Social media Forum

Zadaj pytanie
Szukaj
Zamknij
Rezultaty 51 - 100 na łącznie około 694
  • problem z messengerem/facebookiem

Mam messenger już kilku lat, wtedy kiedy nie trzeba było jeszcze mnieć facebooka. Jak zrobić konto na facebooku i połączyć go z moim aktualnym kontem ...

emi.liaa | Ostatnia odpowiedź: emi.liaa 12 kwi
    0 odpowiedzi
  • pilne bardzo prosze darmowa-tv.ws nie działa

sprawdziłem strone internetowa darmowa -tv.ws nie działa w ogóle prosze o usuniecie awarii ze strony internetowej darmowa-tv.ws i naprawienie...

Andrzej | Ostatnia odpowiedź: Andrzej 11 kwi
    0 odpowiedzi
  • Zablokowany snapchat

Mam zablokowanego snapchta, stosowałem sie do instrukcji jak go odblokować.Gdy już moje konto sie odblokowało i mogłem sie na nie zalogować to dosłown...

Kuba | Ostatnia odpowiedź: Kuba 02 kwi
    2 odpowiedzi
  • Jak dodać ogłoszenie na Lento.pl?

Jak dodać ogłoszenie na Lento.pl?

Janu | Ostatnia odpowiedź: Janu 23 mar
    0 odpowiedzi
  • Logowanie na Instagram 2 konta.

Witajcie, posiadam swoje konto i swojego fanpage. Po oczyszczeniu telefonu (ustawienia fabryczne) lohowałam się na konto Instagram za pomocą "zaloguj ...

Monika.kisiel | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 21 mar
    1 odpowiedź
  • Snapchat: problem z logowaniem

Witam, zmieniłem telefon i znam login i hasło do Snapchata, Lecz aplikacja prosi o potwierdzenie logowania mailowo lub przez numer telefonu, problem w...

Skutebobo | Ostatnia odpowiedź: Skutebobo 10 mar
    0 odpowiedzi
  • A czy w ogóle wiecie do kogo wysyłacie te filmiki z własną ?

Dzień dobry, A czy w ogóle wiecie do kogo wysyłacie te filmiki z własną twarzą, kto niby ma je zweryfikować, gdzie to jest archiwizowane ?

Harmony | Ostatnia odpowiedź: Harmony 09 mar
    2 odpowiedzi
  • Niedziałający messenger

Dzień dobry, Dezaktywowałem, swoje konto na facebooku i połowa osób nie może do mnie pisać na messenger. Wyskakuje im, że ta osoba jest niedostep...

Bakushin | Ostatnia odpowiedź: Domi 24 lut
    4 odpowiedzi
  • Snapchat portret

Dzień dobry, W aplikacji Snapchat na iphona przy robieniu selfie wychodzi zawsze portret. Mimo ze opcja portretu jest wyłączona. Tzn tło jest roz...

Bowian | Ostatnia odpowiedź: Bowian 21 lut
    0 odpowiedzi
  • Konto na facebooku zablokowane, co robić

Moje konto na facebooku zostało zablokowane. Kazali wpisać swój numer telefonu, wpisałem i dostałem smsem kod zabezpieczający tylko nie wiem gdzie ten...

Alan | Ostatnia odpowiedź: Alan 20 lut
    2 odpowiedzi
  • Błąd wysyłania multimediów w tajnej konwersacji messenger

Dzień dobry, Podczas prowadzenia tajnej konwersacji na messengerze wystąpił mi błąd podczas wysyłania filmiku. Komunikat był żółty i mówił coś w st...

Anana | Ostatnia odpowiedź: Anana 09 lut
    0 odpowiedzi
  • Problem z dzwoniłem przez internet

Nie mogę się połączyć przez internet za pomocą wifi z zagranicy ani przez messenger ani przez watsapp. Ciągle łączy a w pasu odlicza sekundy jak gdyby...

