Social media Forum

Zadaj pytanie
Szukaj
Zamknij
Rezultaty 251 - 300 na łącznie około 701
  • Nie mogę dodać znacznika lokalizacji na instagramie w relacji Zamknięty

Dzień dobry, Mam problem z lokalizacją zdjęć, które chcę dodać na relację. Po wybraniu lokalizacji prawidłowo wyświetlają się wszystkie miejsca w...

kasieniek_p | Ostatnia odpowiedź: Diana 18 wrz 2020
    7 odpowiedzi
  • Zablokowany FB i mesenger Zamknięty

Co zrobić FB zablokowany hasło nie wchodzi SMS z kodem nie przychodzi POMOCY

Syla | Ostatnia odpowiedź: Syla 17 wrz 2020
    2 odpowiedzi
  • Blokada na fb Zamknięty

Mam pytanie. Facebook zablokował mi konto. Przesłałem 3 razy dokument tożsamości za każdym razem inny z prośbą o weryfikację danych. Do chwili obecnej...

Dibol | Ostatnia odpowiedź: Dibol 12 wrz 2020
    0 odpowiedzi
  • Konto na FB Zamknięty

Dzień dobry, Wołanie o pomoc !!!! Posiadam kontono na FB , mam na nim stronę firmową. Parę dni temu przy łogowaniu zaproponowano mi spróbować no...

olena74 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 7 wrz 2020
    3 odpowiedzi
  • Blokada na facebooku Zamknięty

Facebook z dnia na dzień oznaczył fan page jako spam, zniknęły wszystkie wcześniejsze wpisy a przy próbie dodania nowego blokuje i podaje komunikat: ...

Przemek | Ostatnia odpowiedź: Dawid 4 wrz 2020
    1 odpowiedź
  • brak wyszukiwania na osi czasu w nowej wersji Facebooka Zamknięty

Witam. Gdy wejdę na jakiś profil w nowej wersji Facebooka to po kliknięciu na oś czasu nie wyświetla się rok/lata i nie można wyszukać zdjęć lub po...

jj_75 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 31 sie 2020
    1 odpowiedź
  • Instagram - jak przełączać się między kontami na komputerze? Zamknięty

Dzień dobry, Mam pytanie, a mianowicie, jak przełączać się między kontami na komputerze na Instagramie? Za każdym razem loguje mnie na moje główn...

Gaspo | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 31 sie 2020
    1 odpowiedź
  • Facebook utrata konta Zamknięty

Dzień dobry, Mam problem, poniewaz zmienialam wczoraj haslo na facebooku, wylogowalam sie ze wszystkich urzadzen, wyczyscilam historie. Korzystam...

Natalia | Ostatnia odpowiedź: Natalia 31 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • jak odzyskać konto na messengerze Zamknięty

Dzień dobry, założyłam konto na fb i połączył mi się z nim messengrzer. Miałam tez osobny messenger który był zakładany bez konta na fb. oby dwa kont...

lilaa677 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 28 sie 2020
    1 odpowiedź
  • Problem ze snapchatem Zamknięty

Mój problem polega na tym, że kiedy nagrywam filmiki na aplikacji wszystko jest w porządku, jednak osoby które je dostają mówią, że obraz jest cały sp...

haniula | Ostatnia odpowiedź: haniula 26 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • Instagram: Pomóż nam potwierdzić własność tego konta Zamknięty

Hej, Od ponad 2 tygodni zmagam się z komunikatem 'Pomóż nam potwierdzić własność tego konta' przy logowaniu. Jedyną opcją jest wtedy wylogowanie lu...

Domi | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 26 sie 2020
    8 odpowiedzi
  • odzyskanie konta Zamknięty

Dzień dobry, Mam konto na fb, nie mogę bo odzyskać! cały czas komunikat To nie ty

alla.mutseva | Ostatnia odpowiedź: alla.mutseva 23 sie 2020
    2 odpowiedzi
  • Instagram Pasek relacje oraz powracanie do góry profilu Zamknięty

Proszę o pomoc bo ręce opadają, Na profilu pojawił się pasek Wyróżnione Relacje nie mogę tego usunąć. Kolejny problem to wchodzę w czyść profil przeg...

