Jak naprawić jakość zdjęć na Snapchacie?

Rozwiązany/Zamknięty
Livciaa Posty 1 Data rejestracji czwartek 29 listopad 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 29 listopad 2018 - 29 lis 2018 o 19:03
smaria Posty 341 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 - 5 gru 2018 o 08:03
Witam, po ostatniej aktualizacji na Snapchacie zepsuła mi się jakoś zdjęć, próbowałam przejść do video settings w zakładce zaawansowane, lecz jedyne co mam w tej zakładce (zaawansowane) to ustawienia powiadomień i dołącz do Snapchata w wersji beta. Nie mam pojęcia gdzie mogą znajdować się te ustawienia o video. Oczywiście również wspomne, że aplikację Snapchat aktualizuje na bieżąco oraz próbowałam już odinstalować ją i niestety nic nie podziałało.

1 odpowiedzi

smaria Posty 341 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 354
5 gru 2018 o 08:03
Ustawianie jakości video (Video Quality) jest właśnie w Video Settings więc z jakiegoś powodu ta opcja zniknęła w z twojego konta. Być może jest to kwestia aktualizacji. Na pewno nie zaszkodzi sprawdzenie, ile masz miejsca w pamięci telefonu (albo na karcie, zależy gdzie zapisywane są zdjęcia ze Snapchata) lub wyczyścić pamięć aplikacji.

Tu dowiesz się, jak to zrobić:
https://pl.ccm.net/faq/9267-jak-wyczyscic-pamiec-podreczna-aplikacji-w-androidzie
0
Dołącz do nas!