Florianjames | Ostatnia odpowiedź: Florianjames 05 lut
    1 odpowiedź
  • TP-Link CPE210 Setup | TP Link CPE210 Repeater Setup

If you are looking for help with the TP-Link CPE210 Setup process, you can access the blog on our website that contains information about the setup pr...

elaniescott7 | Ostatnia odpowiedź: elaniescott7 02 lut
    0 odpowiedzi
  • Fb uwierzytelnianie dwuskładnikowe Zamknięty

Dzień dobry, Miałam shakowane konto z 2 tygodnie temu. Pisałam do fb o pomoc i udało się dodac nowy email (bo na ten, na ktory zalozylam konto te...

Kate | Ostatnia odpowiedź: roma 01 lut
    17 odpowiedzi
  • Bulk SMS Services | Bulk SMS Provider

Hind IT Solution are providing reasonable, custom and with excellence, Bulk SMS Provider the world with newest and rising Bulk SMS Technologies http...

hindit | Ostatnia odpowiedź: hindit 01 lut
    0 odpowiedzi
  • Nie mogę dodawać postów na Instagram

Witam od kilku dni nie mogę dodawać postów na moim koncie makijażowym na instagramie . Na prywatnym się da a na makijażowym publicznym nie da. Pisze „...

Martyna86 | Ostatnia odpowiedź: Martyna86 31 sty
    0 odpowiedzi
  • Fb nie chce mi odblokować konta po potwierdzeniu tożsamości

Dzień dobry miałem taka sytulacje ze zablokowali mi konto ma FB i kazali mi potwierdzić tożsamości która potwierdziłem wyskoki mi maila ze WsyTko git ...

Kubamisztek | Ostatnia odpowiedź: Dod 29 sty
    1 odpowiedź
  • Instagram, niedziałające funkcje

Witam :) Stworzyłam drugie konto na Instagramie, ale mam problem. Może ktoś się orientuje, dlaczego na tym pierwszym bez problemu mogę np dodac muzy...

okihe | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 28 sty
    1 odpowiedź
  • Kopia zapasowa z Facebooka / link się nie otwiera.

Dzień dobry , utworzyłem kopię zapasową danych z Facebook . Plik został utworzony , w momencie pobierania przenosi mnie na stronę na której pojawia si...

katkom81 | Ostatnia odpowiedź: katkom81 26 sty
    0 odpowiedzi
  • How can I grow my fashion Instagram account?

Hello everyone, I have an account in the fashion niche with my wife on Instagram. We have gained about 300 followers but would like to know how we can...

bekerteli | Ostatnia odpowiedź: driplpent 20 sty
    2 odpowiedzi
  • Dziala bardzo wolno Instagram video Downloader

Dlaczego dzisiaj bardzo wolno dziala Instagram video Downloader. Wczoraj sciagalam filmy i bylo super szybko, dzisiaj cos sie popsulo. Czy mozna to jk...

Tomasz | Ostatnia odpowiedź: Tomasz 18 sty
    0 odpowiedzi
  • Nie przychodzi mi kod 6 cyfrowy z messengera Zamknięty

Dzień Dobry Przez przypadek wylogowałem się z messengera , mam tak czasami i nie pamiętałem hasła , więc chcę je.zresetować , wpisałem numer tel i c...

Tylko | Ostatnia odpowiedź: Juliabartys08 17 sty
    4 odpowiedzi
  • Gdzie znajdę poradnik o tym jak skutecznie schudnąć?

Cześć! Potrzebuję kilku stron ze świeżymi wpisami na tematy związane z treningami na siłowni, zdrowym żywieniem, dietami, jakimiś ciekawostkami sport...

JolciaS | Ostatnia odpowiedź: JolciaS 12 sty
    3 odpowiedzi
  • Zablokowany fb

Dzień dobry, Ratujcie...od 6 stycznia mam zablokowanego fb, nic złego q nim nie umieszczałam żadnych zasad nie złamałam,,,obstawiam kogoś miłego o ...

Renata | Ostatnia odpowiedź: Renata 10 sty
    0 odpowiedzi
  • Połączenie messengera z fb

Dzień dobry, Mam konto na Messengerze ale bez fb. Teraz chcę mieć również FB ale z moim teraźniejszym messengerem.

