Social media Forum

Zadaj pytanie
Szukaj
Zamknij
Rezultaty 251 - 300 na łącznie około 680
  • Transmisja na żywo VS. bliscy znajomi Zamknięty

Witam, Czy można zrobić transmisję na żywo na instagramie tak, aby była widoczna tylko dla "bliskich znajomych"?

Dodziaa99 | Ostatnia odpowiedź: Dodziaa99 2 sie 2020
    0 odpowiedzi
  • Dezaktywacja konta na fb co z instagramem Zamknięty

Mam zablokowane konto na fb, jest ono powiązane z instagramem. Czy jak dezaktywuje konto na fb to instagram mi się odblokuję? Czy będę mogła zalogować...

Klaudia | Ostatnia odpowiedź: Klaudia 29 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z logowaniem się do messengera po ponownym zainstalowaniu aplikacji Zamknięty

Witam. Usunąłem aplikacje messenger i zainstalowałem ją ponownie. Przy logowaniu użyłem numeru telefonu ponieważ konto było bez facebooka i nie został...

Grzee | Ostatnia odpowiedź: Madzia_1125 29 lip 2020
    15 odpowiedzi
  • Lokalizacja nie pojawia się na instastory Zamknięty

Witam Mam problem z dodaniem lokalizacji na zdjęciu, które wstawiam na instastory. Przy wybieraniu lokalizacji prawidłowo wyświetlają się wszystkie...

voxaik | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 24 lip 2020
    3 odpowiedzi
  • Potwierdzenie tożsamości na fb a zablokowanie konta Zamknięty

Dzień dobry, Mam problem z moim kontem na fb. Moje konto zostało z jakiegoś powodu zablokowane i żeby je odblokować muszę podać kod z smsa, żeby po...

Izqbela | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 21 lip 2020
    1 odpowiedź
  • Problem z kontem na FB Zamknięty

Dzień dobry, były pracownik założył konto firmie na FB, korzystając ze swojego służbowego maila. Zrobił to w dobrej wierze ale bez konsultacji z dz...

Joanna | Ostatnia odpowiedź: Joanna 17 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem ze Snapchatem Zamknięty

Witam, mam problem z memories w tylko dla mnie na snapchacie. Od roku zdjęcia oraz filmy nie chcą się załadować. Próbowałam już wszystkiego z możliwyc...

paulaa1102 | Ostatnia odpowiedź: paulaa1102 16 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • Kody weryfikacyjne facebook nie przychodza Zamknięty

Pomocy. Wylogowalam sie z kazdego urzadzenia na facebooku i zmienilam haslo, gdy chcialam sie ponownie zalogowac nie dochdoza do mnie zadne smsy z kod...

Daniela2801 | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 12 lip 2020
    1 odpowiedź
  • Nie pamiętam hasła Zamknięty

Zapomniałem hasło do poczty. Pomóżcie. Na złość mam stary telefon, nokia206 nie mogę się zalogować,co mam zrobić?

przemek.rump... | Ostatnia odpowiedź: przemek.rumpca@yahoo.com 12 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • Instagram wiadomości (nie) usunięte Zamknięty

Witam, czy ktoś ma podobny problem ? Wiadomości po usunięciu wracają po paru minutach lub po odświeżeniu aplikacji.

Dzast | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 10 lip 2020
    1 odpowiedź
  • Zablokowane konto na Facebooku Zamknięty

Witam Dziś jak chcialam sie zalogowac pojawil sie komunikat o zablokowanym koncie poprosili o nr tel wpisalam kod potem o moje zdjęcie i od tego c...

Anna_86 | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 9 lip 2020
    3 odpowiedzi
  • Problem z lokalizacją w Insta Story Zamknięty

Dzień dobry, Witam. Od jakiegoś czasu nie mogę wkleić lokalizacji na InstaStory. Mogę ją wybrać, ale ostatecznie nie wkleja mi się do relacji....

