Problem z zalogowaniem na messengera

Zamknięty
Pomocy - 27 wrz 2021 o 18:35
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 28 wrz 2021 o 15:16
Dzień dobry,
Mam problem z zalogowaniem na messengera. Byłem na Facebooku i wszedłem z niego na messengera (mam dwa konta na messengerze: jedno którego nie używam a jest podłączony do Facebooka i drugi który używam i jest stworzony bez Facebooka)Wszedłem na to konto którego nie używam. Chciałem się zalogować na konto które używam ale nie pamiętam hasła więc wybrałem opcję że nie pamiętam. Wpisuje numer telefonu i wysyłam. Kod normalnie przychodzi, wpisuje i wyskakuje błąd (nie pamiętam co tam pisało) wpisuje jeszcze raz przez e maila i wychodzi ten sam błąd. Próbuje jeszcze raz ale teraz piszę że "Facebook wyszedł z sesji ze względów bezpieczeństwa". Próbuje znowu i teraz przysłał kod LS-NONCE. dalej nie wiem co robić pomocy

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
28 wrz 2021 o 15:16
Cześć! Ponieważ masz 2 konta Messengera (a jedno z nich jest bez Facebooka!), stamtąd niestety bierze się chaos.

Straciłeś konto bez Facebooka?
0
Dołącz do nas!