Włam na konto oraz jego dezaktywacja

Zamknięty
Majamajka - 10 cze 2020 o 14:10
 Majamajka - 10 cze 2020 o 14:26
Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym, 10.06.2020, zdarzyła się niecodzienna sytuacja na moim Facebooku oraz Instagramie (były to konta połączone ze sobą). Zostałam automatycznie wylogowana, a przy późniejszych próbach zalogowania występowały błędy. Co się okazało, zaledwie 20 minut wcześniej jakiś nieznany mi osobnik z Wietnamu próbował zmienić mój adres mailowy przypisany do moich kont. Dlatego też jasny jest fakt, że włamano się na moje konto. A teraz największy problem - moje konto zostało zdezaktywowane przez samego Facebooka i nie istnieję zarówno na Instagramie jak i FB. Usiłowałam zgłosić zarówno kradzież konta na stronie, jak i reklamację dotyczącą dezaktywacji konta (które zostało zbanowane za nieodpowiednie treści - nie wiem jakie, wrzucił to złodziej na FB), niestety bezskutecznie.

Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? Bardzo zależy mi na koncie Instagramowym, bo zebrałam całkiem ładną grupkę ludzi zainteresowanych moją sztuką. Co więcej, zgłosiłam również sprawę do Ministerstwa Cyfryzacji, gdzie można odwołać się od decyzji dezaktywacji konta.

Każda porada jest mile widziana! :)

1 odpowiedzi

Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
10 cze 2020 o 14:19
Witam! Czy próbowałeś tutaj napisać o problemie?

https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890/?ref=u2u
0
Hej, opisałam problem i wysłałam swoje zgłoszenie, jednak nie otrzymałam odpowiedzi. Obawiam się, że moje konto mogło zostać całkowicie zbanowane przez Facebook'a.
0
Dołącz do nas!