Niedziałający messenger

Zamknięty
Bakushin Posty 2 Data rejestracji środa 23 luty 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 24 luty 2022 - Zmodyfikowany dnia 23 lut 2022 o 13:28
 Domi - 24 lut 2022 o 13:43
Dzień dobry,

Dezaktywowałem, swoje konto na facebooku i połowa osób nie może do mnie pisać na messenger. Wyskakuje im, że ta osoba jest niedostepna w messenger. Próbowałem logować sie raz numerem tel, a raz mailem jak na Facebooku. Przeinstalowałem messenger co nie pomogło. Ponowna aktywacja Facebooka nic nie zmieniła i tylko niektóre osoby, mogą do mnie pisać. Założyłem nawet nowo konto messenger i zniego mogę do siebie pisać.Nie wiem od czego to zależy. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Zobacz również:

3 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
23 lut 2022 o 16:04
Cześć! Masz Androida lub iPhone'a? Jeśli masz Androida, możesz spróbować użyć Messenger Lite..
To nic nie da, mam ten sam problem i nic to nie dało... Ale z Facebooka mogą pisać normalnie. Problem jest na aplikacji :/
0
Bakushin Posty 2 Data rejestracji środa 23 luty 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 24 luty 2022
24 lut 2022 o 07:55
Problem, jest tez w przegladarkowej wersji facebooka. Po usunieciu messengera z telefonu i komputera, niektorzy ludzie i tak nie moga do mnie pisac.
Chwilowe rozwiązanie jest takie, że Twoi znajomi musieliby usunąć cała konwersacje z Tobą (lub zarchiwizować!) , wtedy będą mogli do Ciebie napisać :) byłam już na kilku forach, problem istnieje od kilku dni, będą musieli to naprawić..
Dołącz do nas!