Dyskusje

Nie dziala kamera

Dzień dobry, Pomóżcie. W polaczeniach video na instagramie nie mogę włączyć kamery., przez co rozmowca mnie nie widzi. Ikona kamery jest przekreślona...

Ostatnia odpowiedź na 29 sie 2019 by
LuizaFrytka

Brak wiadomości messenger po założeniu konta fb

Miałem założone tylko konto na messengerze za pomocą numeru telefonu, jednak po założeniu konta na facebooku na ten sam numer telefonu straciłem wszys...

Ostatnia odpowiedź na 22 sie 2019 by
Krzychu

Zapomniane hasło

Witam. Strona https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedzy/nie-pamietam-hasla-jak-odzyskac-dostep-do-konta-2/#gdy-powyzsze-metody-nie-dzialaja-zlecenie-wy...

Ostatnia odpowiedź na 22 sie 2019 by
Krzychu

Mój dzień na fb

 Rozwiązany

Czy jeżeli obejrzę tzw „mój dzień” na fb u osoby która nie jest moim znajomym to czy u tej osoby wyświetli się ze ja to widziałam?

Ostatnia odpowiedź na 22 sie 2019 by
Krzychu

Jak usunąć odebraną wiadomość na instagramie

 Rozwiązany

Cześć, Czy można usunąć wiadomość, którą ktoś wysłał mi w Instagram Direct?

Ostatnia odpowiedź na 15 sie 2019 by
Koziu1

Zablokowane konto firmowe na instagramie

Zablokowane mi konto firmowe ( powiązane z fb) za rzekome złamanie regulaminu, co nie jest prawdą! Nie mogę się od tego odwołać, nie wiem gdzie pisać,...

Ostatnia odpowiedź na 13 sie 2019 by
Aleksandratenertfa

Dlaczego nie mogę dodawać postów do relacji na instagramie?

Dzień dobry, od momentu zmiany telefonu z systemu ios na android nie posiadam opcji "dodaj do relacji" pod postami, jestem na tym urządzeniu zalogowan...

Ostatnia odpowiedź na 11 sie 2019 by
markuspololo

Udostępnianie transmisji na żywo z youtube na innych stronach?

Witam serdecznie, Chciałbym zapytać czy może ktoś byłby w stanie rozwikłać problem,z jakim się spotkałem, przy konfiguracji transmisji "na żywo" w...

Ostatnia odpowiedź na 11 sie 2019 by
markuspololo

Brak wyświetlania relacji po lokalizacji

Witam ???? Po prawidłowym dodaniu lokalizacji do relacji nie jest ona wyświetlana w relacjach danej lokalizacji. Sprawdzane również na innych k...

Ostatnia odpowiedź na 30 cze 2019 by
@studio_tadam

Błąd logowania messenger

Nie mogę się zalogować na swoje konto Messenger. Za pierwszym razem, jak chciałam zalogować się na innym urządzeniu, wydawało mi się, że podaje prawid...

Ostatnia odpowiedź na 30 cze 2019 by
Krzychu

Zdjęcia na facebooku

Witam. Gdy wejdę niezalogowany na profil pewnej osoby na Facebooku to na ikonce zdjęć wyświetla się cyfra +234. Czy to oznacza ilość prywatnych zdjęć...

Ostatnia odpowiedź na 28 maj 2019 by
michvl

Problemy z logowaniem na snapchacie

Mam prolem z logowaniem na snapchacie. Wyskakuje ta blokada. Czekam już ponad 24 h i nic. Moj chlopak zalogowal sie na moim telefonie na snapa i jemu ...

Ostatnia odpowiedź na 27 maj 2019 by
LuizaFrytka

Jak podłączyć kijek selfie stick corded isw 2001 do xperia z1

Witam. Posiadam kijek Selfie Stick Corded ISW 2001. Gdy podłączę kabelek do telefonu Xperia Z1 to uruchamia się aplikacja Smart Connect. Jak skonfigu...

Ostatnia odpowiedź na 27 maj 2019 by
Krzychu

Program z dostępem do messenger na telefonie

Witam Problem polega na braku możliwości zalogowania się do messengera bez użycia Facebooka przy użyciu numeru telefonu . 1. Próba odzyskania h...

Ostatnia odpowiedź na 27 maj 2019 by
Krzychu

Ukrywanie zdjęć na instagramie oraz przypadkowe zgłoszenie zdjęcia

Dzień dobry, Witam, mam problem dotyczący przywrócenia zdjęć ukrytych... przypadkowo ukryłem jedno ze zdjęć w których mnie oznaczyła koleżanka i ...

Ostatnia odpowiedź na 22 maj 2019 by
Krzychu

Brak polubień po odblokowaniu instagram

Dzień dobry, Po zablokowaniu znajomego na Instagramie, a następnym odblokowaniu usunięte zostały wszystkie jego polubienia i komentarze pod moimi p...

Ostatnia odpowiedź na 20 maj 2019 by
Krzychu

Jak odzyskać messengera bez fb?

