Social media Forum

Zadaj pytanie
Szukaj
Zamknij
Rezultaty 301 - 350 na łącznie około 694
  • Odzyskiwanie korespondencji z fb Zamknięty

Potrzebuję pomocy, przy odzyskaniu korespondencji z zablokowanego konta na fb. Sprawa jest dla mnie bardzo ważna i decydującą. Czy mogę liczyć na pom...

krysiakrysia | Ostatnia odpowiedź: krysiakrysia 19 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Włamanie na konto fb Zamknięty

30 kwietnia włamano sie na moje prywatne konto facebook, do którego podpięty mam fanpage firmowy. Kiedy tylko zauważyłam niepowołaną aktywność na moim...

Magda_0987 | Ostatnia odpowiedź: Magda_0987 17 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Odnośnie do artykułu dotyczącego odzyskiwania skasowanych wiadomości Messenger Zamknięty

Szanowni Państwo, niestety ta procedura pozwala "odzyskać" tylko te wiadomości, których odzyskiwać nie trzeba, bo są aktualnie dostępne w danym wątku ...

MarekLuszczki | Ostatnia odpowiedź: MarekLuszczki 14 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Brak mozliwości publikowania mapek na FB Zamknięty

Dzień dobry, czy ktoś orientuje się dlaczego w darmowej wersji Endomondo w zakładkach Panel i Historia wyświetlają się okna bez mapek po treningu? Do...

Krzysztof | Ostatnia odpowiedź: Krzysztof 8 maj 2020
    0 odpowiedzi
  • Profil na Facebooku Zamknięty

Witam Ma.takie.pytanie czy osoba ktora mnie zablokowała na FB widzi moje posty i inne rzeczy które pobliskiej na swoim profilu

Andy | Ostatnia odpowiedź: Andy 4 maj 2020
    2 odpowiedzi
  • Pomoc w odzyskaniu konta do fb Rozwiązany/Zamknięty

Jakiś czas temu ktoś zmienił mi hasło na fb i tylko hasło. Nie mogę zmienić hasła za pomocą e-mail, gdyż przy rejestracji go nie podałam tylko numer t...

Andzix | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 28 kwi 2020
    1 odpowiedź
  • Pytanie Zamknięty

czy da się przełączyć konto instagrama na laptopie? okazuje sie ze na laptopie w zaden sposob nie moge zalogowac sie na ,,drugie,, konto bo dane logow...

werka | Ostatnia odpowiedź: werka 25 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • problem z dostepem do konta Zamknięty

Mam problem z zalogowaniem sie na konto na instagramie, jedyne co jestem w stanie wpisac to nazwa użytkownika, numer który podałam jest juz nie aktual...

CzarNuszka | Ostatnia odpowiedź: CzarNuszka 25 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Witam mam problem dostałam bloka na st Zamknięty

Witam mam problem dostałam bloka na starym koncie . Otworzyłam fejk konto które zostało usunięte tak było z następnym i następnym. Poprosili o zdjęc...

Ania | Ostatnia odpowiedź: Zielin 17 kwi 2020
    3 odpowiedzi
  • Problem z rejestracja Zamknięty

Dzień dobry, Chciałabym zarejestrować konto, ale mam informacje o potwierdzeniu istniejącego konta i trzeba w podac kod, jednak to nie moje konto...

Natalia | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 17 kwi 2020
    1 odpowiedź
  • social media Zamknięty

Nie moge się zalogować na konto messenger a jak daje nie pamiętam hasła każe mi się zarejestrować na facebook którego nie mam

kkk | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 15 kwi 2020
    1 odpowiedź
  • Insta story Zamknięty

Dzień dobry, Czy ktoś wie dlaczego przestałam mieć możliwość oznaczania kont firmowych na isnta Story?? Gdy oznaczam tez zdjęcie nie pojawia się on...

Lugiego | Ostatnia odpowiedź: Lugiego 13 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem przy logowaniu na konto Facebook Zamknięty

oj profil Facebook został „zablokowany” około miesiąc temu. Przy logowaniu wyświetla mi się potwierdzenie mojej tożsamości poprzez wpisanie kodu który...