Luka | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 6 lip 2020
    3 odpowiedzi
  • Messenger bez Facebooka Zamknięty

Wiele osób chce korzystać tylko z Messengera, bez Facebooka. Można dezaktywować konto Facebook i nadal korzystać z Messengera. Więcej informacji tutaj...

Max Vega | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 3 lip 2020
    0 odpowiedzi
  • zablokowane ponownie konto na fb Zamknięty

Dzień dobry, Mam zablokowane konto na FB, które służy mi do grania , więc dane są inne. Już raz miałam zablokowane zainstalowałam antywirusa poleca...

Marta | Ostatnia odpowiedź: Marta 27 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Messenger wiadomosci Zamknięty

Dzień dobry, juz kilka razy pisałam wiadomość do jednej i tej samej osoby i chciałam NATYCHMIAST usunąć ale pokazywał sie komunikat USUŃ U SIEBIE.. u ...

Uzytkownik | Ostatnia odpowiedź: Uzytkownik 26 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Jak usunąć konto na instagramie dołączone do tego głównego? Zamknięty

Mam problem. Stworzyłam konto na instagramie ale do niego dołączyłam drugie. Jak sie loguje na to główne to mam tez dostęp do tego drugiego jednak c...

Lovsadely | Ostatnia odpowiedź: Lovsadely 25 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • brak emaila z linkiem na fb Zamknięty

Witam, Dzisiaj ktoś włamał się na moje konto wypisując ludzi o pożyczenie pieniędzy. Teraz, gdy zmieniłam hasło, w ciągu 30 min mialam dostac od Pan...

Oliwia | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 25 cze 2020
    1 odpowiedź
  • Dziwny napis po screenshocie snapchat Zamknięty

Dzień dobry Mam dziwny problem ze snapem gdy odtwarzam ponownie kogoś snapa pisze mi coś takiego pod nim ,,Ty i nieznany użytkownik snapchata odtwor...

Patrykomenak | Ostatnia odpowiedź: Psy 17 cze 2020
    2 odpowiedzi
  • Problem z dodaniem lokalizacji w instastory Zamknięty

Hej, mam problem, jak próbuje dodać lokalizacje w instastory normalnie pokazują się miejsca do wyboru, wybieram, lokalizacja pojawia sie na zdjęciu na...

Alexxea | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 12 cze 2020
    1 odpowiedź
  • Czarny Ekran po wejściu na swój profil Instagrama Zamknięty

Dzień dobry, mam problem z Instagramem po wejściu w Instagram wszystko działa jednak gdy próbuje wejść w swój profil robi się czarny ekran Mam iPho...

Dave47 | Ostatnia odpowiedź: Dave47 11 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z kodem SMS Facebook Zamknięty

Cześć mam mianowicie taki problem gdyż mam założoną weryfikację dwuetapową na konto ,a od około 1 miesiąca SMS z kodem w ogóle nie przychodzi.Czytałem...

Damian | Ostatnia odpowiedź: Ola 10 cze 2020
    4 odpowiedzi
  • Włam na konto oraz jego dezaktywacja Zamknięty

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym, 10.06.2020, zdarzyła się niecodzienna sytuacja na moim Facebooku oraz Instagramie (były to konta połączone ze sobą...

Majamajka | Ostatnia odpowiedź: Majamajka 10 cze 2020
    2 odpowiedzi
  • Ukryty profil lub blokada na skype Zamknięty

Co oznacza jeśli użytkownik jest od dłuższego czasu nieaktywny? Czy może mieć ukryty profil lub mnie zablokować? Dziękuję

Rudawa58 | Ostatnia odpowiedź: Rudawa58 6 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • „Wiadomość jest niedostępna” messenger Zamknięty

Dzień dobry, Mam pytanie. Ostatnio czytam swoje stare konwersacje i trafiłam na stare konto mojej dawnej znajomej. Wszystkie wiadomości wysła...

amelkakasia6 | Ostatnia odpowiedź: amelkakasia6 3 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Wiadomość jest niedostępna messenger Zamknięty

