Dyskusje

Jak wysłać wiadomość na instagramie do osoby, która nas zablokowała?

Dzień dobry, Jak wysłać wiadomość na Instagramie do osoby, która nas zablokowała?

Ostatnia odpowiedź na 7 sty 2019 by
SylwiaRgowska

Usunięcie twittera

 Rozwiązany

Dzień dobry, Chciałbym usunąć konto na Twitterze. Ktoś mi zmienił e-meila i nie moge się dostać. Proszę o pomoc.

Ostatnia odpowiedź na 6 sty 2019 by
Anonimowy

Instagram nie wyświetla profilu

Dzień dobry, Mam problem z wyświetleniem jednego profilu, ma on status publiczny. Przed zalogowaniem się na instagram moge zobaczyć ten profil wr...

Ostatnia odpowiedź na 5 sty 2019 by
Karolina

Prywatny filmik na facebook

 Rozwiązany/Zamknięty

Witam, mam problem z pobraniem prywatnego filmiku z Facebook, do tej pory korzystałam za pośrednictwem getfvid.com.pl ale ostatnio mam z tym problem....

Ostatnia odpowiedź na 4 sty 2019 by
Anna Dobrzyńska

Zgubiłam hasło do instagrama

Witam, Zwracam się z prośbą, mianowicie mam 2 konta na Instagramie (jedno oficjalne, a 2 artystyczne - takie incognito), i tu pojawia się problem, p...

Ostatnia odpowiedź na 3 sty 2019 by
Anna Dobrzyńska

Problem z żądaną lokalizacją

Cześć! Mam problem w momencie dodawania lokalizacji w czasie publikacji postów-posty opisuję po angielsku, w czasie wpisywania lokalizacji nie wyszuku...

Ostatnia odpowiedź na 3 sty 2019 by
Asia

Snapchat e-mail zablokowany, możliwość zmienienia

Cześć, mam pytanie czy można zmienić e-maila na snapie? Mój obecny e-mail nie wiem skąd jest zablokowany. A muszę się pilnie zalogować na pocztę

Ostatnia odpowiedź na 3 sty 2019 by
smaria

Jak zapisać instagram stories?

 Rozwiązany/Zamknięty

Hej, czy te krótkie filmiki można jakoś zapisać, żeby nie zniknęły?

Ostatnia odpowiedź na 28 gru 2018 by
Karolina Świdrak

Przybliżony ekran - instagram, snapchat

Dzień dobry, mam pewien problem. Od kilku dni mam nowy telefon Motorola Moto e5 plus, na aplikacjach w których jest potrzebny aparat np. snapchat, ins...

Ostatnia odpowiedź na 27 gru 2018 by
Misialinka

Wprowadzona nazwa użytkownika nie należy do konta. [instagram]

Dzień dobry, Po tymczasowej dezaktywacji konta nie mogę się na nie ponownie zalogować. Po wpisaniu prawidłowego nicku i hasła wyskakuje komunika...

Ostatnia odpowiedź na 27 gru 2018 by
andruidka

Jak zrobić best nine 2018?

 Rozwiązany/Zamknięty

Cześć, Na jakiej stronie mogę zrobić zestawienie best nine 2018? Jakiej aplikacji do tego użyć? Proszę o pomoc.

Ostatnia odpowiedź na 19 gru 2018 by
smaria

Nie ma takiej strony!

Dzień dobry, coś takie jak w temacie, wyskakuje kiedy próbuję zresetować hasło do Twitter. Ani się zalogować, ani nic nie można zrobić na Twiterze, i...

Ostatnia odpowiedź na 17 gru 2018 by
RemigiuszKurczab

Massenger kopia zapasowa?

 Rozwiązany

Dzień dobry, Czyli obecnie nie ma szans na odzyskanie skasowanych wiadomości na messengerze? Nie można pobrać już kopii zapasowej? Czy wie pani m...

