Social media Forum

Zadaj pytanie
Szukaj
Zamknij
Rezultaty 351 - 400 na łącznie około 701
  • Zablokowane konto od 2 tygodni (kazde kolejne blokowane przy wykryciu IP) Zamknięty

mam juz dosc. Mialam konto 9 lat, nie wiem nawet co sie stalo. Po prostu wykryli podejrzana aktywnosc i kazali wrzucic jakies zdjecie, wrzucilam zdjec...

wiewiora1 | Ostatnia odpowiedź: wiewiora1 30 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Awaria Zamknięty

Dzień dobry, Już chyba 4 dzień nie mogę korzystać z fb ani mesengera ciagle wyskakuje error dostaje ze ktoś napisał ale nie ma tej wiadomości nie m...

Roki1998 | Ostatnia odpowiedź: Roki1998 27 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Błąd na instagramie Zamknięty

Witam ,mam problem z instagramem ,gdy probuje zmienic cokolwiek na swoim profilu naprzyklad zmienic opis biogramu czy nazwe czy tez zmienic profil z p...

adacza30 | Ostatnia odpowiedź: adacza30 26 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z Instagramem Zamknięty

Dzień dobry, Mianowicie mam problem z instagramem ,probujac zrobic co kolwiek na przyklad zmienic z prywatnego na publiczne konto ,lub zmienic opis...

Adamos998 | Ostatnia odpowiedź: Adamos998 26 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Instastory Zamknięty

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu nie mogę zapisać filmików jakie nagram przez instastory, również jak ktoś mnie oznaczy nie mogę dodać tego do siebie...

pbedz | Ostatnia odpowiedź: pbedz 19 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Force Download nie dziala Zamknięty

Witam, Po wklejeniu adresu URL, pojawia sie komunikat, ze nie mozna go znalezc. Jakis czas temu, to sciaganie dzialalo zgodnie z podanym opisem, al...

amat | Ostatnia odpowiedź: amat 17 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Brak możliwości dodania lokalizacji na instastory Zamknięty

Hej, Od jakiegoś czasu mam problem z dodaniem opcji lokalizacji na instastory. W momencie, kiedy wybieram opcję, ona nie dodaje się na zdjęcie. Zrzu...

JutiPL | Ostatnia odpowiedź: JutiPL 12 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z messengeren Zamknięty

Syn pobrał grę która przez przypadek albo w wyniku tego zniknął Messenger nigdzie go nie ma a kiedy pobieram aplikacje i chce się zalogować po wpisani...

Sylwia | Ostatnia odpowiedź: Sylwia 8 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Potrzebuje pomocy Zamknięty

Hej 4 dni temu kupiłam iPhona 6s który wczoraj miał aktualizacje na iOS 13. W pierwszy dzień relacje pojawiały się normalnie ale już na drugi nie. Pis...

Melka6 | Ostatnia odpowiedź: Melka6 7 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Jak przywrócić oznaczenie z Instagrama? Zamknięty

Cześć, Przez przypadek usunąłem swoje oznaczenie ze zdjęcia mojej dziewczyny na Instagramie. Mam zatem pytanie: jak mogę przywrócić to oznaczenie? Gd...

Peanutbutter07 | Ostatnia odpowiedź: Peanutbutter07 6 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Instagram-problem dodania relacji Zamknięty

Dzień dobry, Mam mniej więcej od listopada dość dziwny problem z Instagramem, jeśli chodzi o lokalizację. Telefon-Huawei Y7. Dodając zdjęcie ...

adrianna941 | Ostatnia odpowiedź: adrianna941 2 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Czy da się sprawdzić kto udostępnił Twój post na story na instagramie? Zamknięty

Dzień dobry, Jestem ciekawa czy mogę sprawdzić kto mój post udostępnił na swoje story na instagramie ale nie wiem jak. Kojarzę, że można było, bo ch...

daleth | Ostatnia odpowiedź: daleth 1 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Facebook: Czy po wykonaniu kopii zapasowej danych mogę je wgrać na inne konto? Zamknięty

Tak jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest opcja wgrania mojej kopii zapasowej na inne konto Facebook? Dajmy na to, że z jakiegoś powodu mu...