Kk | Ostatnia odpowiedź: Kk 20 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • skasowane wiadomości na fb Zamknięty

Dzień dobry, sprawdziłam Państwa porady, nie udało mi się przywrócić skasowanych wiadomości, czy jest jaki inny/nowy sposób?

Iza | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 18 sie 2020
    3 odpowiedzi
  • Messenger problem Zamknięty

Od tygodnia otrzymuję połączenia w messengerze, dzwoni osoba, która w danej chwili tak naprawdę nie dzwoni. Widzę jej zdjecie. Jak odbieram połaczenie...

Izabela | Ostatnia odpowiedź: Izabela 17 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • Znikająca lokalizacja Zamknięty

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób pozbyć się problemu dot. "znikającej" lokalizacji po wybraniu jej z listy na instastory? Uprzedzę pytania: tak,...

J | Ostatnia odpowiedź: J 14 sie 2020
    2 odpowiedzi
  • Facebook problem z mailem Zamknięty

Podczas dodania nowego adresu e-mail na Facebooku otrzymuje komunikat „ Podany przez Ciebie adres e-mail został zablokowany przez administratora”. Nig...

Turka | Ostatnia odpowiedź: Turka 11 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • Kod na Facebook Zamknięty

Dzien dobry Widze ,ze temat byl juz poruszany, ale do konca mi nie pomogl. Nie moge zalogowac sie na swoje konto na Facebook jak i rowniez na Messeng...

Lukon | Ostatnia odpowiedź: Lukon 11 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • Zdjęcie Zamknięty

Witam, nie mam konta na instagramie, ale ktoś próbuje wstawić moje zdjęcia prywatne i podać mój numer telefonu.

Irin56 | Ostatnia odpowiedź: Irin56 6 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z odzyskaniem konta na facebooku Zamknięty

Witam, Jak w temacie, moje konto zostało nagle zablokowane więc spróbowałem je odzyskać Zostałem poproszony o przesłanie dowodu tożsamości który mia...

btqu | Ostatnia odpowiedź: btqu 5 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • Usunięty email i zmienione hasło FB Zamknięty

Witam, dziś w nocy zostały skradzione moje konta na FB i email. Konto email zostało usunięte i nie da się go odzyskać a konto na FB nadal istnieje i ...

lukasz2511 | Ostatnia odpowiedź: lukasz2511 4 sie 2020
    2 odpowiedzi
  • Skradzione konto na Facebooku proszę o pomoc Zamknięty

Dzień dobry. We wtorek 21.07.2020 po południu chciałem zalogować się na moje konto na Facebooku, jednak wyskoczył komunikat że hasło wpisywane jest ni...

Justyn | Ostatnia odpowiedź: Trombocyt 3 sie 2020
    1 odpowiedź
  • Transmisja na żywo VS. bliscy znajomi Zamknięty

Witam, Czy można zrobić transmisję na żywo na instagramie tak, aby była widoczna tylko dla "bliskich znajomych"?

Dodziaa99 | Ostatnia odpowiedź: Dodziaa99 2 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • Dezaktywacja konta na fb co z instagramem Zamknięty

Mam zablokowane konto na fb, jest ono powiązane z instagramem. Czy jak dezaktywuje konto na fb to instagram mi się odblokuję? Czy będę mogła zalogować...

Klaudia | Ostatnia odpowiedź: Klaudia 29 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z logowaniem się do messengera po ponownym zainstalowaniu aplikacji Zamknięty

Witam. Usunąłem aplikacje messenger i zainstalowałem ją ponownie. Przy logowaniu użyłem numeru telefonu ponieważ konto było bez facebooka i nie został...