Ostatnia odpowiedź na 10 gru 2018 by
smaria

Nie działa mi aparat w aplikacji instagram

 Rozwiązany

Dzień dobry, Nagle od 3 dni przestał działać mi aparat na Instagramie, mimo że w telefonie aparat normalnie działa i w innych aplikacjach, typu sna...

Ostatnia odpowiedź na 8 gru 2018 by
Iga

Skasowane wiadomości na fb

 Rozwiązany/Zamknięty

Dzień dobry, Potrzebuje konkretnej i pewnej informacji, czy usunięte wiadomości na massangerze można w jakiś sposób odzyskać? Nie były archiwizowan...

Ostatnia odpowiedź na 7 gru 2018 by
GeoXXYY

Instagram hashtagi w poście czy w komentarzach?

 Rozwiązany/Zamknięty

Widzę na Instsgramie oba trendy i zastanawiam się,który daje więcej lajków.

Ostatnia odpowiedź na 6 gru 2018 by
Anna Dobrzyńska

Instagram "wykryto nietypową próbę logowania"

 Rozwiązany/Zamknięty

Co zrobić gdy podczas próby logowania na Instagram, pamiętam swój login i hasło (wpisuje wszystko poprawnie) ale po kliknięciu "Zaloguj" wyskakuje kom...

Ostatnia odpowiedź na 5 gru 2018 by
WilkRobert

Jak naprawić jakość zdjęć na snapchacie?

 Rozwiązany

Witam, po ostatniej aktualizacji na Snapchacie zepsuła mi się jakoś zdjęć, próbowałam przejść do video settings w zakładce zaawansowane, lecz jedyne c...

Ostatnia odpowiedź na 5 gru 2018 by
smaria

Dlaczego nie mogę dodać lokalizacji na instagramie

 Rozwiązany

Hejka, Próbuję na Instagramie oznaczyć miejsce, ale cały czas mi pokazuje, że nie można dodać lokalizacji, chociaż GPS mam włączony. Co się dzieje?

Ostatnia odpowiedź na 1 gru 2018 by
Moni

Jak dodać muzykę z soundcloud do instastory?

 Rozwiązany/Zamknięty

Wiecie może jak to zrobić? Pomóżcie plis. XD

Ostatnia odpowiedź na 30 lis 2018 by
Anna Dobrzyńska

Jak sprawdzić ile czasu spędzam na fb?

 Rozwiązany

Znacie jakieś programy, które to mierzą?

Ostatnia odpowiedź na 30 lis 2018 by
Anna Dobrzyńska

Transmisja na żywo na instagramie - jak pobrać

 Rozwiązany/Zamknięty

Witam,jak można pobrać transmisje na żywo z instagram story nadawaną przez drugą osobę.

Ostatnia odpowiedź na 28 lis 2018 by
oki

Jak przywrócić zablokowaną osobę na instagramie

 Rozwiązany/Zamknięty

Czy jest jakiś sposób, aby odblokować na Instagramie osobę i żeby nadal była wśród obserwowanych przeze mnie osób?

Ostatnia odpowiedź na 26 lis 2018 by
Karolina Świdrak

Blokada konta na instagramie

 Rozwiązany

Hej, czy ktoś wie jak długo trzeba czekac na odblokowanie konta na Instagramie??? Zablokowano mi konto gdyz przy ostatniej aktualizacji zapytano o wer...

Ostatnia odpowiedź na 21 lis 2018 by
Anna Dobrzyńska

Boty na instagramie - jak to działa?

 Rozwiązany

Czy to prawda, że na Instagramie działają boty, które mogą zdobywać dla nas nowych followersów?

Ostatnia odpowiedź na 21 lis 2018 by
Anna Dobrzyńska

Nie przychodzi kod weryfikacyjny od fb na maila

 Rozwiązany/Zamknięty

Pomocy! Od tygodnia nie dostaję żadnych maili z kodem weryfikacyjnym do zmiany hasła (którego nie pamiętam). Wylogowało mnie po ataku hakerskim w zesz...