Mam pytanie. Ostatnio czytam swoje stare konwersacje i trafiłam na stare konto mojej dawnej znajomej. Wszystkie wiadomości wysłane PRZEZ NIĄ do mnie s...

amelkakasia6 | Ostatnia odpowiedź: amelkakasia6 3 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Konto Facebook Zamknięty

Hej! Mam pytanie, ponieważ słyszałam, że gdy się całkowicie (na stałe) usunie konto to wiadomości które zostały z niego wysłane będą niewidoczne dla...

amelkakasia6 | Ostatnia odpowiedź: amelkakasia6 2 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Zablokowane konto na snapchacie Zamknięty

Moje konto na snapchacie zostało zablokowane z powodu nie zweryfikowanego e maila czy da się je jakoś odblokować albo zweryfikować e mail bez logowani...

Olaa123 | Ostatnia odpowiedź: Olaa123 1 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Zablokowane konto snapchat Zamknięty

Moje konto na snapchacie zostało zablokowane z powodu nie zweryfikowanego e maila czy mogę go jakoś odblokować czy zweryfikować e mail bez logowania s...

Olaa123 | Ostatnia odpowiedź: Olaa123 1 cze 2020
    0 odpowiedzi
  • Social Media Zamknięty

a co jeżeli nie mam takiej opcji jak zaawansowane na snapchacie i nie mogę ustawić jakość zdjęć? da się to zrobić w inny sposób?

ola123 | Ostatnia odpowiedź: ola123 26 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Podczas zakładania konta na FB usunęło mi się konto messenger zakładane bez fb Zamknięty

Witam, Podczas gdy chciałam założyć sobie konto na FB wylogowało mnie z messengera którego zakładałam bez FB... Nie mogę się w żaden sposób zalogować...

Magdalena | Ostatnia odpowiedź: Magdalena 24 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z zalogowaniem do messengera Zamknięty

Witam. Mam problem z zalogowaniem się do messengera kontem bez fb. Jeżeli ktoś wie czy jestem w stanie się zalogować proszę o odpowiedz

Oliwia_7251 | Ostatnia odpowiedź: Oliwia_7251 22 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Meesanger tajnekonwersacje Zamknięty

Dziendobry mam małe pytanko w folderze tajne konwersacje znalazłem klucz z duża ilością cyferek konwersacja była prowadzona kilku krotnie w różnych te...

Kris | Ostatnia odpowiedź: Kris 21 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Blok na fb Zamknięty

Dzień dobry, Zostałam zbanowana na Fb i musiałam wpisać kod który miał przyjść smsem, mam tam stary numer podany. Da się to jakiś zmienić? Da się c...

agwoj | Ostatnia odpowiedź: agwoj 20 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Przednia kamerka na snapchacie Zamknięty

Proszę o pomoc. Otóż dziś rano wstałam i snapchat działał, po czym chciałam zeobic zdjęcie, wiec obróciłem kamerke na siebie i wtedy wywaliło mnie ze...

Paulinkaa_4 | Ostatnia odpowiedź: Paulinkaa_4 19 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Pytania na instagramie Zamknięty

Chcę zadać pytanie osobie która udostępniła okienko na pytanie, ale nie mogę. Gdy klikam w pole to story po prostu się przewija i nie da zadać się pyt...

xnatalia.x | Ostatnia odpowiedź: xnatalia.x 19 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Odzyskiwanie korespondencji z fb Zamknięty

Potrzebuję pomocy, przy odzyskaniu korespondencji z zablokowanego konta na fb. Sprawa jest dla mnie bardzo ważna i decydującą. Czy mogę liczyć na pom...

krysiakrysia | Ostatnia odpowiedź: krysiakrysia 19 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Włamanie na konto fb Zamknięty

30 kwietnia włamano sie na moje prywatne konto facebook, do którego podpięty mam fanpage firmowy. Kiedy tylko zauważyłam niepowołaną aktywność na moim...

