Dyskusje

Konto na fb

Dzień dobry, Wołanie o pomoc !!!! Posiadam kontono na FB , mam na nim stronę firmową. Parę dni temu przy łogowaniu zaproponowano mi spróbować no...

Ostatnia odpowiedź na 7 wrz 2020 by
Макс Вега

Blokada na facebooku

Facebook z dnia na dzień oznaczył fan page jako spam, zniknęły wszystkie wcześniejsze wpisy a przy próbie dodania nowego blokuje i podaje komunikat: ...

Ostatnia odpowiedź na 4 wrz 2020 by
Dawid

Brak wyszukiwania na osi czasu w nowej wersji facebooka

Witam. Gdy wejdę na jakiś profil w nowej wersji Facebooka to po kliknięciu na oś czasu nie wyświetla się rok/lata i nie można wyszukać zdjęć lub po...

Ostatnia odpowiedź na 31 sie 2020 by
Макс Вега

Jak odzyskać konto na messengerze

Dzień dobry, założyłam konto na fb i połączył mi się z nim messengrzer. Miałam tez osobny messenger który był zakładany bez konta na fb. oby dwa kont...

Ostatnia odpowiedź na 28 sie 2020 by
Макс Вега

Instagram: pomóż nam potwierdzić własność tego konta

Hej, Od ponad 2 tygodni zmagam się z komunikatem 'Pomóż nam potwierdzić własność tego konta' przy logowaniu. Jedyną opcją jest wtedy wylogowanie lu...

Ostatnia odpowiedź na 26 sie 2020 by
Макс Вега

Odzyskanie konta

Dzień dobry, Mam konto na fb, nie mogę bo odzyskać! cały czas komunikat To nie ty

Ostatnia odpowiedź na 23 sie 2020 by
alla.mutseva

Skasowane wiadomości na fb

Dzień dobry, sprawdziłam Państwa porady, nie udało mi się przywrócić skasowanych wiadomości, czy jest jaki inny/nowy sposób?

Ostatnia odpowiedź na 18 sie 2020 by
Макс Вега

Znikająca lokalizacja

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób pozbyć się problemu dot. "znikającej" lokalizacji po wybraniu jej z listy na instastory? Uprzedzę pytania: tak,...

Ostatnia odpowiedź na 14 sie 2020 by
J

Usunięty email i zmienione hasło fb

Witam, dziś w nocy zostały skradzione moje konta na FB i email. Konto email zostało usunięte i nie da się go odzyskać a konto na FB nadal istnieje i ...

Ostatnia odpowiedź na 4 sie 2020 by
lukasz2511

Skradzione konto na facebooku proszę o pomoc

Dzień dobry. We wtorek 21.07.2020 po południu chciałem zalogować się na moje konto na Facebooku, jednak wyskoczył komunikat że hasło wpisywane jest ni...

Ostatnia odpowiedź na 3 sie 2020 by
Trombocyt

Problem z logowaniem się do messengera po ponownym zainstalowaniu aplikacji

Witam. Usunąłem aplikacje messenger i zainstalowałem ją ponownie. Przy logowaniu użyłem numeru telefonu ponieważ konto było bez facebooka i nie został...

Ostatnia odpowiedź na 29 lip 2020 by
Madzia_1125

Lokalizacja nie pojawia się na instastory

Witam Mam problem z dodaniem lokalizacji na zdjęciu, które wstawiam na instastory. Przy wybieraniu lokalizacji prawidłowo wyświetlają się wszystkie...

Ostatnia odpowiedź na 24 lip 2020 by
Макс Вега

Potwierdzenie tożsamości na fb a zablokowanie konta

Dzień dobry, Mam problem z moim kontem na fb. Moje konto zostało z jakiegoś powodu zablokowane i żeby je odblokować muszę podać kod z smsa, żeby po...

Ostatnia odpowiedź na 21 lip 2020 by
Макс Вега

Kody weryfikacyjne facebook nie przychodza

Pomocy. Wylogowalam sie z kazdego urzadzenia na facebooku i zmienilam haslo, gdy chcialam sie ponownie zalogowac nie dochdoza do mnie zadne smsy z kod...

Ostatnia odpowiedź na 12 lip 2020 by
Max Vega

Instagram wiadomości (nie) usunięte

Witam, czy ktoś ma podobny problem ? Wiadomości po usunięciu wracają po paru minutach lub po odświeżeniu aplikacji.

Ostatnia odpowiedź na 10 lip 2020 by
Max Vega

Zablokowane konto na facebooku

Witam Dziś jak chcialam sie zalogowac pojawil sie komunikat o zablokowanym koncie poprosili o nr tel wpisalam kod potem o moje zdjęcie i od tego c...