Ostatnia odpowiedź na 14 lis 2018 by
Karolina Świdrak

Jak zgłosić błąd na facebooku?

 Rozwiązany/Zamknięty

Czy jest jakiś sposób, żeby się skontaktować z ekipą Facebooka? Zgłosić im odwołanie od decyzji, na przykład kiedy konto zostanie zablokowane albo poj...

Ostatnia odpowiedź na 8 lis 2018 by
Anna Dobrzyńska

Odzyskanie konta na messengerze

 Rozwiązany/Zamknięty

Witam, chciałabym bardzo prosić o pomoc dotyczącą messengera. Ponieważ zainstalowałem messengera na nowym tel chciałam zalogować się na moje konto po...

Ostatnia odpowiedź na 6 lis 2018 by
Anna Dobrzyńska

Jak udostępnić instastory?

 Rozwiązany

Hej, czy wiecie jak udostępnić relację na Instagramie? Normlanie, z poziomu aplikacji się da?

Ostatnia odpowiedź na 30 paź 2018 by
smaria

Dlaczego zablokowaliście mi konto?

 Rozwiązany

Nie używam nie cenzuralnych słów ani nie wstawiam takich treści nie zgodnych z regulaminem. Proszę go przejżeć samemu i zobaczyć co wam się w nim nie ...

Ostatnia odpowiedź na 29 paź 2018 by
Karolina Świdrak

Jak mogę usunąć niepotrzebne kontakty messenger

 Rozwiązany

Dzień dobry. Tak jak w temacie. Kontakty niepotrzebne, których nawet nie mam w znajomych, wyświetlają mi się w czacie na pierwszych miejscach. Nie...

Ostatnia odpowiedź na 23 paź 2018 by
markuspololo

Instagram: jak wejść na listę zablokowanych osób

 Rozwiązany

Dzień dobry, Konfiguracja: Android / Chrome 69.0.3497.100

Ostatnia odpowiedź na 17 paź 2018 by
Karolina Świdrak

Shadowban na instagramie

 Rozwiązany

Hej, czy na Instagramie jak dostanę, któryś raz już shadowbana- mogą mi usunąć konto ? podobno, za 3 ostrzeżenia na YouTube usuwają konto, czy na Inst...

Ostatnia odpowiedź na 15 paź 2018 by
Anna Dobrzyńska

Instagram - jak zobaczyć, kto zapisał zdjęcie?

 Rozwiązany

Hej, hej, czy jest jakiś sposób, żebym zobaczyła, kto zapisał moje zdjęcie na Instagramie?

Ostatnia odpowiedź na 5 paź 2018 by
Anna Dobrzyńska

Messenger - brak masek w rozmowie wideo

 Rozwiązany

Cześć, bardzo proszę o pomoc. Sprawa wygląda tak messenger zaktualizowany android również. Telefon lenovo k5 i niema na nim efektów w czasie rozmow...

Ostatnia odpowiedź na 3 paź 2018 by
Tomek

Jak ukryć widoczność w aplikacji viber?

 Rozwiązany

Jak zrobic zeby nie bylo mnie widac kiedy ostatnio bylam widoczna na viber?

Ostatnia odpowiedź na 1 paź 2018 by
Karolina Świdrak

Odzyskanie hasła do instagramu

 Rozwiązany

czy ktokolwiek wie jak odzyskac hasło do istagramu mam nik ale zapomniałem

Ostatnia odpowiedź na 25 wrz 2018 by
Anna Dobrzyńska

Ukryte zdjęcia na instagramie

 Rozwiązany

Dzień dobry, Tymczasowo wyłączyłam konto na Instagramie. Gdy zdecydowałam się wrócić, po zalogowaniu na mój profil nie mam żadnych dodawanych wcześ...

