Pomoc w odzyskaniu konta do fb

Rozwiązany/Zamknięty
Andzix Posty 1 Data rejestracji wtorek 28 kwiecień 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 28 kwiecień 2020 - 28 kwi 2020 o 10:58
Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 - 28 kwi 2020 o 14:11
Jakiś czas temu ktoś zmienił mi hasło na fb i tylko hasło. Nie mogę zmienić hasła za pomocą e-mail, gdyż przy rejestracji go nie podałam tylko numer telefonu. Jak mogę odzyskać dostęp do fb za pomocą numeru telefonu i zmienić hasło?
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
28 kwi 2020 o 14:11
Witam! Otwórz aplikację Facebook na telefonie komórkowym (jeśli jej nie masz, możesz ją pobrać).

Kliknij link „Need Help (Potrzebujesz pomocy)” pod polami adresu e-mail i hasła.
W menu dotknij „Nie pamiętam hasła”
Wyszukaj według swojego nazwiska.
Kliknij w „Szukaj”.
Kliknij opcję „To ja”.
Kliknij „Kontynuuj”, a Facebook wyświetli monit o wysłanie SMS-a z kodem.
Odzyskaj swój kod.

Wprowadź sześciocyfrowy kod
Wpisz „kontynuuj” i wprowadź nowe hasło. W ten sposób prześlesz kod, jeśli jest poprawny, nastąpi przejście do strony tworzenia nowego hasła.
Stuknij „Kontynuuj”. Spowoduje to zastąpienie hasła i możesz zalogować się do aplikacji lub witryny Facebook przy użyciu nowego hasła.
2
Dołącz do nas!