Blokada konta na facebooku

Zamknięty
Margo1993 Posty 1 Data rejestracji sobota 28 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 28 marzec 2020 - 28 mar 2020 o 09:40
 Damian - 30 mar 2020 o 22:39
Cześć, moje konto jest od dwóch dni zablokowane. Najpierw prosili o wysłanie zdjęcia do weryfikacji, wysłałam im profilowe i odrzucili. Zablokowali mi konto i proszą o przesłanie dokumentu. Wysłałam im skan dowodu osobistego i cisza. Nie wiem już co mam robić. Ktoś wie ile czeka się na taką weryfikację i czy w ogóle mi odblokują konto?
Zobacz również:

3 odpowiedzi

Około kilku dni czeka się na odpowiedź , poczekaj 2 - 3 dni jeżeli odpowiedź nie nadejdzie spróbuj ponownie wysłać im skan dowodu i pamiętaj aby zamazać dane identyfikacyjne dowodu osobistego (zostawiając tylko imię , nazwisko i ew. datę urodzenia).
0
Zablokowany60
30 mar 2020 o 20:25
Cześć wszystkim,
czy mogę się podłączyć z pytaniem do tego tematu ?
Mi też zablokowali, wysłałem skan dowodu i nic. Miałem Messengera, nie wiedząc że już mam konto na FB założyłem nowe, na innego maila. Zablokowali Mesengera i nowe na FB. Czy mogę założyć następne ne innego maila ?
0
Nie radzę bo mogą Ci kolejne zablokować, poczekaj cierpliwie i co pare dni wysyłaj skan dowodu.
0
Zablokowany60 Posty 1 Data rejestracji poniedziałek 30 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 30 marzec 2020
30 mar 2020 o 20:56
Dziękuję za odpowiedź,
Jedno było na adresie gmail (to założyła mi córka) drugie konto chciałem założyć sam, podając adres na wp.pl. Mam wysłłać skany na obydwa czy na ten starszy ? Ktoś to czyta czy werfikuję system komputerowy ?
Pozdrawiam
Roman Piniaś
0
Jeżeli zależy Ci na obydwu kontach to na dwóch jeżeli nie to wedle gustu. System z tego co się orientuje weryfikuje tylko i wyłącznie autentyczność samego dowodu znak wodny itp. resztę wykonuje człowiek.
0
Dołącz do nas!