Dzień dobry, Mój problem polega na tym że mam samego messengera bez FB i gdy się logowałam na starym nr Teraz zmieniłam telefon i kartę a zapomni...

Ostatnia odpowiedź na 8 maj 2019 by
Krzychu

Jak usunąć konwersację na czacie w facebook?

Witam. Na moim czacie na Facebooku widnieją profile dwóch użytkowników, od których dostałem wiadomości. W żaden sposób nie mogę tego usunąć. W Messeng...

Ostatnia odpowiedź na 7 maj 2019 by
mirek

Jak wrócić do starego fejsbuka?

Dzień dobry,

Ostatnia odpowiedź na 7 maj 2019 by
LuizaFrytka

Nie mogę się zalogować na mojego facebooka, ale nie jest napisane, że blok

Cześć, mam problem, dziś cały dzień nie miałem żadnych problemów, wieczorem wracam do domu i wyskakuje mi coś takiego na facebooku! Prawdopodob...

Ostatnia odpowiedź na 7 maj 2019 by
LuizaFrytka

Facebook - jak odzyskać hasło, gdy nie przychodzi mail ani sms z linkiem/kodem

Mam problem z odzyskaniem hasła, którego zapomniałam. Próbowałam już wszystkiego i nie mam pomysłu co mogę jeszcze, może Wy się kiedyś spotkaliście z ...

Ostatnia odpowiedź na 1 maj 2019 by
Vilo

Problem z wysłaniem wiadomości na facebooku

Witam. Wysłałem prywatną wiadomość wraz ze zdjęciem do osoby, której nie mam na liście swoich znajomych. Status wiadomości mam jako "wysłana" (puste k...

Ostatnia odpowiedź na 11 kwi 2019 by
jj_75

Instagram lokalizacja problem

Witam, zgodnie z instrukcją dodałem lokalizację na facebooku jednak na instagramie nadal brak utworzonej lokalizacji. Jak rozwiązać ten problem ?

Ostatnia odpowiedź na 8 kwi 2019 by
Damian

Zarchiwizowanie zdjęć

Dzień dobry, Zarchiwizowalem zdjęcie i mi sie nie zapisało y

Ostatnia odpowiedź na 3 kwi 2019 by
LuizaFrytka

Problem ze snapchatem

Od dwóch dni nie mogę uruchomić żadnego snapa, od żadnego znajomego Wyskakuje na pół sekundy, znika i wyświetla się dalej jako nieotwarty. Ponowne uru...

Ostatnia odpowiedź na 3 kwi 2019 by
Luiza

Messenger - jak sprawdzić odzyskaną wiadomość?

Witam, Przez przypadek wysłałam wiadomość nie tej osobie co trzeba... Użyłam opcji usuń ale chyba tylko dla siebie... Czy mogę to jakoś sprawd...

Ostatnia odpowiedź na 1 kwi 2019 by
LuizaFrytka

Brak dostępu do konta na facebooku

Dzień dobry, Od kilku miesięcy nie mogę się zalogować na FB. Wygląda na to, że ktoś zmienił mi email z hasłem i kiedy klikam odzyskaj hasło to ta...

Ostatnia odpowiedź na 28 mar 2019 by
Samwise

Problem z nagrywaniem filmików na snapchatcie

Dzień dobry, Mam takie problem, że po nagraniu filmiku na snapchatcie, gdy włącza się odtwarzanie tego filmiku i funkcje do edycji to po ok. 5 se...

Ostatnia odpowiedź na 6 mar 2019 by
michvl

Blokada konta na fb

Wczoraj minął miesiąc jak zablokowane mi konto na fb, do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi dlaczego itp, dziś chciałam się zalogować i nadal wys...

Ostatnia odpowiedź na 6 mar 2019 by
markuspololo

Czy rozmowa zniknie z instagrama?

Dzień dobry, Czy jak usunę konto na Instagramie osóba z którą pisałam będzie mieć historię rozmów ? Czy będę na niej widoczna ?

Ostatnia odpowiedź na 26 lut 2019 by
Trisza

Endomondo nie uwzględnia treningów w rywalizacjach

Dzień dobry, Od kilku dni Endomondo nie dodaje moich treningów do rywalizacji. Wielu Przyjaciół ma ten problem (kilkudziesięciu !).Zaznaczam, że...

Ostatnia odpowiedź na 19 lut 2019 by
moto-rowy

Mam problem..

Dzień dobry, Mam taki problem, że nie mogę się zalogować na swoje konto na snapie, pamiętam login i hasło, ale mam numer i nie mam jak zweryfikować...

Ostatnia odpowiedź na 19 lut 2019 by
moto-rowy

Udostępnianie postów na ig z pozycji fb

Udostępniam post na FB i chce żeby pojawił się na instagramie. Kiedyś było to do zaznaczenia na FB tak samo można było zamieścić w relacji. I obie iko...

Ostatnia odpowiedź na 19 lut 2019 by
Trisza

Zmieniłam telefon i nie moge korzystać z messengera

Posiadam jedynie konto na Messengerze bez konta na Facebooku. Nie miałam do messengera zadnego hasła ponieważ gdy zainstalowałam aplikacje nie wymagał...