Kamien | Ostatnia odpowiedź: Kamien 09 sty
    0 odpowiedzi
  • Znacznik

Ktoś mnie oznaczył i nie mogę tego usunąć. W kropkach nie mam czegoś takiego jak usuń znacznik a gdy wejdę na swoim profilu w zdjęcia dodane przez inn...

Nela | Ostatnia odpowiedź: Nela 05 sty
    0 odpowiedzi
  • Czemu zdjęcia z instagrama zniknęły? Rozwiązany/Zamknięty

Dzień Dobry, Z ciekawości otworzyłam dziz moja galerię na instagramie bo dawno tego nie robilan, a tu się okazało że nie ma połowy moich zdjęć ( t...

Tala | Ostatnia odpowiedź: Kasia 03 sty
    15 odpowiedzi
  • Nie można się zalogować do messengera ani facebook Zamknięty

Witam, nie mogę się zalogować do MESSENGER ani FACEBOOKA pisze wystąpił nieoczekiwany błąd spróbuj ponowię chyba , trwa to juz z miesiąc na przeglądar...

Marla71 | Ostatnia odpowiedź: Marla 19 gru 2021
    4 odpowiedzi
  • Kody facebooka

Blagam niech ktoś pomoże... 7 grudnia 2021 zablokował mi fb konto bo ktoś mi zmienil haslo. Chcę odblokować konto ale nie mogę bo nie dochodza mi ...

Gosia | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 13 gru 2021
    1 odpowiedź
  • Pomocy z Snapchat

Wylogowalam sie z konta po czym chcialam sie znowu zalogować i sie nie dało, na innych urządzeniach tez próbowałam i dalej nic na inne konta na Snapch...

kimiolek1 | Ostatnia odpowiedź: kimiolek1 10 gru 2021
    0 odpowiedzi
  • Fb Zamknięty

Dzień dobry, Dlaczego jak ktoś mnie wyszukuje na facebooku to widzi wszystkie zdjęcia znajomych które polajkowałem?? Da się to jakoś zablokować?

bartek987 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 22 lis 2021
    1 odpowiedź
  • Zablokowany facebook Zamknięty

Witam. W sobotę rano mój facebook, messenger i instagram został nagle zablokowany bez żadnego ostrzeżenia, włączając aplikacje pojawia się komunikat ...

Marcelina | Ostatnia odpowiedź: Marcelina 17 lis 2021
    0 odpowiedzi
  • Jak odzyskać stare konto na fejsie Zamknięty

Dzień dobry,

Marek | Ostatnia odpowiedź: Marek 17 lis 2021
    0 odpowiedzi
  • Instagram - jak rozdzielić konta Zamknięty

Dzień dobry, A jak rozdzielić gdyż ma się połączone dwa konta . Chce jedno oddać na inny tel. Czy jest to możliwe ?

Mk | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 16 lis 2021
    1 odpowiedź
  • ochrona skrótu html na pulpicie Zamknięty

Jak zabezpieczyć ikony html na pulpicie przed usunięciem przez programy czyszczące.

zygutek | Ostatnia odpowiedź: zygutek 15 lis 2021
    0 odpowiedzi
  • Konto na messenger Zamknięty

Witam Ostatnio wpadłam na niemądry pomysł utworzenia nowego konta na fb. Zarejestrowałam się na dane mojego konta messenger, który nie był połączony ...

magda | Ostatnia odpowiedź: magda 14 lis 2021
    0 odpowiedzi
  • Facebook hasło Zamknięty

Dzień dobry, mam problem z odzyskaniem hasła do facebook. Na koncie nie mam dodanego adresu e-mail. Jedynie mogę się zalogowac przez numer telefonu...

sergio_2003 | Ostatnia odpowiedź: sergio_2003 14 lis 2021
    0 odpowiedzi
  • NIE funkcjonuje link do przyjaciół https://www.facebook.com/recover Zamknięty

Dzień dobry, Witam , mam problem z zalogowaniem sie na moje konto fb po zmianie hasła , fb chce potwierdzić moja tożsamość poprzez z komputera ( kt...

beata | Ostatnia odpowiedź: beata 13 lis 2021
    0 odpowiedzi
  • Hasło do fb Zamknięty

Dzień dobry, Witam .Mam problem ze zmianą hasła do fb , które zapomniałam. Jestem zalogowana na telefonie do fb I messengera, ale chciałaby...