Szymon | Ostatnia odpowiedź: Szymon 31 gru 2019
    0 odpowiedzi
  • Dlaczego jako strona nie mogę oznaczyć w poście na FB profilu żadnego znajomego Zamknięty

Dzień dobry, Dlaczego jako strona nie mogę oznaczyć w poście na Facebooku profilu żadnego znajomego? Sprawdzałam nawet z mężem który zezwolił na ...

jynerso | Ostatnia odpowiedź: jynerso 22 gru 2019
    0 odpowiedzi
  • Jakie są Wasze ulubione strony o zdrowym odżywianiu? Zamknięty

Szukam ciekawych stron na temat zdrowego odżywiania, odchudzania oraz kulinariów. Jakie są Wasze ulubione? Co Was inspiruje? Ja ze swojej strony po...

Lulcia | Ostatnia odpowiedź: andruidka 9 gru 2019
    1 odpowiedź
  • Jak przywrócić usuniętą historię wyszukiwania na instagramie? Rozwiązany/Zamknięty

Dzień dobry, Jak przywrócić usuniętą historię wyszukiwania na instagramie?

Karioo | Ostatnia odpowiedź: smaria 26 lis 2019
    1 odpowiedź
  • Ktoś shakował mi konto na Messenger Zamknięty

Dzień dobry! Mam problem, albowiem miałam dwa konta na Messenger. Jedno ze tak powiem "nieoficjalne" a drugie moje. Gdy raz przeszłam na to "nieoficja...

Nieposiadam | Ostatnia odpowiedź: GeoXXYY 14 lis 2019
    1 odpowiedź
  • Wyróżnione relacje insta - jak dodać zdjęcia? Rozwiązany

Dzień dobry, Czy do wyróżnionych relacji na insta można dodać zdjęcia z galerii telefonu?

Jaaaa24 | Ostatnia odpowiedź: GeoXXYY 14 lis 2019
    1 odpowiedź
  • Zablokowanie messengera Zamknięty

Dzień dobry chce A by mesenger mnie odblokował ponieważ. Zablokowalem mnie za to że wszedłem do mesengera.A drugi raz za to że chciałem Aby wysłali mi...

Jakubozog727... | Ostatnia odpowiedź: LuizaFrytka 7 lis 2019
    1 odpowiedź
  • Jak odzyskać konto na Messenger? Zamknięty

Cześć! Mam konto na Messenger bez Facebooka i nie mogę się zalogować bo cały czas wyskakuje komunikat ,,nie można zalogować się do Facebooka przez...

Sky | Ostatnia odpowiedź: Sky 5 lis 2019
    0 odpowiedzi
  • Nie mogę odzyskać konta FB Zamknięty

Zmieniłam telefon i numer tel lecz zapomniałam loginu do FB jak odzyskać konto GB z innego numeru

Monia81_2407 | Ostatnia odpowiedź: LuizaFrytka 4 lis 2019
    1 odpowiedź
  • Nie mogę zalogować się na messengera na nowym telehonie Zamknięty

Witam Zmieniłam telefon i próbuje się na nim zalogować na messengera. Co ważne konto nie jest powiązane z fb, loguje się przez nr telefonu. Próbowała...

Dagi | Ostatnia odpowiedź: Dagi 31 paź 2019
    0 odpowiedzi
  • Aplikacja Messenger Zamknięty

Dzień dobry, Mam problem i nie potrafię go rozwiązać. Dzisiaj przez przypadek usunęła mi się aplikacja messenger i nie pamiętam hasła. Próbowałam z...

Juliad011 | Ostatnia odpowiedź: Juliad011 30 paź 2019
    0 odpowiedzi
  • odzyskanie konta na facebook Zamknięty

Dzień dobry, jak odzyskac konto na facebook

renata | Ostatnia odpowiedź: renata 24 paź 2019
    0 odpowiedzi
  • nie można się zalogować na facebooku przy pomocy zdjęcia profilowego Zamknięty

Witam. Od wczoraj występuje u mnie problem z logowaniem do facebooka po kliknięciu na zdjęcie profilowe. Muszę za każdym razem wpisywać hasło. Na końc...

jj_75 | Ostatnia odpowiedź: jj_75 23 paź 2019
    0 odpowiedzi
  • Zablokowanie konta na insta Zamknięty

Zablokowali mi konto z powodu phiszingu. Chcą mi wysłać kod zabezpieczający ale numer telefonu i email są nieaktualne.. Czy jest inna możliwość odzysk...

