Facebook robi mnie w konia a haker robi swoje

Zamknięty
kssadgasghf - 2 lut 2021 o 16:16
 Mann123 - 28 lip 2021 o 10:28
W sobotę 30 stycznia haker włamał się na moje konto fb i je przejął, zmienił mi hasło i email do konta fb. Próbuję odzyskać konto, przesłałam zdjęcie prawa jazdy, dziś 2 lutego otrzymałam link ważny 7 dni aby zresetować hasło, niestety gdy próbowałam to zrobić wyskakiwał komunikat blokujący wykonanie tego. Próbowałam trzy razy i za trzecim wyskoczyło mi że za dużo razy wpisałam kod weryfikacyjny i mam spróbować później. Może czekałabym cierpliwie ale nie rozumiem dlaczego kody weryfikacyjne są wysyłane także na email hakera który przejął moje konto i teraz może znowu wejść na moje konto i wyrzucić nowy dodany przez facebook email który podałam do kontaktu ze mną. Przecież to chore! Jak tak można? Kod weryfikacyjny należało przesłać tylko do mnie, w ogóle to mam wrażenie że nigdy nie odzyskam swojego konta bo skoro przesyłają mi specjalny link do resetu hasła to dlaczego za chwilę pokazują komunikat ''ograniczamy liczbę postów, komentarzy i innych dzialań w określonym czasie by chronić społeczność przed spamem.'' i przyciski do wyboru spróbuj później albo anuluj... nie rozumiem dlaczego nie mogłam za pierwszym razem uzyskac dostepu do swojego konta

2 odpowiedzi

Na moje konto haker włamał się 16 października! I od tego dnia piszę do FB o zlikwidowanie podwójnego zabezpieczenia, bo kody są wysyłane na maila hakera. NIE ODPISALI do dzisiaj. To jest kpina w użytkowników! 2 razy uwierzytelniałam swoje konto przez zaufane kontakty i też nie przysłali żadnego maila. To są kpiny.
0
Visitors should visit here on this website this is an awesome post for the user.
https://fullncertsolutions.in/category/class-6-science/
0
Dołącz do nas!