Blokada konta na facebooku

Zasygnalizuj
Data rejestracji
sobota 28 marzec 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
28 marzec 2020
-
 Damian -
Cześć, moje konto jest od dwóch dni zablokowane. Najpierw prosili o wysłanie zdjęcia do weryfikacji, wysłałam im profilowe i odrzucili. Zablokowali mi konto i proszą o przesłanie dokumentu. Wysłałam im skan dowodu osobistego i cisza. Nie wiem już co mam robić. Ktoś wie ile czeka się na taką weryfikację i czy w ogóle mi odblokują konto?

3 odpowiedzi

Około kilku dni czeka się na odpowiedź , poczekaj 2 - 3 dni jeżeli odpowiedź nie nadejdzie spróbuj ponownie wysłać im skan dowodu i pamiętaj aby zamazać dane identyfikacyjne dowodu osobistego (zostawiając tylko imię , nazwisko i ew. datę urodzenia).

Cześć wszystkim,
czy mogę się podłączyć z pytaniem do tego tematu ?
Mi też zablokowali, wysłałem skan dowodu i nic. Miałem Messengera, nie wiedząc że już mam konto na FB założyłem nowe, na innego maila. Zablokowali Mesengera i nowe na FB. Czy mogę założyć następne ne innego maila ?
Nie radzę bo mogą Ci kolejne zablokować, poczekaj cierpliwie i co pare dni wysyłaj skan dowodu.
Data rejestracji
poniedziałek 30 marzec 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 30 marzec 2020

Dziękuję za odpowiedź,
Jedno było na adresie gmail (to założyła mi córka) drugie konto chciałem założyć sam, podając adres na wp.pl. Mam wysłłać skany na obydwa czy na ten starszy ? Ktoś to czyta czy werfikuję system komputerowy ?
Pozdrawiam
Roman Piniaś
Jeżeli zależy Ci na obydwu kontach to na dwóch jeżeli nie to wedle gustu. System z tego co się orientuje weryfikuje tylko i wyłącznie autentyczność samego dowodu znak wodny itp. resztę wykonuje człowiek.