Zablokowane konto na Instagramie

Zamknięty
Mayloldz - 15 wrz 2021 o 10:42
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 17 wrz 2021 o 16:24
Wczoraj w nocy moje konto zostało zablokowane bez podania powodu. Nigdy wcześniej nie dostałam blokady ani ostrzeżenia na tym koncie od nich. Nie mogę nawet po nazwie w lupce wyszukać konta. Konto jest ustawione jako firmowe, mam na nim współprace, ostatnio post dodałam latem a tak relację. Wczoraj na relacji było wyjście na kręgle a więc zero nagości itp. Nie mogę wypełnić formularza o to że nie słusznie mi zablokowali konto bo wymaga weryfikacji potwierdzenia że konto należy do mnie ale ja nie mogę się zalogować przecież na to konto ... Konto budowane przez kilka lat nagle ma przepaść bez podania powodów ? W odpowiedzi na @ od Facebooka dostałam tylko że konto zostało zablokowane i nic więcej
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
17 wrz 2021 o 16:24
Cześć! Spróbuj zmienić urządzenie na inne, przestań korzystać z Wi-Fi i skorzystaj z Internetu swojego operatora komórkowego.
Ponadto, jeśli korzystasz z aplikacji innych firm na swoim Instagramie, musisz je jak najszybciej odinstalować. I zrób sobie przerwę od Instagrama na co najmniej 48 godzin. Zwykle odblokowują ludzi po kilku dniach...
A jeśli to wszystko nie pomoże, spróbuj skontaktować się z nimi za pomocą ich strony pomocy: https://help.instagram.com
0
Dołącz do nas!