Nie działa mi aparat w aplikacji Instagram

Rozwiązany/Zamknięty
Iga - 5 gru 2018 o 11:52
 Iga - 8 gru 2018 o 09:15
Dzień dobry,
Nagle od 3 dni przestał działać mi aparat na Instagramie, mimo że w telefonie aparat normalnie działa i w innych aplikacjach, typu snapchat również działa bez zarzutu. Po kliknięciu w swoją relację pokazuje mi się ciemny ekran, chociaż opcje "normlany, boomerang, zuprzoom itd. normalnie się pokazują, ustawienia relacji w górnym rogu również. Odwrócenie aparatu nic nie daje, nie działa ani z przodu, ani z tyłu. Kiedy przyciskam przycisk do zrobienia zdjęcia lub nagrania filmu, nic się nie dzieje, nadal jest czarny ekran, a przycisk nie reaguje. W momencie kiedy próbuje zrobić i wysłać zdjęcie na czacie, sytuacja powtarza się. Kiedy chciałam opublikować zdjęcie, które najpierw zrobię, wyskakuje mi od razu na ekranie komunikat ,,Nie można połączyć się z aparatem". Nie zmieniałam nic w ustawieniach ani telefonu, ani instagrama. Wszystko jest tak jak było wcześniej, kiedy aparat normalnie w aplikacji działał. Nie chodzi też na pewno o połączenie z internetem. Próbowałam resetować telefon, odinstalowywać i instalować na nowo aplikację, ale bez skutku, cały czas jest to samo. Nie mam pojęcia co jeszcze mogłabym zrobić, proszę o pomoc.
Mój telefon to Huawei p8 lite z androidem

Konfiguracja: Windows / Edge 17.17134
Zobacz również:

3 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
19 grudzień 2021
13 520
5 gru 2018 o 19:54
Witaj,

Spróbuj wejść w ustawienia telefonu. Tam znajdź Aparat. Usuń cache lub skorzystaj z przycisku Wymuś zatrzymanie.

Jeśli to się nie powiedzie, spróbuj powrócić do poprzedniej wersji Instagrama.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

21
Witam
Mam dokładnie ten sam problem (telefon Huawei y6 II). Od kilku dni nie mozna zrobić zdjecia za pomoca instagrama. Próbowałam przeinstalowac aplikacje, resetowalam telefon, przywrocilam ustawienia donyslne w aparacie. Niestety nic nie pomaga. Jak wrocic do poprzedniej wersji instagrama?
17
U mnie pojawiła się nagle aktualizacja w sklepie Google, zrobiłam ją i nagle aparat zaczął normalnie działać.
2