Paulina | Ostatnia odpowiedź: Paulina 17 paź 2019
    0 odpowiedzi
  • Zablokowanie Zamknięty

Dzień dobry, zostałam zablokowana na insta podejrzewam ze przed aktywność. Prowadzę bloga i jest to jednak uciążliwe :/. Jak można usunąć taka blokad...

Daria | Ostatnia odpowiedź: Daria 17 paź 2019
    0 odpowiedzi
  • Nie widzę użytkownika na instagramie Zamknięty

Dzień dobry, Mam taka sprawę, że nie widzę pewnego użytkownika na instagramie, gdy wpisuje nazwę to nic mi nie wyskakuje tak jakby tego konta nie by...

Klasunia | Ostatnia odpowiedź: Klasunia 12 paź 2019
    0 odpowiedzi
  • Nie moge wejsc na fb poniewaz mam wlaczone uwierzytelnie a zgubilam telefon Zamknięty

Czy jest szabsa odzysac fb ,mialam wlaczone uwierzytelnienie i kod przychodzi na telefon do ktorego nie mam już dostepu,dostaje wiadomosc na maila ze ...

Kamka | Ostatnia odpowiedź: Kamka 2 paź 2019
    0 odpowiedzi
  • Zablokowana rejestracja na Instagramie Zamknięty

Cześć, Co oznacza rejestracja zablkowana na instagramie i jak temu zapobiec?

Kalinowski.g... | Ostatnia odpowiedź: Xnaj 27 wrz 2019
    5 odpowiedzi
  • Dziwnie konwersację na Instagramie Zamknięty

Witam, mój problem polega na tym, że notorycznie jestem dodawana na grupy, których adminiatratorem są fałszywe konta - puste. Te grupy zwykle nazywaj...

basia0 | Ostatnia odpowiedź: basia0 24 wrz 2019
    0 odpowiedzi
  • Lokalizacja FB/IG nie działa Rozwiązany/Zamknięty

Od kilku dni nie działa mi opcja lokalizacji na FB i Instagramie, mimo włączonych opcji lokalizacji w telefonie i ustawieniach aplikacji. Nie działa w...

Anna | Ostatnia odpowiedź: LuizaFrytka 16 wrz 2019
    1 odpowiedź
  • Nie dziala kamera Zamknięty

Dzień dobry, Pomóżcie. W polaczeniach video na instagramie nie mogę włączyć kamery., przez co rozmowca mnie nie widzi. Ikona kamery jest przekreślona...

jolcho1959 | Ostatnia odpowiedź: LuizaFrytka 29 sie 2019
    1 odpowiedź
  • brak wiadomości messenger po założeniu konta fb Zamknięty

Miałem założone tylko konto na messengerze za pomocą numeru telefonu, jednak po założeniu konta na facebooku na ten sam numer telefonu straciłem wszys...

inomi13 | Ostatnia odpowiedź: Krzychu 22 sie 2019
    1 odpowiedź
  • Zapomniane hasło Zamknięty

Witam. Strona https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedzy/nie-pamietam-hasla-jak-odzyskac-dostep-do-konta-2/#gdy-powyzsze-metody-nie-dzialaja-zlecenie-wy...

mike | Ostatnia odpowiedź: Krzychu 22 sie 2019
    1 odpowiedź
  • Mój dzień na fb Rozwiązany/Zamknięty

Czy jeżeli obejrzę tzw „mój dzień” na fb u osoby która nie jest moim znajomym to czy u tej osoby wyświetli się ze ja to widziałam?

Ilona | Ostatnia odpowiedź: Krzychu 22 sie 2019
    1 odpowiedź
  • Jak usunąć odebraną wiadomość na Instagramie Rozwiązany/Zamknięty

Cześć, Czy można usunąć wiadomość, którą ktoś wysłał mi w Instagram Direct?

patryks2896 | Ostatnia odpowiedź: Koziu1 15 sie 2019
    4 odpowiedzi
  • Zablokowane konto firmowe na instagramie Zamknięty

Zablokowane mi konto firmowe ( powiązane z fb) za rzekome złamanie regulaminu, co nie jest prawdą! Nie mogę się od tego odwołać, nie wiem gdzie pisać,...

