Włamanie na konto FB

Zamknięty
Kornelia - Zmodyfikowany dnia 14 lip 2021 o 14:07
 Kornelia - 31 lip 2021 o 11:47
Ktoś włamał się na moje konto na FB, zmienił na nim hasło oraz adres e-mail. Problem polega na tym, że na pocztę też straciłam dostęp, który w końcu udało mi się odzyskać, ale nie mam na niej ani jednego e-maila od Facebooka, mimo że nie usuwam na bieżąco niczego, a konto założyłam wiele lat temu. Nie ma więc żadnego powiadomienia o zmianie e-mail czy hasła. Gdy próbuję je odzyskać pojawia się komunikat, że nie mogą zweryfikować mojej tożsamości, więc nie mogą przyznać dostępu, bo wiadomość do resetu hasła chcą wysłać na ten fałszywy e-mail. Ponadto FB chyba już zdążył je zablokować, gdyż nie da się go znaleźć na nim, jedynie mogę się zalogować. Co robić? Pisałam do centrum pomocy, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Czy jest wgl szansa na odzyskanie konta?
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
16 lip 2021 o 10:52
Cześć! Nie możesz użyć swojego numeru telefonu, aby uzyskać weryfikację?
6
Właśnie nie i nwm czemu. Robię po kolei tak:
- nie pamiętasz hasła
- numer telefonu
- pojawia się opcja "wyślij kod w wiadomości e-mail", ale e-mail jest fałszywy
- klikam "nie masz już do nich dostępu?"
- pojawia się znowu to samo, ale w innej formie, znowu klikam to samo
- pojawia się komunikat, że nie mogą przyznać mi dostępu do konta, bo nie są w stanie zweryfikować tożsamości

Udało mi się chociaż odzyskać e-mail, ale co dziwne, nie mam na nim żadnych wiadomości od FB, ani o zmianie hasła, ani e-maila, ani jakichś pierdół, mimo że nigdy niczego nie usuwałam, bo był to raczej e-mail na spam
0
karolina > Kornelia
29 lip 2021 o 09:16
Witam. Udało Ci się odzyskać konto na fb? Mam identyczny problem :/ i nie wiem co robić.
0
Kornelia > karolina
31 lip 2021 o 11:47
Niestety nie, udało mi się tylko odzyskać pocztę... Już się pogodziłam i założyłam po prostu nowe konto. Żadnej informacji zwrotnej od Facebooka nie otrzymałam, mimo wysłania wielu formularzy zgłoszeniowych znalezionych w centrum pomocy
0
Dołącz do nas!