Ostatnia odpowiedź na 9 lip 2020 by
Max Vega

Problem z lokalizacją w insta story

Dzień dobry, Witam. Od jakiegoś czasu nie mogę wkleić lokalizacji na InstaStory. Mogę ją wybrać, ale ostatecznie nie wkleja mi się do relacji....

Ostatnia odpowiedź na 6 lip 2020 by
Max Vega

Brak emaila z linkiem na fb

Witam, Dzisiaj ktoś włamał się na moje konto wypisując ludzi o pożyczenie pieniędzy. Teraz, gdy zmieniłam hasło, w ciągu 30 min mialam dostac od Pan...

Ostatnia odpowiedź na 25 cze 2020 by
Max Vega

Dziwny napis po screenshocie snapchat

Dzień dobry Mam dziwny problem ze snapem gdy odtwarzam ponownie kogoś snapa pisze mi coś takiego pod nim ,,Ty i nieznany użytkownik snapchata odtwor...

Ostatnia odpowiedź na 17 cze 2020 by
Psy

Problem z dodaniem lokalizacji w instastory

Hej, mam problem, jak próbuje dodać lokalizacje w instastory normalnie pokazują się miejsca do wyboru, wybieram, lokalizacja pojawia sie na zdjęciu na...

Ostatnia odpowiedź na 12 cze 2020 by
Max Vega

Problem z kodem sms facebook

Cześć mam mianowicie taki problem gdyż mam założoną weryfikację dwuetapową na konto ,a od około 1 miesiąca SMS z kodem w ogóle nie przychodzi.Czytałem...

Ostatnia odpowiedź na 10 cze 2020 by
Ola

Włam na konto oraz jego dezaktywacja

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym, 10.06.2020, zdarzyła się niecodzienna sytuacja na moim Facebooku oraz Instagramie (były to konta połączone ze sobą...

Ostatnia odpowiedź na 10 cze 2020 by
Majamajka

Profil na facebooku

Witam Ma.takie.pytanie czy osoba ktora mnie zablokowała na FB widzi moje posty i inne rzeczy które pobliskiej na swoim profilu

Ostatnia odpowiedź na 4 maj 2020 by
Andy

Pomoc w odzyskaniu konta do fb

 Rozwiązany

Jakiś czas temu ktoś zmienił mi hasło na fb i tylko hasło. Nie mogę zmienić hasła za pomocą e-mail, gdyż przy rejestracji go nie podałam tylko numer t...

Ostatnia odpowiedź na 28 kwi 2020 by
Max Vega

Witam mam problem dostałam bloka na st

Witam mam problem dostałam bloka na starym koncie . Otworzyłam fejk konto które zostało usunięte tak było z następnym i następnym. Poprosili o zdjęc...

Ostatnia odpowiedź na 17 kwi 2020 by
Zielin

Problem z rejestracja

Dzień dobry, Chciałabym zarejestrować konto, ale mam informacje o potwierdzeniu istniejącego konta i trzeba w podac kod, jednak to nie moje konto...

Ostatnia odpowiedź na 17 kwi 2020 by
Max Vega

Social media

Nie moge się zalogować na konto messenger a jak daje nie pamiętam hasła każe mi się zarejestrować na facebook którego nie mam

Ostatnia odpowiedź na 15 kwi 2020 by
Max Vega

Problem z relacja na instagramie

Dzień dobry, nie mam opcji dodaj do mojej relacji kiedy chce udostępnić np posta. Zupełnie tak jakby ominęła mnie aktualizacja, inne konta na moim tel...

Ostatnia odpowiedź na 6 kwi 2020 by
wiktoriach

Snapchat: memories

Co mam zrobić jeśli snapy w "tylko dla mnie" w memories stały się szare?

Ostatnia odpowiedź na 1 kwi 2020 by
Max Vega

Brak dostepu

Dzień dobry, podobnie, nie moge zalogowac sie do konta fb bo miałam uruchomione uwierzytelnianie ,po czym usunęłam app google authorised, i niestet...

Ostatnia odpowiedź na 31 mar 2020 by
Damian

Proszę o szybką pomoc z kontem na mess!!

Mam problem z zalogowaniem się na konto na messengerze mimo tego,że wpisuje poprawne hasło. Nawet,gdy klikam "nie pamiętam hasła" i tam ustawiam hasło...

Ostatnia odpowiedź na 30 mar 2020 by
Damian

Blokada konta na facebooku

Cześć, moje konto jest od dwóch dni zablokowane. Najpierw prosili o wysłanie zdjęcia do weryfikacji, wysłałam im profilowe i odrzucili. Zablokowali mi...

Ostatnia odpowiedź na 30 mar 2020 by
Damian

Posty z ig na fb

Witsm mam takie male pytanie a chodzi mi dokladnie o udostepnianie postow z instagrama na facebooka. Problem lezy w tym ze mam posty gdzie sa np 3 zdj...