Aleksandrate... | Ostatnia odpowiedź: Aleksandratenertfa 13 sie 2019
    2 odpowiedzi
  • Dlaczego nie mogę dodawać postów do relacji na instagramie? Zamknięty

Dzień dobry, od momentu zmiany telefonu z systemu ios na android nie posiadam opcji "dodaj do relacji" pod postami, jestem na tym urządzeniu zalogowan...

Dominika123 | Ostatnia odpowiedź: markuspololo 11 sie 2019
    1 odpowiedź
  • Udostępnianie transmisji na żywo z Youtube na innych stronach? Zamknięty

Witam serdecznie, Chciałbym zapytać czy może ktoś byłby w stanie rozwikłać problem,z jakim się spotkałem, przy konfiguracji transmisji "na żywo" w...

zibi | Ostatnia odpowiedź: markuspololo 11 sie 2019
    1 odpowiedź
  • Pomoc Zamknięty

Dzień dobry, Mam pytanie, jak oznaczyć udostępnione zdięcie na instagramie?

Amelia | Ostatnia odpowiedź: Amelia 1 sie 2019
    0 odpowiedzi
  • Problem z logowaniem w aplikacji Messenger!! Pomocy!! Zamknięty

Cześć! Mam następujący problem z messengerem: Mam nowy telefon, więc chciałem założyć Messengera na moje konto, do którego zapomniałem hasła. No i ...

blansik | Ostatnia odpowiedź: blansik 1 sie 2019
    0 odpowiedzi
  • Blokada na instagram Zamknięty

Mam problem zablokowałam się ze znajomym i chciałabym go odblokować ale go nie widzę nawet w zakładce osoby zablokowane nie wyświetla mi się widnieje ...

Anna | Ostatnia odpowiedź: Anna 31 lip 2019
    0 odpowiedzi
  • Brak możliwości zamieszczenia postu na niektórych stronach na Facebooku. Zamknięty

Witam. Poniżej zamieściłem zrzut ekranu jednej ze stron na Facebooku. Jest to strona jednego z cmentarzy w Indonezji. Mogę na tej stronie zamieszczać...

jj_75 | Ostatnia odpowiedź: jj_75 29 lip 2019
    0 odpowiedzi
  • Pytanie do snapchata Zamknięty

Dzień dobry, Jak mogłabym odzyskać zdjęcia które zniknęły w momencie wylogowania się z telefonu?

Livia | Ostatnia odpowiedź: Livia 29 lip 2019
    0 odpowiedzi
  • konto usuniete czy dezaktywowane? instagram. Zamknięty

Witam, Mam pytanie, jakis czas temu zauwazyłam, ze znikneła mi rozmowa prywatna z osobą, która jak się okazało po sprawdzeniu- usunęła konto. Czy t...

anete | Ostatnia odpowiedź: anete 28 lip 2019
    0 odpowiedzi
  • problem z facebookiem Zamknięty

otrzymałem weryfikacje konta na facebooku przy logowaniu pojawia się okienko wybierz numer telefonu a my wyślemy sms z kodem (posiadam 3 numery z tego...

piotrek | Ostatnia odpowiedź: piotrek 27 lip 2019
    0 odpowiedzi
  • Ukrycie znajomego na liscie znajomych na fb. Zamknięty

Hej. Czy jest mozliwe ukrycie jednego znajomego na liście znajomych przed innymi znajomymi? I czy mozna ukryc wspólnych znajomych? Dziękuję.

Andrzej. | Ostatnia odpowiedź: Andrzej. 25 lip 2019
    0 odpowiedzi
  • Facebook + Instagram Zamknięty

Dzień dobry, zarządzam miejską stroną na fb i instagramie. Z instagrama połączyłam konto facebookowe. Od tego momentu w ustawieniach jako właściciel f...

Ola | Ostatnia odpowiedź: Ola 19 lip 2019
    0 odpowiedzi
  • Instagram brak dostępu Zamknięty

Dzień dobry, Mam problem z instagram em nie pamiętam adresu email a wyskakuje mi wykryto nietypową próbę logowania co robić

Marita | Ostatnia odpowiedź: Marita 19 lip 2019
    0 odpowiedzi