Wyróżniona relacja na Instagramie nie działa.

Zamknięty
alutkap Posty 1 Data rejestracji piątek 30 kwiecień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 30 kwiecień 2021 - 30 kwi 2021 o 12:46
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 11 maj 2022 o 16:13
Mam zapisane wyróżnione relacja sprzed 2 lat, nowych relacji nie da się dodać do wyróżnionych. Jest to ewidentny błąd na koncie bo już zmieniałam telefon i ponowna instalacja apki nic nie dała. Pisałam też do obsługi klienta insta ale zero odzewu. Może miał ktoś podobny problem i wie jak sobie z nim poradzić?
Zobacz również:

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
Zmodyfikowany dnia 11 maj 2022 o 16:13
Cześć! Być może nie możesz dodać więcej historii do wyróżnionych, ponieważ nie masz włączonej opcji "Zapisz do pliku” (Save to file). Jeśli nie jest włączona, nie będziesz mogła korzystać z podświetleń na Instagramie.

Aby to sprawdzić, wykonaj następujące kroki:

Uruchom aplikację i przejdź do ekranu swojego profilu. Kliknij ikonę z trzema paskami u góry. Wybierz Ustawienia.
Przejdź do Prywatności, a następnie do Relacji. Tutaj znajdziesz tę opcję.

Również... Jeśli masz Androida, możesz również wyczyścić pamięć podręczną i dane. Może to pomoże.
0
Hej!
Generalnie polecam Ci odezwać się do firmy zajmującej się prowadzeniem social mediów. Tacy ludzie zawodowo zajmują się prowadzeniem instagrama a także innych mediów społecznościowych, dlatego myślę, że tam z pewnością otrzymasz pomoc !
Mogę podać link agencji social media, z której ja korzystam

https://socialangel.pl/
Myślę, że spokojnie pomogą
-4
Super reklama agencji :p na pewno nie skorzystam

U mnie niektóre posty widać, a innych nie.
6
Dołącz do nas!