Oleek | Ostatnia odpowiedź: Oleek 6 lis 2021
    0 odpowiedzi
  • Instagram relacja Zamknięty

Hej. Jak mogę dodać taki efekt na insta? P

Nieznana900 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 4 lis 2021
    1 odpowiedź
  • Nie mogę się zalogować na instagrama przez facebooka na obu urządzeniach Zamknięty

Nie mogę się zalogować na instagrama, mam konto połączone z facebookiem. Próbowałam się logować na komputerze, poźniej na telefonie, niestety jest to ...

sidney234 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 2 lis 2021
    1 odpowiedź
  • Youtube, brak komentarzy Zamknięty

Nie mogę dodać ani edytować komentarzy na youtubie pod żadnym filmem.

maur56 | Ostatnia odpowiedź: maur56 24 paź 2021
    0 odpowiedzi
  • Nie mpge sie odwolac Zamknięty

Dzień dobry, Hej jak zablokowali mi konto przez wpisanie złej daty a nie mogę się odwołać od 2 bo mam komunikat nie możesz teraz skorzystać z tej ...

Fosia | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 20 paź 2021
    1 odpowiedź
  • nie moge opublikowac nic na swojej tablicy na fb Zamknięty

nie mogę od paru dni nic opublikować na swoim profilu fb. Moge komentowac wpisy innych. Ale na swojej tablicy nic nie powiesze. Pomocy.

DorotaIngram | Ostatnia odpowiedź: DorotaIngram 18 paź 2021
    1 odpowiedź
  • Nie mogę udostępnić postów w relacji. Rozwiązany/Zamknięty

Przy danym poście klikam Udostępnij -> Udostępnij w Direct -> pojawia się lista osób, do których mogę wysłać link, ale na górze nie pojawia się ikona ...

Davojra | Ostatnia odpowiedź: app 13 paź 2021
    16 odpowiedzi
  • Dezaktywacja konta na portalu Messenger Zamknięty

Witam, jeśli usunę konto Facebook po to aby usunąć również konto messenger. Po kilku dniach odpoczynku będzie możliwe abym wszystko odzyskała na przyk...

Paulina.2002 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 11 paź 2021
    1 odpowiedź
  • Oznaczanie siebie na swoim funpage - ERROR :) Zamknięty

Dzień dobry, Hej, nie mogę oznaczyć siebie {jako osobę} na swoim funpage na zdjęciu :/ Mam polajkowną swoją stronę. HELP!

Dawidoo | Ostatnia odpowiedź: Dawidoo 11 paź 2021
    0 odpowiedzi
  • Nie mogę udostępnić czyjegoś posta w relacji na instagramie Zamknięty

Dzień dobry, Nie mogę udostępnić czyjegoś posta w relacji na instagramie bo po kliknięciu na papierowy samolot pod zdjęciem nie mam opcji „udostępn...

Anna | Ostatnia odpowiedź: Anna 8 paź 2021
    0 odpowiedzi
  • Nie widzę relacji osoby na Instagramie. Zamknięty

Mam dwa konta na Instagramie. Na jednym widzę relacje danej osoby a na drugim już nie. Jak to naprawić? Dodam że dana osoba nic przede mną nie ukryła,...

Mylos | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 4 paź 2021
    1 odpowiedź
  • Youtube, zniknęła miniaturka wideo z mojej subskrybcji, jak to cofnąć Zamknięty

Youtube - Kliknąłem przy miniaturce wideo na 3 kropki i przez przypadek kliknąłem Ukryj i wideo zniknęło z miniaturką. Nie wiem jak tą operacje cofnąć...

Mario | Ostatnia odpowiedź: Mario 3 paź 2021
    0 odpowiedzi