Juliazk | Ostatnia odpowiedź: Juliazk 12 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Odzyskiwanie konta- Facebook Zamknięty

Cześć, Kilka miesięcy temu włączyłem na Facebook'u weryfikacje dwuetapową przy pomocy aplikacji Microsoft Authenticator. Niestety sformatowałem te...

bov_vem | Ostatnia odpowiedź: bov_vem 9 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z relacja na instagramie Zamknięty

Dzień dobry, nie mam opcji dodaj do mojej relacji kiedy chce udostępnić np posta. Zupełnie tak jakby ominęła mnie aktualizacja, inne konta na moim tel...

wiktoriach | Ostatnia odpowiedź: wiktoriach 6 kwi 2020
    2 odpowiedzi
  • Snapchat: memories Zamknięty

Co mam zrobić jeśli snapy w "tylko dla mnie" w memories stały się szare?

Jaaa | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 1 kwi 2020
    1 odpowiedź
  • Jak usunąłem swój znacznik na kogoś biogramie to jak go przywrócić Zamknięty

Jak usunąłem swój znacznik na kogoś biogramie to jak go przywrócić

nagrodzkim | Ostatnia odpowiedź: nagrodzkim 1 kwi 2020
    0 odpowiedzi
  • Logowanie do karta moje punkty Zamknięty

Zapomniałem hasło do mojej karty(nr.9957091534352) PIN,prosze o przypomnienie

Marek | Ostatnia odpowiedź: Marek 31 mar 2020
    0 odpowiedzi
  • brak dostepu Zamknięty

Dzień dobry, podobnie, nie moge zalogowac sie do konta fb bo miałam uruchomione uwierzytelnianie ,po czym usunęłam app google authorised, i niestet...

Aga | Ostatnia odpowiedź: Damian 31 mar 2020
    6 odpowiedzi
  • Proszę o szybką pomoc z kontem na mess!! Zamknięty

Mam problem z zalogowaniem się na konto na messengerze mimo tego,że wpisuje poprawne hasło. Nawet,gdy klikam "nie pamiętam hasła" i tam ustawiam hasło...

Lila_8 | Ostatnia odpowiedź: Damian 30 mar 2020
    3 odpowiedzi
  • Blokada konta na facebooku Zamknięty

Cześć, moje konto jest od dwóch dni zablokowane. Najpierw prosili o wysłanie zdjęcia do weryfikacji, wysłałam im profilowe i odrzucili. Zablokowali mi...

Margo1993 | Ostatnia odpowiedź: Damian 30 mar 2020
    5 odpowiedzi
  • Posty z IG na FB Zamknięty

Witsm mam takie male pytanie a chodzi mi dokladnie o udostepnianie postow z instagrama na facebooka. Problem lezy w tym ze mam posty gdzie sa np 3 zdj...

JayBeTattoo | Ostatnia odpowiedź: Max Vega 30 mar 2020
    1 odpowiedź
  • Nie moge uzyskac kodu do fb Zamknięty

Pomocy Nie moge uzyskac kodu do uwierzytelnienia dwuetapowego. Nr tel nie istnieje juz. Udalo mi sie zresetowac haslo, ale dalej na ekranie wprowadza...

Ka_siulka1976 | Ostatnia odpowiedź: Ka_siulka1976 30 mar 2020
    15 odpowiedzi
  • Zła jakosc snapchata Zamknięty

Witam mam iphona xr I jakosc zdjec na snapie Nie jest zla,jest tragiczna, malo co na nich widac. Probowalam cos szperac ale niestety Nie ma ustawien z...

Klaudia1232246 | Ostatnia odpowiedź: Klaudia1232246 24 mar 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z messengerem Zamknięty

Dzień dobry, bardzo bym prosiła o pomoc. Wszyscy znajomi na messengerze nie mogą mi odpisywać. Pojawia im się informacja: Ta osoba jest niedostępna na...

Madzia | Ostatnia odpowiedź: Madzia 20 mar 2020
    0 odpowiedzi
  • Snapchat. Zapomnialam hasła Zamknięty

Nie mogę zalogować się na moje stare konto na snapie i kliknąłem że nie pamiętam hasła i wpisałem emaila ale pisze że nie działa numer telefonu też ni...