Ostatnia odpowiedź na 14 lut 2019 by
zulu5

Nie mam na snapchatcie większości filtrów

Dzień dobry, Nie ma na moim Snapchacie większości filtrów, na przykład takich jak np. Face swap. Co robić?

Ostatnia odpowiedź na 14 lut 2019 by
michvl

Kontakt do facebooka

Czy ma ktoś kontakt email do fb? Pisałam już kilka razy do nich o zablokowaniu konta i nadal nic.

Ostatnia odpowiedź na 7 lut 2019 by
ewix23

Instagram- usunięcie jednego zdjęcia z wielu

Dzień dobry, Jest możliwość usunięcia wybranego zdjęcia z albumu (kilka zdjęć dodanych w jednym poście ) ?

Ostatnia odpowiedź na 7 lut 2019 by
starter444

Nie moge dostac sie do swojego konta na instagramie

Witam. Przez przypadek usunełam połączenie konta instagram z facebookiem. Nie moge dostac sie do swojego konta na instagramie bo nie pamietam hasła...

Ostatnia odpowiedź na 7 lut 2019 by
andruidka

Odzyskanie usuniętej rozmowy na messengerze

Mam problem gdyż przypadkiem usunąłem bardzo ważną dla mnie konwersacje na messengerze zamiast ją ukryć. Próbowałem ją odzyskać poprzez pobranie kopii...

Ostatnia odpowiedź na 7 lut 2019 by
andruidka

Czarne zdjęcie- instagram

Witam, jedno zdjęcie widać tylko bez powiększenia, po powiększeniu jest czarne. Dziękuję za odpowiedź

Ostatnia odpowiedź na 4 lut 2019 by
smaria

Blokada facebooka

Dzień dobry, W poniedziałek skasowałam konto na fb bo miałam ostatnio wirusa, założyłam nowy email oczywiście w innej stronie, nowy konto fb, i wsz...

Ostatnia odpowiedź na 1 lut 2019 by
ewix23

Nie mogę odzyskać hasła do facebooka....

Witam. Wczoraj zmieniłem telefon. Zainstalowałem aplikację fb i Messengera i zaczął się problem gdyż nie pamiętam hasła bo na poprzednim telefonie m...

Ostatnia odpowiedź na 29 sty 2019 by
WilkRobert

Instagram logowanie

Dzień dobry, Co mogę zrobić potrzebuje szybkiej pomocy ! Nie wiem co się stało nie mogę zalogować się na Instagrama w aplikacji wyskakuje mi że kon...

Ostatnia odpowiedź na 28 sty 2019 by
smaria

Zablokowana opcja zaobserwowania nowych osób

 Rozwiązany/Zamknięty

Witam. Od ponad dwóch tygodni na moich kontach na ig mam ten sam problem - nie mogę zaobserwować nowych kont. Początkowo sądziłam, że jest to powód bl...

Ostatnia odpowiedź na 21 sty 2019 by
Anna Dobrzyńska

Dlaczego nie mam ankiety ani pytania na instagramie?

Dzień dobry, Chciałam się zapytać dlaczego nie mam ankiety ani pytania? Mam tylko lokalizację, wzmiankę i Hasztag

Ostatnia odpowiedź na 21 sty 2019 by
smaria

Komentarz instagram

Cześć, Jak mogę odpowiedzieć na komentarz na instagramie online ? Coś stało mi się z aplikacją Instagram i nie mogę nawet się zalogować więc muszę...

Ostatnia odpowiedź na 21 sty 2019 by
moto-rowy

Jak wyłączyć messengera na facebooku?

 Rozwiązany/Zamknięty

Cześć, Podczas korzystania z Facebooka, co chwilę wyskakuje mi okno z konwersacją. Zamykam je, ale kiedy mój rozmówca wyśle nową wiadomość, okno z...

Ostatnia odpowiedź na 11 sty 2019 by
Anna Dobrzyńska

Brak sklepu na instagram mimo poprawnej konfiguracji

Dzień dobry, Niestety ale mimo poprawnej konfiguracji nie mam na koncie firmowym sklepu bo nie widzi katalogu a nadto mimo poprawnego powiązania z ...

Ostatnia odpowiedź na 11 sty 2019 by
Anna Dobrzyńska

Facebook - brak możliwości zalogowania, error

 Rozwiązany

Witam, Od dwóch miesięcy nie mogę zalogować się do swojego konta na facebooku. Konto nie jest zablokowane a przynajmniej nie ma takiej informacji. Pr...

Ostatnia odpowiedź na 10 sty 2019 by
Austenit

Algorytm propozycji na instagramie

Po kilkukrotnym wejściu na czyjś profil w końcu pojawia się propozycja jego obserwacji, to dla mnie jasne. Zastanawiam się czy możliwe jest żeby druga...

Ostatnia odpowiedź na 10 sty 2019 by
iwantobreakfree
Wyniki 201 - 250 z 408
Dołącz do nas!