Ostatnia odpowiedź na 24 wrz 2018 by
Karolina Świdrak

Instagram usunął moje zdjęcia

 Rozwiązany

Dezaktywowalam konto, tego samego dnia jednak się zalogowałam ponownie i niespodzianka nie ma żadnych zdjęć, relacji itd. Dlaczego tak się stało i co ...

Ostatnia odpowiedź na 9 wrz 2018 by
AdrianWieczorek

Brak superzoom na instagramie

 Rozwiązany

Hej, dziwna sprawa, na moim prywatnym profilu nie ma opcji superzoom (nigdy się nie pojawiła) natomiast na profilu firmowym, który istnieje ok. rok...

Ostatnia odpowiedź na 7 wrz 2018 by
Karolina Świdrak

Odblkowanie konta na instagramie

 Rozwiązany

Witam, ostatnim czasie zostało zablokowane mi konto na instagramie gdyz naruszam Standardy Instagrama. W odpowiedzi otrzymałam Emile który musiałam...

Ostatnia odpowiedź na 6 wrz 2018 by
Karolina Świdrak

Whatsapp - jak zablokować połączenia przychodzące?

 Rozwiązany

Witajcie mam pewne pytanie odnośnie tej aplikacji na telefon . Czy jest opcja wylogowania się z tej aplikacji tak żeby nie było widoczna moja ostatni...

Ostatnia odpowiedź na 6 wrz 2018 by
Karolina Świdrak

Jak zmienić email na instagramie

 Rozwiązany

Czy można zmienić adres email przyporządkowany do konta na Instagramie? Jak to zrobić?

Ostatnia odpowiedź na 30 sie 2018 by
Asia

Instagram: jak dodać zdjęcie do odp na pytanie

 Rozwiązany

Hej, jak na Instagramie można dodać zdjęcie w tle do odpowiedzi na pytanie? Chodzi mi o to, żeby do odpowiedzi na pytanie innej osoby na Instagramie ...

Ostatnia odpowiedź na 22 sie 2018 by
KendallKim

Nie mogę zalogować się na instagram prze facebooka

 Rozwiązany

Witam Ostatnio chciałem zalogować się na Instagram przez moje konta na FB, na komputerze po wybraniu opcji "zaloguj przez facebook" przekierowywało...

Ostatnia odpowiedź na 16 sie 2018 by
Anna Dobrzyńska

Jak działa facebook local?

 Rozwiązany

Cześć, Facebook zaproponował mi pobranie aplikacji Facebook Local. Do czego to służy i jak dokładnie działa?

Ostatnia odpowiedź na 14 sie 2018 by
Eryk

Jak zadać pytanie na instastories?

 Rozwiązany

Cześć, Widzę, że wszyscy publikują teraz odpowiedzi na pytania. Jak uruchomić funkcję zadawania pytań u siebie na profilu?

Ostatnia odpowiedź na 8 sie 2018 by
szocik44

Jak dodać podkład muzyczny do relacji?

 Rozwiązany

Cześć, Chodzi mi o dodanie piosenki do InstaStories - widzę, że w relacjach innych osób grają piosenki. Jak to zrobić, wiecie?

Ostatnia odpowiedź na 8 sie 2018 by
Anna Dobrzyńska

Jak usunąć relację na instagramie?

 Rozwiązany

Hejka, wiecie może jak usunąć relację na Instagramie, bo mi się przypadkowo dodała dwa razy?

Ostatnia odpowiedź na 23 lip 2018 by
Anna Dobrzyńska

Nie mam opcji bliscy znajomi na ig

 Rozwiązany

Dzień dobry, Mam problem, a mianowicie nie mam funkcji bliscy znajomi na Instagramie, nie mam pojęcia dlaczego. Nie jest to wina aktualizacji, bo d...

Ostatnia odpowiedź na 23 lip 2018 by
Anna Dobrzyńska
Wyniki 251 - 300 z 408
Dołącz do nas!