Udostępnianie transmisji na żywo z Youtube na innych stronach?

Zamknięty
zibi - Zmodyfikowany dnia 1 kwi 2019 o 07:50
markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 - 11 sie 2019 o 23:43
Witam serdecznie,

Chciałbym zapytać czy może ktoś byłby w stanie rozwikłać problem,z jakim się spotkałem, przy konfiguracji transmisji
"na żywo" w Youtube.

Prowadzę już taką transmisję i działa na Youtube dobrze, ale chciałem ją też umieścić na własnej stronie.
W tym celu, zgodnie z podanymi informacjami, chciałem odznaczyć pole w sekcji "Opcje dystrybucji" o nazwie "Zezwalaj na umieszczanie na innych stronach". Niestety pole to mam nieaktywne.

W dziale "Studio twórców" ver. klasyczna,w sekcji "Kanał/stan i funkcje", panel "Umieszczanie transmisji na Żywo" nie mam na "zielono" tylko jako dostępne.Zgodnie z zamieszczoną tam informacją założyłem konto AdSense i mam go już aktywne po weryfikacji.Co jeszcze jest wymagane lub co zrobiłem źle,żeby uaktywnić możliwość umieszczania transmisji na innych stronach?

Pozdrawiam
Zbigniew

1 odpowiedzi

markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 259
11 sie 2019 o 23:43
Cześć,

Z ciekawości: udało ci się rozwiązać ten problem?
0
Dołącz do nas!
Zobacz również