Zasięgi na relacji

Zamknięty
Weronika - 17 maj 2022 o 05:33
 Weronika - 20 maj 2022 o 07:41
Dzień dobry,



Dlaczego zasięgi relacji spadają, tzn. relacje są oglądane przez coraz mniejsza grupę znajomych. To samo w drugą stronę dlaczego ja nie widzę wszystkich relacji znajomych?
Zobacz również:

4 odpowiedzi

W tej głównej rolce relacji od znajomych właśnie jest mniej tych postów . Musiałabym wchodzić na główny profil każdego znajomego od którego relacja mi się nie wyświetla. Tak myślałam że znowu coś kombinowali z algorytmami. Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam
1
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
17 maj 2022 o 17:50
Cześć!

Zaniedbywanie hashtagów może być przyczyną spadku liczby wyświetleń relacji. W każdej historii możesz użyć 10 hashtagów.

Aby rozwiązać ten problem, możesz także spróbować zidentyfikować okres przed spadkiem. Kiedy już to wiesz, zamień hashtagi używane w tym okresie. Usuń także nieautentycznych użytkowników z listy obserwujących. Jeśli kupiłaś lub używałaś aplikacji, która zwiększa liczbę twoich wyświetleń, unikaj tego w przyszłości.

I na koniec, staraj się nie robić dużych przerw między swoimi relacjami.
0
Tak tylko, że tutaj chodzi o Facebooka. Przepraszam nie dopryzowalam pytania :) relacje udostępniam tylko znajomym , średnio raz/ 2 razy w tyg
0
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
19 maj 2022 o 19:45
Facebook zmienił ostatnio sposób, w jaki pokazuje posty i relacji, zmniejszając liczbę wyświetleń do tych samych znajomych osób. Oznacza to, że Twoje statystyki na Facebooku mogą spaść w ciągu ostatnich tygodni.

Możesz spróbować opublikować historie w porze dnia, kiedy Twoi znajomi są bardziej aktywni w sieci. Spróbuj także poprosić znajomych, aby podzielili się swoimi relacjiami - pomoże to zwiększyć liczbę wyświetleń.
0
Dołącz do nas!