Nie mogę się zalogować na instagrama przez facebooka na obu urządzeniach

Zamknięty
sidney234 - 1 lis 2021 o 22:22
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 2 lis 2021 o 22:51
Nie mogę się zalogować na instagrama, mam konto połączone z facebookiem. Próbowałam się logować na komputerze, poźniej na telefonie, niestety jest to samo. Na początku wyskakiwał komunikat : Nie można załadować adresu URL: Domena tego adresu URL nie jest uwzględniona w domenach aplikacji. Aby można było załadować ten adres URL, dodaj wszystkie domeny i poddomeny aplikacji w polu „Domeny aplikacji” w ustawieniach aplikacji. Na telefonie to samo. Później przy kolejnych próbach po kliknięciu w zaloguj się przez facebooka po prostu odświeża się strona i nic. Próbowałam zalogować się wpisując e-mail i hasło do facebooka ale niestety pokazuje bledne haslo. Obawiam się, ze jesli zresetowalabym haslo to nie zalogowalabym się juz nigdzie w ogole, bo jestem zalogowana na telefonie w aplikacji i tylko tu instagram działa normalnie. Co mam zrobic? Zaledwie kilka dni temu dało się logować normalnie. Proszę o pomoc!
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
2 lis 2021 o 22:51
Cześć! Czy używałeś zewnętrznych aplikacji do zarządzania swoim kontem na Instagramie?
0
Dołącz do nas!