Problem z logowaniem się do messengera po ponownym zainstalowaniu aplikacji

Zasygnalizuj
Data rejestracji
poniedziałek 3 luty 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 3 luty 2020
-
 Damian -
Witam. Usunąłem aplikacje messenger i zainstalowałem ją ponownie. Przy logowaniu użyłem numeru telefonu ponieważ konto było bez facebooka i nie zostałem zalogowany na moim koncie tylko zostało utworzone inne konto z facebookiem na ten sam numer telefonu i o tym samym nazwisku. nie wczytały się czaty ani kontakty. tamtego konta nie mam do wyboru i nie można go wyszukać. Czy jest możliwość przywrocenia poprzedniego stanu? zależy mi na kontaktach. Moi znajomi którzy próbują do mnie pisać na stare konto mają komunikat: "ta osoba jest niedostępna w messengerze" proszę o pomoc

5 odpowiedzi

Cześć, podpinam się pod post. Mam taki sam problem. Ktoś się orientuje jak to naprawić?
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
piątek 3 kwiecień 2020
31
Cześć! Możesz spróbować usunąć swoje konto Messengera i utworzyć nowe, używając swojego numeru telefonu. Twoje wiadomości powinny nadal tam być.
Hej. Mój tata do tej pory korzystał z aplikacji Messenger bez Facebooka. Ostatnio postanowił założyć sobie konto na Facebooku, lecz nie chciał stracić kontaktów, zdjęć i całej historii Messengera. Założyliśmy konto na Fb na podstawie adresu email, jednak nie połączyło się z Messengerem (Messenger został założony po nr tel.). Założyłam więc konto na Fb po numerze tel., jednak wtedy Messenger jakby się "zablokował". Tata może wysyłać wiadomości, jednak osoby, które chcą z nim się skontaktować (w tym ja) nie mogą - wyświetla się komunikat: "ta osoba jest niedostępna w Messengerze". Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Konto na numer tel na Fb dezaktywował, jednak to nie pomogło. Zależy mu na zdjęciach i całej historii Messengera dlatego proszę o pomoc.

Z góry bardzo dziękuję!
Data rejestracji
piątek 20 marzec 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 20 marzec 2020

Hej, u mnie sytuacja wygląda identycznie. Znajomi nie mogą mi odpisywać, ponieważ wyświetla się: Ta osoba jest niedostępna w messengerze. Nie widzą mojego profilowego, jedyne co to tylko ja widzę swoje i tylko ja mogę do wszystkich pisać (a innym te wiadomości przychodzą).
Tez jest mega ważne to konto dla mnie i nie chce go stracić. Miał ktoś taką sytuacje i wie jak to naprawić ? Byłabym wdzięczna
Hej, czy udało się rozwiązać problem? Mam tą samą sytuację
Hej czy komuś udało się rozwiązać problem? Mam dokładnie taka sama sytuację....
Wiele osób ma z tym problem ,a faceboook jakoś nie ma zapewne zapisane tego w tagach pomocy.Sytuacja staje się patowa i jedynie możecie zgłaszać problem i jeżeli ktoś się odezwie to jesteście w gronie szczęsliwców.Według mnie powinni zrobić osobne formularze kontaktowe albo osobne emaile i przy okazji zależne od kraju z wybraną usterką i zgłaszanie nieprawidłowości by o wiele lepiej funkcjonowała niż teraz.