Nie działa mi aparat w aplikacji Instagram

Rozwiązany
Iga - 5 gru 2018 o 11:52
 Iga - 8 gru 2018 o 09:15
Dzień dobry,
Nagle od 3 dni przestał działać mi aparat na Instagramie, mimo że w telefonie aparat normalnie działa i w innych aplikacjach, typu snapchat również działa bez zarzutu. Po kliknięciu w swoją relację pokazuje mi się ciemny ekran, chociaż opcje "normlany, boomerang, zuprzoom itd. normalnie się pokazują, ustawienia relacji w górnym rogu również. Odwrócenie aparatu nic nie daje, nie działa ani z przodu, ani z tyłu. Kiedy przyciskam przycisk do zrobienia zdjęcia lub nagrania filmu, nic się nie dzieje, nadal jest czarny ekran, a przycisk nie reaguje. W momencie kiedy próbuje zrobić i wysłać zdjęcie na czacie, sytuacja powtarza się. Kiedy chciałam opublikować zdjęcie, które najpierw zrobię, wyskakuje mi od razu na ekranie komunikat ,,Nie można połączyć się z aparatem". Nie zmieniałam nic w ustawieniach ani telefonu, ani instagrama. Wszystko jest tak jak było wcześniej, kiedy aparat normalnie w aplikacji działał. Nie chodzi też na pewno o połączenie z internetem. Próbowałam resetować telefon, odinstalowywać i instalować na nowo aplikację, ale bez skutku, cały czas jest to samo. Nie mam pojęcia co jeszcze mogłabym zrobić, proszę o pomoc.
Mój telefon to Huawei p8 lite z androidem


Konfiguracja: Windows / Edge 17.17134
Zobacz również:

3 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
5 gru 2018 o 19:54
Witaj,

Spróbuj wejść w ustawienia telefonu. Tam znajdź Aparat. Usuń cache lub skorzystaj z przycisku Wymuś zatrzymanie.

Jeśli to się nie powiedzie, spróbuj powrócić do poprzedniej wersji Instagrama.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

23