Grzee | Ostatnia odpowiedź: Madzia_1125 29 lip 2020
    15 odpowiedzi
  • Lokalizacja nie pojawia się na instastory Zamknięty

Witam Mam problem z dodaniem lokalizacji na zdjęciu, które wstawiam na instastory. Przy wybieraniu lokalizacji prawidłowo wyświetlają się wszystkie...

voxaik | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 24 lip 2020
    3 odpowiedzi
  • Potwierdzenie tożsamości na fb a zablokowanie konta Zamknięty

Dzień dobry, Mam problem z moim kontem na fb. Moje konto zostało z jakiegoś powodu zablokowane i żeby je odblokować muszę podać kod z smsa, żeby po...

Izqbela | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 21 lip 2020
    1 odpowiedź
  • Problem z kontem na FB Zamknięty

Dzień dobry, były pracownik założył konto firmie na FB, korzystając ze swojego służbowego maila. Zrobił to w dobrej wierze ale bez konsultacji z dz...

Joanna | Ostatnia odpowiedź: Joanna 17 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem ze Snapchatem Zamknięty

Witam, mam problem z memories w tylko dla mnie na snapchacie. Od roku zdjęcia oraz filmy nie chcą się załadować. Próbowałam już wszystkiego z możliwyc...

paulaa1102 | Ostatnia odpowiedź: paulaa1102 16 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • Kody weryfikacyjne facebook nie przychodza Zamknięty

Pomocy. Wylogowalam sie z kazdego urzadzenia na facebooku i zmienilam haslo, gdy chcialam sie ponownie zalogowac nie dochdoza do mnie zadne smsy z kod...

Daniela2801 | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 12 lip 2020
    1 odpowiedź
  • Nie pamiętam hasła Zamknięty

Zapomniałem hasło do poczty. Pomóżcie. Na złość mam stary telefon, nokia206 nie mogę się zalogować,co mam zrobić?

przemek.rump... | Ostatnia odpowiedź: przemek.rumpca@yahoo.com 12 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • Instagram wiadomości (nie) usunięte Zamknięty

Witam, czy ktoś ma podobny problem ? Wiadomości po usunięciu wracają po paru minutach lub po odświeżeniu aplikacji.

Dzast | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 10 lip 2020
    1 odpowiedź
  • Zablokowane konto na Facebooku Zamknięty

Witam Dziś jak chcialam sie zalogowac pojawil sie komunikat o zablokowanym koncie poprosili o nr tel wpisalam kod potem o moje zdjęcie i od tego c...

Anna_86 | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 9 lip 2020
    3 odpowiedzi
  • Problem z lokalizacją w Insta Story Zamknięty

Dzień dobry, Witam. Od jakiegoś czasu nie mogę wkleić lokalizacji na InstaStory. Mogę ją wybrać, ale ostatecznie nie wkleja mi się do relacji....

Luka | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 6 lip 2020
    3 odpowiedzi
  • Messenger bez Facebooka Zamknięty

Wiele osób chce korzystać tylko z Messengera, bez Facebooka. Można dezaktywować konto Facebook i nadal korzystać z Messengera. Więcej informacji tutaj...

Max Vega | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 3 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • zablokowane ponownie konto na fb Zamknięty

Dzień dobry, Mam zablokowane konto na FB, które służy mi do grania , więc dane są inne. Już raz miałam zablokowane zainstalowałam antywirusa poleca...

Marta | Ostatnia odpowiedź: Marta 27 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Messenger wiadomosci Zamknięty

Dzień dobry, juz kilka razy pisałam wiadomość do jednej i tej samej osoby i chciałam NATYCHMIAST usunąć ale pokazywał sie komunikat USUŃ U SIEBIE.. u ...

Uzytkownik | Ostatnia odpowiedź: Uzytkownik 26 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Jak usunąć konto na instagramie dołączone do tego głównego? Zamknięty

Mam problem. Stworzyłam konto na instagramie ale do niego dołączyłam drugie. Jak sie loguje na to główne to mam tez dostęp do tego drugiego jednak c...