Ostatnia odpowiedź na 30 mar 2020 by
Max Vega

Nie moge uzyskac kodu do fb

Pomocy Nie moge uzyskac kodu do uwierzytelnienia dwuetapowego. Nr tel nie istnieje juz. Udalo mi sie zresetowac haslo, ale dalej na ekranie wprowadza...

Ostatnia odpowiedź na 30 mar 2020 by
Ka_siulka1976

Dziwny problem z messengerem

Próbuję napisać wiadomość do koleżanki na messengerze. Pisze coś, próbuję wysłać a tu wiadomość "numer twojego konta został potwierdzony przez inne ko...

Ostatnia odpowiedź na 7 mar 2020 by
Mega14

Witam

Dzień dobry, jak mogę odzyskać konto na facebooku które zostało zablokowane

Ostatnia odpowiedź na 25 lut 2020 by
Heciloc

Instagram problemy z lokalizacja

Witam, szukam pomocy bo nie moge do zrobionych zdjęć dodać lokalizacji jesli chce udostępnić na moją relacje, mianowicie wybieram zdjecie, wybieram...

Ostatnia odpowiedź na 18 lut 2020 by
Krzycho120

Nie mogę wejśc na wiadomości na instagramiw

Dzień dobry, od wczoraj nie mogę wejść na wiadomości na instagramie, jak na nie wchodze to mnie wywala na ekran główny

Ostatnia odpowiedź na 14 lut 2020 by
Макс Вега

Brak zakładki gupy na facebooku na profilu publicznym.

Witam. Na swoim profilu na Facebooku mam dodanych 10 grup, które są publiczne, ale moi znajomi oraz inni użytkownicy tych grup nie widzą. Dlaczego?...

Ostatnia odpowiedź na 7 lut 2020 by
Макс Вега

Nie mogę otworzyć filmu na snapie

Dzień dobry, Mam problem z otworzeniem filmu na snapchacie wszystkie inne snapy otwierają się normalnie, ale kiedy proboje otworzyć akurat tego p...

Ostatnia odpowiedź na 5 lut 2020 by
Макс Вега

Problem z messengerem

od 2018 roku miałam konto messenger bez facebooka przed swietami kolezanki namówiły mnie na założenie facebooka i razem z facebookiem zalozylo mi s...

Ostatnia odpowiedź na 3 lut 2020 by
Grzee

Pomocy

Dzień dobry, Jak mogę odzyskać stare konto na Messenger jeśli założyłam drugie na ten sam nr telefonu A stare gdzieś zniknęło

Ostatnia odpowiedź na 2 lut 2020 by
Макс Вега

Jakie są wasze ulubione strony o zdrowym odżywianiu?

Szukam ciekawych stron na temat zdrowego odżywiania, odchudzania oraz kulinariów. Jakie są Wasze ulubione? Co Was inspiruje? Ja ze swojej strony po...

Ostatnia odpowiedź na 9 gru 2019 by
andruidka

Jak przywrócić usuniętą historię wyszukiwania na instagramie?

 Rozwiązany

Dzień dobry, Jak przywrócić usuniętą historię wyszukiwania na instagramie?

Ostatnia odpowiedź na 26 lis 2019 by
smaria

Ktoś shakował mi konto na messenger

Dzień dobry! Mam problem, albowiem miałam dwa konta na Messenger. Jedno ze tak powiem "nieoficjalne" a drugie moje. Gdy raz przeszłam na to "nieoficja...

Ostatnia odpowiedź na 14 lis 2019 by
GeoXXYY

Wyróżnione relacje insta - jak dodać zdjęcia?

 Rozwiązany

Dzień dobry, Czy do wyróżnionych relacji na insta można dodać zdjęcia z galerii telefonu?

Ostatnia odpowiedź na 14 lis 2019 by
GeoXXYY

Zablokowanie messengera

Dzień dobry chce A by mesenger mnie odblokował ponieważ. Zablokowalem mnie za to że wszedłem do mesengera.A drugi raz za to że chciałem Aby wysłali mi...

Ostatnia odpowiedź na 7 lis 2019 by
LuizaFrytka

Nie mogę odzyskać konta fb

Zmieniłam telefon i numer tel lecz zapomniałam loginu do FB jak odzyskać konto GB z innego numeru

Ostatnia odpowiedź na 4 lis 2019 by
LuizaFrytka

Zablokowana rejestracja na instagramie

Cześć, Co oznacza rejestracja zablkowana na instagramie i jak temu zapobiec?

Ostatnia odpowiedź na 27 wrz 2019 by
Xnaj

Lokalizacja fb/ig nie działa

 Rozwiązany

Od kilku dni nie działa mi opcja lokalizacji na FB i Instagramie, mimo włączonych opcji lokalizacji w telefonie i ustawieniach aplikacji. Nie działa w...

Ostatnia odpowiedź na 16 wrz 2019 by
LuizaFrytka
Wyniki 151 - 200 z 408
Dołącz do nas!