Odzyskanie konta na Messengerze

Rozwiązany/Zamknięty
Ania - Zmodyfikowany dnia 29 paź 2018 o 10:26
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 6 lis 2018 o 14:17
Witam, chciałabym bardzo prosić o pomoc dotyczącą messengera. Ponieważ zainstalowałem messengera na nowym tel chciałam zalogować się na moje konto poprzez nr tel (gdyż nie posiadam FB). Wpisuję swój nr tel a następnie klikam „nie pamietam hasła”, następnie po raz drugi podaje nr tel, i wpisuje kod który mi na ten nr przesłano. Dalej podaje nowe hasło do konta. Nastepnie mam dwie opcje do wybrania: albo ,,nie wylogowywuj mnie” albo „wyloguj z innych urządzeń” . Na początku wcisnęłam opcję pierwszą (ponieważ nie wspominałam wcześniej ale miałam nadal konto na starym tel i żebym miała tam nadal konto w razie gdyby się nie udało ) po wciśnięciu tej opcji pokazało się białe tło z niebieskim kręcącym kółkiem, czyli ze mam czekać. I wszystko byłoby Ok, gdyby nie to ze nie chciało się załadować, czekałam bardzo długo, później wyszłam z aplikacji i ponownie weszłam i wykonałam ponownie te wszystkie kroki i to samo. Za którymś razem jednak kliknęłam opcje ,,wyloguj mnie z innych urządzeń” ponieważ myślałam ze może to cos zmieni i po prostu się załaduje szybciej. Niestety to nic nie zmieniło, jedynie to ze w tym momencie nie mam wcale dostępu do swojego konta, ponieważ ze starego tel mnie wylogowano.
Chciałam jeszcze dodać że opisany problem raczej to nie jest błąd internetu, ponieważ próbowałam to robić w różnych miejscach, z bardzo dobrym dostępem do internetu oraz szybkiego.

Przepraszam ze tak się rozpisałam i mam nadzieje ze napisałam dość zrozumiale.
Bardzo mi zależy na odzyskaniu konta, dlatego byłabym wdzięczna za udzielenie pomocy bądź podanie jakiś wskazówek.
Czy jest szansa na odzyskanie tego konta czy powinnam założyć nowe?

Myślałam także nam tym, aby wybrać opcję „utwórz nowe konto” i wtedy podać mój nr tel i być może po podaniu nr a następnie hasła (ponieważ następnie tak trzeba zrobić) pokazałoby się że „konto już istnieje” jednak na ten moment wolę sie powstrzymać i poczekać na odpowiedz
Dziękuję

1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
6 lis 2018 o 14:17
Nie ma jasnego sposobu, jak postąpić w takiej sytuacji.

Mogę Ci doradzić, abyś usunęła ze starego telefonu aplikację Messenger.

Na nowym telefonie usuń aplikację Messenger i ponownie ją zainstaluj. Spróbuj odzyskać dostęp do konta, podając swój numer telefonu oraz hasło.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

12
Dołącz do nas!