Lovsadely | Ostatnia odpowiedź: Lovsadely 25 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • brak emaila z linkiem na fb Zamknięty

Witam, Dzisiaj ktoś włamał się na moje konto wypisując ludzi o pożyczenie pieniędzy. Teraz, gdy zmieniłam hasło, w ciągu 30 min mialam dostac od Pan...

Oliwia | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 25 cze 2020
    1 odpowiedź
  • Dziwny napis po screenshocie snapchat Zamknięty

Dzień dobry Mam dziwny problem ze snapem gdy odtwarzam ponownie kogoś snapa pisze mi coś takiego pod nim ,,Ty i nieznany użytkownik snapchata odtwor...

Patrykomenak | Ostatnia odpowiedź: Psy 17 cze 2020
    2 odpowiedzi
  • Problem z dodaniem lokalizacji w instastory Zamknięty

Hej, mam problem, jak próbuje dodać lokalizacje w instastory normalnie pokazują się miejsca do wyboru, wybieram, lokalizacja pojawia sie na zdjęciu na...

Alexxea | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 12 cze 2020
    1 odpowiedź
  • Czarny Ekran po wejściu na swój profil Instagrama Zamknięty

Dzień dobry, mam problem z Instagramem po wejściu w Instagram wszystko działa jednak gdy próbuje wejść w swój profil robi się czarny ekran Mam iPho...

Dave47 | Ostatnia odpowiedź: Dave47 11 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z kodem SMS Facebook Zamknięty

Cześć mam mianowicie taki problem gdyż mam założoną weryfikację dwuetapową na konto ,a od około 1 miesiąca SMS z kodem w ogóle nie przychodzi.Czytałem...

Damian | Ostatnia odpowiedź: Ola 10 cze 2020
    4 odpowiedzi
  • Włam na konto oraz jego dezaktywacja Zamknięty

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym, 10.06.2020, zdarzyła się niecodzienna sytuacja na moim Facebooku oraz Instagramie (były to konta połączone ze sobą...

Majamajka | Ostatnia odpowiedź: Majamajka 10 cze 2020
    2 odpowiedzi
  • Ukryty profil lub blokada na skype Zamknięty

Co oznacza jeśli użytkownik jest od dłuższego czasu nieaktywny? Czy może mieć ukryty profil lub mnie zablokować? Dziękuję

Rudawa58 | Ostatnia odpowiedź: Rudawa58 6 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • „Wiadomość jest niedostępna” messenger Zamknięty

Dzień dobry, Mam pytanie. Ostatnio czytam swoje stare konwersacje i trafiłam na stare konto mojej dawnej znajomej. Wszystkie wiadomości wysła...

amelkakasia6 | Ostatnia odpowiedź: amelkakasia6 3 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Wiadomość jest niedostępna messenger Zamknięty

Mam pytanie. Ostatnio czytam swoje stare konwersacje i trafiłam na stare konto mojej dawnej znajomej. Wszystkie wiadomości wysłane PRZEZ NIĄ do mnie s...

amelkakasia6 | Ostatnia odpowiedź: amelkakasia6 3 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Konto Facebook Zamknięty

Hej! Mam pytanie, ponieważ słyszałam, że gdy się całkowicie (na stałe) usunie konto to wiadomości które zostały z niego wysłane będą niewidoczne dla...

amelkakasia6 | Ostatnia odpowiedź: amelkakasia6 2 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Zablokowane konto na snapchacie Zamknięty

Moje konto na snapchacie zostało zablokowane z powodu nie zweryfikowanego e maila czy da się je jakoś odblokować albo zweryfikować e mail bez logowani...

Olaa123 | Ostatnia odpowiedź: Olaa123 1 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Zablokowane konto snapchat Zamknięty

Moje konto na snapchacie zostało zablokowane z powodu nie zweryfikowanego e maila czy mogę go jakoś odblokować czy zweryfikować e mail bez logowania s...

Olaa123 | Ostatnia odpowiedź: Olaa123 1 cze 2020
    0 odpowiedzi