Zablokowane konto na Facebooku

Zamknięty
Anna_86 Posty 3 Data rejestracji wtorek 7 kwiecień 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 8 kwiecień 2020 - 7 kwi 2020 o 23:50
Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 - 9 lip 2020 o 09:11
Witam

Dziś jak chcialam sie zalogowac pojawil sie komunikat o zablokowanym koncie poprosili o nr tel wpisalam kod potem o moje zdjęcie i od tego czasu mam komunikat " Nie możesz teraz korzystać z Facebooka
Weryfikujemy przesłane materiały.

Stale czuwamy nad bezpieczeństwem naszej społeczności. Do chwili zrealizowania tych czynności nie będziesz mieć możliwości korzystania z Facebooka." Czy ktoś wie ile to trwa lub jak można to obejść ??

2 odpowiedzi

Mam ten sam problem. Po weryfikacji nie mogę się zalogować. Zdarza się,że konto nie jest odblokowane. Nie określonego terminu. To zależy od Fb. Jeśli nawet konto jest odblokowanie,tracimy wszystkie kontakty,posty itd.
0
Czy udało się odzyskać dostęp do konta? Dziś przytrafiło mi się to samo i czekam
0
Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
9 lip 2020 o 09:11
Cześć! Weryfikacja może potrwać do 2 tygodni lub nawet dłużej. Ważne jest, aby nie przesyłać zdjęć, które były już używane na Facebooku - w tym przypadku „system” Facebooka uzna, że jest to spam.
0
Dołącz do nas!