Dyskusje

Problem z usunięciem relacji

Dzień dobry, Ja mam problem ponieważ nie da się usunąć moich relacji, nawet w archiwum próbowałem, po kliknięciu usuń wyskakuje mi komunikat, że nie ...

Ostatnia odpowiedź na 25 lip 2022 by
Макс Вега

Instagram

Witam mam taki problem wydaje się techniczny jednakże w żaden sposób nie mogę go rozwiązać. Nie pomaga ponowna instalacja IG, restarty telefonu itp. C...

Ostatnia odpowiedź na 7 lip 2022 by
Макс Вега

Jak oznaczyć nieznajomego w poście na facebooku

 Rozwiązany

Wiecie? Czy muszę wcześniej dodać tę osobę do znajomych?

Ostatnia odpowiedź na 1 lip 2022 by
Макс Вега

Przycisk robienia zdjęcia na instagramie nie działa

mam taki problem od wczorajszego wieczoru. mój przycisk robienia zdjęć na instagramie nie działa. ogółem wiem, że reaguje, bo kiedy już w niego kliknę...

Ostatnia odpowiedź na 1 lip 2022 by
Макс Вега

Atak hakera na konto facebook

Witam, 16 listopada moje konto zostało zaatakowane przez hakera, który udostępnił na profilu filmik naruszający bardzo zasady Facebooka. Zaczęłam dos...

Ostatnia odpowiedź na 26 cze 2022 by
Krzysztof

Problem z messengerem/facebookiem

Mam messenger już kilku lat, wtedy kiedy nie trzeba było jeszcze mnieć facebooka. Jak zrobić konto na facebooku i połączyć go z moim aktualnym kontem ...

Ostatnia odpowiedź na 8 cze 2022 by
PiotrInjobs

Weryfikacja wieku na instagramie- id

Dzień dobry! Instagram zapytał mnie o wiek. Przez nieuwagę podałam wiek firmy, czyli 8 lat i zostałam z automatu zablokowana. Jest tam funkcja żeby wy...

Ostatnia odpowiedź na 5 cze 2022 by
Ada

Jak się zalogować na fb bez kodu

potrzebuj pomocy. Utraciłam dostęp do swojego konta prywatnego. W celu zalogowania się wymagany jest kod weryfikacyjny z generatora kodów (tak miałam ...

Ostatnia odpowiedź na 31 maj 2022 by
Макс Вега

Insta sfory- moja ikona wyświetla się w widzach mojej relacj

Mieliście kiedyś tak ze dodając swoją relację na insta stories - w widzach czyli osobach oglądających wyświetla się moja ikona .. czyli jakbym sama so...

Ostatnia odpowiedź na 26 maj 2022 by
Макс Вега

Zablokowane konto.

Witam. Zwracam się z prośba o odblokowanie konta w serwisie Instagram. Konto błędnie zostało zablokowane. Jestem osobą pełnoletnią

Ostatnia odpowiedź na 23 maj 2022 by
Макс Вега

Zasięgi na relacji

Dzień dobry, Dlaczego zasięgi relacji spadają, tzn. relacje są oglądane przez coraz mniejsza grupę znajomych. To samo w drugą stronę dlaczego...

Ostatnia odpowiedź na 20 maj 2022 by
Weronika

Osoba oznaczona nie moze dodac u sibie w relacji.

Dzień dobry, U mnie jest tak ,ze osoby przezmnie odznaczone ,dostaja powiadomienie , ale nie maja mozliwosci dodania tej relacji u siebie - dlaczeg...

Ostatnia odpowiedź na 16 maj 2022 by
Макс Вега

Wyróżniona relacja na instagramie nie działa.

Mam zapisane wyróżnione relacja sprzed 2 lat, nowych relacji nie da się dodać do wyróżnionych. Jest to ewidentny błąd na koncie bo już zmieniałam tele...

Ostatnia odpowiedź na 11 maj 2022 by
Макс Вега

Zablokowano f

mi faceboogna 30 dni i ze nie moge dodawac i dodawać znaki jak z tym prob rozwiązac bo znalazł jakies zdiecie ale to nie ja dodałem

Ostatnia odpowiedź na 14 kwi 2022 by
Piotr

Zablokowany snapchat

Mam zablokowanego snapchta, stosowałem sie do instrukcji jak go odblokować.Gdy już moje konto sie odblokowało i mogłem sie na nie zalogować to dosłown...

Ostatnia odpowiedź na 2 kwi 2022 by
Kuba

Logowanie na instagram 2 konta.

Witajcie, posiadam swoje konto i swojego fanpage. Po oczyszczeniu telefonu (ustawienia fabryczne) lohowałam się na konto Instagram za pomocą "zaloguj ...

Ostatnia odpowiedź na 21 mar 2022 by
Макс Вега

A czy w ogóle wiecie do kogo wysyłacie te filmiki z własną ?

