Problem z kodem SMS Facebook

Zamknięty
Damian - 29 mar 2020 o 21:29
 Ola - 10 cze 2020 o 20:49
Cześć mam mianowicie taki problem gdyż mam założoną weryfikację dwuetapową na konto ,a od około 1 miesiąca SMS z kodem w ogóle nie przychodzi.Czytałem i wertowałem czeluści internetu czyt. próbowałem założyć nowe konto na stary numer ale również SMS nie przychodzi .Resetowanie dostępu do konta nie skutkuje gdyż z tego poziomu nie przeskoczę weryfikacji dwuetapowej.Nie mam zaufanych kontaktów ani aktywnych sesji facebooka.Z tego co zauważyłem nie ma w ogóle opcji dzwonienia automatu na dany numer ani opcji zgłoszenia nieprawidłowości względem logowania (chyba usunęli tą opcję).Jak można się skontaktować z centralą facebooka czy coś? Na chwilę obecną inne smsy z poczty itp. dochodzą ,a posiadam owy numer w sieci Virgin Mobile ,która twierdzi ,że wina leży po stronie Facebooka .a nie ich.

Pozdrawiam

1 odpowiedzi

https://pl-pl.facebook.com/help/contact/357439354283890 tutaj macie formularz kontaktowy choć ja go osobiście nie używałem bo nie mogłem znaleść.Na przyszłość próbujcie ten stary numer dodawać na upartego do "drugiego konta" co kilka godzin i próbujcie na rożnych urządzeniach w domu.Mi w końcu się udało go dodać do drugiego konta po czym wylogowałem się i spróbowałem zalogować się na stare konto i zatrybiło.Nie przejmujcie się jeżeli kod wam nie przychodzi do drugiego konta ja się męczyłem około miesiąca i w końcu się udało choć zdaje mi się ,że Play ma duże trudności z facebookiem.

Pozdrawiam i temat do zamknięcia.
1
ja nie mogę sie dostac do konta, nie przychodza smsy z kodem... wyczerpałam limit?
0
Daga > Gosia
30 maj 2020 o 19:30
Mam to samo niby piszą że kod wysłany A kod nie dochodzi
0
Ola > Daga
10 cze 2020 o 20:49
Mi tak samo a próbowałam wszystkiego
0