Magda_0987 | Ostatnia odpowiedź: Magda_0987 17 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Odnośnie do artykułu dotyczącego odzyskiwania skasowanych wiadomości Messenger Zamknięty

Szanowni Państwo, niestety ta procedura pozwala "odzyskać" tylko te wiadomości, których odzyskiwać nie trzeba, bo są aktualnie dostępne w danym wątku ...

MarekLuszczki | Ostatnia odpowiedź: MarekLuszczki 14 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Brak mozliwości publikowania mapek na FB Zamknięty

Dzień dobry, czy ktoś orientuje się dlaczego w darmowej wersji Endomondo w zakładkach Panel i Historia wyświetlają się okna bez mapek po treningu? Do...

Krzysztof | Ostatnia odpowiedź: Krzysztof 8 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Profil na Facebooku Zamknięty

Witam Ma.takie.pytanie czy osoba ktora mnie zablokowała na FB widzi moje posty i inne rzeczy które pobliskiej na swoim profilu

Andy | Ostatnia odpowiedź: Andy 4 maj 2020
    2 odpowiedzi
  • Pomoc w odzyskaniu konta do fb Rozwiązany/Zamknięty

Jakiś czas temu ktoś zmienił mi hasło na fb i tylko hasło. Nie mogę zmienić hasła za pomocą e-mail, gdyż przy rejestracji go nie podałam tylko numer t...

Andzix | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 28 kwi 2020
    1 odpowiedź
  • Pytanie Zamknięty

czy da się przełączyć konto instagrama na laptopie? okazuje sie ze na laptopie w zaden sposob nie moge zalogowac sie na ,,drugie,, konto bo dane logow...

werka | Ostatnia odpowiedź: werka 25 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • problem z dostepem do konta Zamknięty

Mam problem z zalogowaniem sie na konto na instagramie, jedyne co jestem w stanie wpisac to nazwa użytkownika, numer który podałam jest juz nie aktual...

CzarNuszka | Ostatnia odpowiedź: CzarNuszka 25 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Witam mam problem dostałam bloka na st Zamknięty

Witam mam problem dostałam bloka na starym koncie . Otworzyłam fejk konto które zostało usunięte tak było z następnym i następnym. Poprosili o zdjęc...

Ania | Ostatnia odpowiedź: Zielin 17 kwi 2020
    3 odpowiedzi
  • Problem z rejestracja Zamknięty

Dzień dobry, Chciałabym zarejestrować konto, ale mam informacje o potwierdzeniu istniejącego konta i trzeba w podac kod, jednak to nie moje konto...

Natalia | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 17 kwi 2020
    1 odpowiedź
  • social media Zamknięty

Nie moge się zalogować na konto messenger a jak daje nie pamiętam hasła każe mi się zarejestrować na facebook którego nie mam

kkk | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 15 kwi 2020
    1 odpowiedź
  • Insta story Zamknięty

Dzień dobry, Czy ktoś wie dlaczego przestałam mieć możliwość oznaczania kont firmowych na isnta Story?? Gdy oznaczam tez zdjęcie nie pojawia się on...

Lugiego | Ostatnia odpowiedź: Lugiego 13 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem przy logowaniu na konto Facebook Zamknięty

oj profil Facebook został „zablokowany” około miesiąc temu. Przy logowaniu wyświetla mi się potwierdzenie mojej tożsamości poprzez wpisanie kodu który...

Juliazk | Ostatnia odpowiedź: Juliazk 12 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Odzyskiwanie konta- Facebook Zamknięty

Cześć, Kilka miesięcy temu włączyłem na Facebook'u weryfikacje dwuetapową przy pomocy aplikacji Microsoft Authenticator. Niestety sformatowałem te...

bov_vem | Ostatnia odpowiedź: bov_vem 9 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z relacja na instagramie Zamknięty

Dzień dobry, nie mam opcji dodaj do mojej relacji kiedy chce udostępnić np posta. Zupełnie tak jakby ominęła mnie aktualizacja, inne konta na moim tel...

wiktoriach | Ostatnia odpowiedź: wiktoriach 6 kwi 2020
    2 odpowiedzi