Dzień dobry, A czy w ogóle wiecie do kogo wysyłacie te filmiki z własną twarzą, kto niby ma je zweryfikować, gdzie to jest archiwizowane ?

Ostatnia odpowiedź na 9 mar 2022 by
Harmony

Niedziałający messenger

Dzień dobry, Dezaktywowałem, swoje konto na facebooku i połowa osób nie może do mnie pisać na messenger. Wyskakuje im, że ta osoba jest niedostep...

Ostatnia odpowiedź na 24 lut 2022 by
Domi

Konto na facebooku zablokowane, co robić

Moje konto na facebooku zostało zablokowane. Kazali wpisać swój numer telefonu, wpisałem i dostałem smsem kod zabezpieczający tylko nie wiem gdzie ten...

Ostatnia odpowiedź na 20 lut 2022 by
Alan

Problem z dzwoniłem przez internet

Nie mogę się połączyć przez internet za pomocą wifi z zagranicy ani przez messenger ani przez watsapp. Ciągle łączy a w pasu odlicza sekundy jak gdyby...

Ostatnia odpowiedź na 5 lut 2022 by
Florianjames

Fb uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Dzień dobry, Miałam shakowane konto z 2 tygodnie temu. Pisałam do fb o pomoc i udało się dodac nowy email (bo na ten, na ktory zalozylam konto te...

Ostatnia odpowiedź na 1 lut 2022 by
roma

Fb nie chce mi odblokować konta po potwierdzeniu tożsamości

Dzień dobry miałem taka sytulacje ze zablokowali mi konto ma FB i kazali mi potwierdzić tożsamości która potwierdziłem wyskoki mi maila ze WsyTko git ...

Ostatnia odpowiedź na 29 sty 2022 by
Dod

Instagram, niedziałające funkcje

Witam :) Stworzyłam drugie konto na Instagramie, ale mam problem. Może ktoś się orientuje, dlaczego na tym pierwszym bez problemu mogę np dodac muzy...

Ostatnia odpowiedź na 28 sty 2022 by
Макс Вега

How can i grow my fashion instagram account?

Hello everyone, I have an account in the fashion niche with my wife on Instagram. We have gained about 300 followers but would like to know how we can...

Ostatnia odpowiedź na 20 sty 2022 by
driplpent

Nie przychodzi mi kod 6 cyfrowy z messengera

Dzień Dobry Przez przypadek wylogowałem się z messengera , mam tak czasami i nie pamiętałem hasła , więc chcę je.zresetować , wpisałem numer tel i c...

Ostatnia odpowiedź na 17 sty 2022 by
Juliabartys08

Gdzie znajdę poradnik o tym jak skutecznie schudnąć?

Cześć! Potrzebuję kilku stron ze świeżymi wpisami na tematy związane z treningami na siłowni, zdrowym żywieniem, dietami, jakimiś ciekawostkami sport...

Ostatnia odpowiedź na 12 sty 2022 by
JolciaS

Czemu zdjęcia z instagrama zniknęły?

 Rozwiązany

Dzień Dobry, Z ciekawości otworzyłam dziz moja galerię na instagramie bo dawno tego nie robilan, a tu się okazało że nie ma połowy moich zdjęć ( t...

Ostatnia odpowiedź na 3 sty 2022 by
Kasia

Kody facebooka

Blagam niech ktoś pomoże... 7 grudnia 2021 zablokował mi fb konto bo ktoś mi zmienil haslo. Chcę odblokować konto ale nie mogę bo nie dochodza mi ...

Ostatnia odpowiedź na 13 gru 2021 by
Макс Вега

Fb

Dzień dobry, Dlaczego jak ktoś mnie wyszukuje na facebooku to widzi wszystkie zdjęcia znajomych które polajkowałem?? Da się to jakoś zablokować?

Ostatnia odpowiedź na 22 lis 2021 by
Макс Вега

Instagram - jak rozdzielić konta

Dzień dobry, A jak rozdzielić gdyż ma się połączone dwa konta . Chce jedno oddać na inny tel. Czy jest to możliwe ?

Ostatnia odpowiedź na 16 lis 2021 by
Макс Вега

Instagram relacja

Hej. Jak mogę dodać taki efekt na insta? P

Ostatnia odpowiedź na 4 lis 2021 by
Макс Вега

Nie mogę się zalogować na instagrama przez facebooka na obu urządzeniach

Nie mogę się zalogować na instagrama, mam konto połączone z facebookiem. Próbowałam się logować na komputerze, poźniej na telefonie, niestety jest to ...

Ostatnia odpowiedź na 2 lis 2021 by
Макс Вега

Nie mpge sie odwolac

Dzień dobry, Hej jak zablokowali mi konto przez wpisanie złej daty a nie mogę się odwołać od 2 bo mam komunikat nie możesz teraz skorzystać z tej ...

Ostatnia odpowiedź na 20 paź 2021 by
Макс Вега

Nie moge opublikowac nic na swojej tablicy na fb

nie mogę od paru dni nic opublikować na swoim profilu fb. Moge komentowac wpisy innych. Ale na swojej tablicy nic nie powiesze. Pomocy.