Obwazanek | Ostatnia odpowiedź: Obwazanek 15 mar 2020
    0 odpowiedzi
  • dziwny problem z messengerem Zamknięty

Próbuję napisać wiadomość do koleżanki na messengerze. Pisze coś, próbuję wysłać a tu wiadomość "numer twojego konta został potwierdzony przez inne ko...

mega14 | Ostatnia odpowiedź: Mega14 7 mar 2020
    2 odpowiedzi
  • Brak lokalizacji Zamknięty

Dzień dobry, Nie mogą oznaczyć lokalizacji podczas udostępniania zdjęcia. Nie wyświetla się adres studia, i nie można go wybrać. Resetowałam tel, ...

marcelagawron | Ostatnia odpowiedź: marcelagawron 3 mar 2020
    0 odpowiedzi
  • Instastory nie działa Zamknięty

Od kilku dni mam problem z odtwarzaniem instastory np. znajomych. Na górnym pasku jest po prostu biała linia gdzie zawsze pokazywało relacje. Model t...

Bartek___ | Ostatnia odpowiedź: Bartek___ 29 lut 2020
    0 odpowiedzi
  • identyfikacja profilu na Facebooku po adresie e-mail Zamknięty

Witam. Zmieniłem na swoim koncie na Facebooku adres e-mail na inny. Nowy adres e-mail został aktywowany, ale gdy na stronie https://pl pl.facebo...

jj_75 | Ostatnia odpowiedź: jj_75 27 lut 2020
    0 odpowiedzi
  • Odzyskanie snapchata Zamknięty

Jak mogę odzyskać konto do snapchata jeśli zapomniałam hasła a nie mam dostepu ani do e-maila ani do numeru telefonu?

Kurdenikola | Ostatnia odpowiedź: Kurdenikola 25 lut 2020
    0 odpowiedzi
  • witam Zamknięty

Dzień dobry, jak mogę odzyskać konto na facebooku które zostało zablokowane

wanda | Ostatnia odpowiedź: Heciloc 25 lut 2020
    2 odpowiedzi
  • INSTAGRAM problemy z lokalizacja Zamknięty

Witam, szukam pomocy bo nie moge do zrobionych zdjęć dodać lokalizacji jesli chce udostępnić na moją relacje, mianowicie wybieram zdjecie, wybieram...

Krzycho120 | Ostatnia odpowiedź: Krzycho120 18 lut 2020
    2 odpowiedzi
  • instagram logowanie Zamknięty

Dzień dobry, Mam problem z instagramem, od 2 tygodni nie mogę się zalogować. Kontaktowałam się z supportem, zweryfikowali moją tożsamość, wysłali l...

kamila | Ostatnia odpowiedź: kamila 16 lut 2020
    0 odpowiedzi
  • Nie mogę wejśc na wiadomości na instagramiw Zamknięty

Dzień dobry, od wczoraj nie mogę wejść na wiadomości na instagramie, jak na nie wchodze to mnie wywala na ekran główny

anna_m134 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 14 lut 2020
    1 odpowiedź
  • 2 konta na na messengerze Zamknięty

Mam dwa konta na messenger że jedno z fb a drugie bez, kiedy po reinstlacji messengera próbuje zalogować się na to bez fb za pomocą numeru telefonu lo...

nieszczensny... | Ostatnia odpowiedź: nieszczensnysmiertelnik 13 lut 2020
    0 odpowiedzi
  • Wywala mi lokalizację na instagramie Zamknięty

Nie mogę dodać lokalizacji na instagramie w relacji. Lokalizuje mnie ale potem jak wybieram to mnie wywala. Co więcej jeśli dodam do zdjęcia jakiś inn...