Ostatnia odpowiedź na 18 paź 2021 by
DorotaIngram

Nie mogę udostępnić postów w relacji.

 Rozwiązany

Przy danym poście klikam Udostępnij -> Udostępnij w Direct -> pojawia się lista osób, do których mogę wysłać link, ale na górze nie pojawia się ikona ...

Ostatnia odpowiedź na 13 paź 2021 by
app

Dezaktywacja konta na portalu messenger

Witam, jeśli usunę konto Facebook po to aby usunąć również konto messenger. Po kilku dniach odpoczynku będzie możliwe abym wszystko odzyskała na przyk...

Ostatnia odpowiedź na 11 paź 2021 by
Макс Вега

Nie widzę relacji osoby na instagramie.

Mam dwa konta na Instagramie. Na jednym widzę relacje danej osoby a na drugim już nie. Jak to naprawić? Dodam że dana osoba nic przede mną nie ukryła,...

Ostatnia odpowiedź na 4 paź 2021 by
Макс Вега

Problem z zalogowaniem na messengera

Dzień dobry, Mam problem z zalogowaniem na messengera. Byłem na Facebooku i wszedłem z niego na messengera (mam dwa konta na messengerze: jedno któ...

Ostatnia odpowiedź na 28 wrz 2021 by
Макс Вега

Pomoc

Chciałam się zapytać jak odzyskać usunięte konwersacje w messengerze i jak usunąć na stałe z konta messenger na zawsze te konwersacje by nikt ich nieo...

Ostatnia odpowiedź na 23 wrz 2021 by
Макс Вега

Zablokowane konto na instagramie

Wczoraj w nocy moje konto zostało zablokowane bez podania powodu. Nigdy wcześniej nie dostałam blokady ani ostrzeżenia na tym koncie od nich. Nie mogę...

Ostatnia odpowiedź na 17 wrz 2021 by
Макс Вега

Wotam

Dzień dobry, jak trwałe usunąć konto na fb nie mając do niego danych dostepu? Telefon juz nie istnieje, mail również nie istnieje. Jedynie jestem zal...

Ostatnia odpowiedź na 15 wrz 2021 by
Макс Вега

Ig: sprawdzenie kiedy ktoś zaczął mnie obserwować

Dzień dobry, Jak sprawdzić kiedy ktoś zaczął mnie obserwować na instagramie? Chodzi mi o konkretną datę. Da się to znaleźć gdzieś w aplikacji ig ...

Ostatnia odpowiedź na 14 wrz 2021 by
Макс Вега

Hasło na facebooku

Witam Nie mogę ustawić starego hasła na Facebooku. Po jakim czasie odblokuja mi możliwość ustawienia starego hasła

Ostatnia odpowiedź na 8 wrz 2021 by
edrus

Nie mogę dodać postu na własną stronę facebook

Dzień dobry, Mam problem z dodaniem postu na własną stronę na Facebooku. Na komputerze w ogóle nie mam opcji dodania postu ,a w telefonie wys...

Ostatnia odpowiedź na 31 sie 2021 by
ell

Skradzione konto na facebooku

Dzień dobry, To trochę skomplikowana sprawa, ale postaram się to jasno wytłumaczyć. Parę miesięcy temu otrzymałam powiadomienie że ktoś próbuje uzy...

Ostatnia odpowiedź na 27 sie 2021 by
Marzena

Problem z konwersacją na messengerze

Dzień dobry, Chciałabym odpowiedź na moje pytanie, mianowicie gdy wyszukuje u jednej osoby w wyszukiwaniu konwersacji jakies słowa które chhualabym...

Ostatnia odpowiedź na 20 sie 2021 by
Jozin

Problem z logowaniem na instagramie

Mam problem z logowaniem na Instagram od kilku dni . Od niedawna zaczęłam korzystać z Instagrama przez komputer, bo telefon mam w naprawie. Któregoś d...

Ostatnia odpowiedź na 16 sie 2021 by
Макс Вега

Usuniecie kogoś z messengera.

Dzień dobry, Czy jak usunę kogoś z messengera to czy ta osoba będzie w dalszym ciągu widziała moja aktywność?

Ostatnia odpowiedź na 4 sie 2021 by
Edyta123

Fb

Dzień dobry, Parę dni temu zablokowalam osobę na FB zgłosiłam profil. Później jednak odblokowalam tą osobę ale teraz już nie mam możliwości dodać je...

Ostatnia odpowiedź na 4 sie 2021 by
Ania5555

Messenger konto z ograniczeniami

Hej, od paru dni nie mogę się zalogować ani do facebooka, ani do messengera. Wyskakuje komunikat ,,Konto z ograniczeniami Nie możesz zalogować się d...

Ostatnia odpowiedź na 4 sie 2021 by
Макс Вега
Wyniki 51 - 100 z 408
Dołącz do nas!