Kkik | Ostatnia odpowiedź: Kkik 10 lut 2020
    0 odpowiedzi
  • Brak zakładki Gupy na Facebooku na profilu publicznym. Zamknięty

Witam. Na swoim profilu na Facebooku mam dodanych 10 grup, które są publiczne, ale moi znajomi oraz inni użytkownicy tych grup nie widzą. Dlaczego?...

jj_75 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 7 lut 2020
    1 odpowiedź
  • Czy ktoś odzyskał dostęp do skradzionego konta na Facebooku ? Zamknięty

Ktoś włamał mi się na fb i pocztę. Poczta skasowana. Hasło do fb zmienione. Nie mam wiec możliwości żeby odzyskać hasło normalna droga. Wysłałam zgłos...

Angskt | Ostatnia odpowiedź: Angskt 6 lut 2020
    0 odpowiedzi
  • Nie mogę otworzyć filmu na snapie Zamknięty

Dzień dobry, Mam problem z otworzeniem filmu na snapchacie wszystkie inne snapy otwierają się normalnie, ale kiedy proboje otworzyć akurat tego p...

Ola1122 | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 5 lut 2020
    1 odpowiedź
  • problem z messengerem Zamknięty

od 2018 roku miałam konto messenger bez facebooka przed swietami kolezanki namówiły mnie na założenie facebooka i razem z facebookiem zalozylo mi s...

kinsqa | Ostatnia odpowiedź: Grzee 3 lut 2020
    1 odpowiedź
  • pomocy Zamknięty

Dzień dobry, Jak mogę odzyskać stare konto na Messenger jeśli założyłam drugie na ten sam nr telefonu A stare gdzieś zniknęło

jkhgfdrsedfg... | Ostatnia odpowiedź: Макс Вега 2 lut 2020
    1 odpowiedź
  • Błąd w archiwum relacji Zamknięty

Od wczoraj nie mogę zobaczyć swoich relacji w archiwum , nie odtwarzają się także relacje wyróżnione. Dodaje screeny. Usuwalam juz apke i zainstalował...

Jabkova | Ostatnia odpowiedź: Jabkova 1 lut 2020
    0 odpowiedzi
  • Zablokowane konto od 2 tygodni (kazde kolejne blokowane przy wykryciu IP) Zamknięty

mam juz dosc. Mialam konto 9 lat, nie wiem nawet co sie stalo. Po prostu wykryli podejrzana aktywnosc i kazali wrzucic jakies zdjecie, wrzucilam zdjec...

wiewiora1 | Ostatnia odpowiedź: wiewiora1 30 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Awaria Zamknięty

Dzień dobry, Już chyba 4 dzień nie mogę korzystać z fb ani mesengera ciagle wyskakuje error dostaje ze ktoś napisał ale nie ma tej wiadomości nie m...

Roki1998 | Ostatnia odpowiedź: Roki1998 27 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Błąd na instagramie Zamknięty

Witam ,mam problem z instagramem ,gdy probuje zmienic cokolwiek na swoim profilu naprzyklad zmienic opis biogramu czy nazwe czy tez zmienic profil z p...

adacza30 | Ostatnia odpowiedź: adacza30 26 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Problem z Instagramem Zamknięty

Dzień dobry, Mianowicie mam problem z instagramem ,probujac zrobic co kolwiek na przyklad zmienic z prywatnego na publiczne konto ,lub zmienic opis...

Adamos998 | Ostatnia odpowiedź: Adamos998 26 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Instastory Zamknięty

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu nie mogę zapisać filmików jakie nagram przez instastory, również jak ktoś mnie oznaczy nie mogę dodać tego do siebie...

pbedz | Ostatnia odpowiedź: pbedz 19 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Force Download nie dziala Zamknięty

Witam, Po wklejeniu adresu URL, pojawia sie komunikat, ze nie mozna go znalezc. Jakis czas temu, to sciaganie dzialalo zgodnie z podanym opisem, al...

amat | Ostatnia odpowiedź: amat 17 sty 2020
    0 odpowiedzi
  • Brak możliwości dodania lokalizacji na instastory Zamknięty

Hej, Od jakiegoś czasu mam problem z dodaniem opcji lokalizacji na instastory. W momencie, kiedy wybieram opcję, ona nie dodaje się na zdjęcie. Zrzu...

JutiPL | Ostatnia odpowiedź: JutiPL 12 sty 2020
    0 odpowiedzi