Nie mam opcji bliscy znajomi na IG [Rozwiązany]

Karooooo - 29 kwi 2018 o 19:30 - Ostatnia odpowiedź: Karolllla 2917 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus 24 maj 2018 Ostatnio zalogowany
- 30 kwi 2018 o 08:14
Dzień dobry,
Mam problem, a mianowicie nie mam funkcji bliscy znajomi na Instagramie, nie mam pojęcia dlaczego. Nie jest to wina aktualizacji, bo dzisiaj miałam nową, bądź telefonu (znajomi którzy próbowali zalogować się na moim telefonie na swoje konto mieli tą funkcję). Wydaje mi się, że to może być wina samego konta na Instagramie, niestety nie mam pojęcia jak to naprawić. Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie Instagrama, lecz nic to nie dało. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

1 odpowiedź

Karolllla 2917 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus 24 maj 2018 Ostatnio zalogowany - 30 kwi 2018 o 08:14
0
Przydatny
Niestety, wydaje mi się, że nie możesz zrobić zbyt wiele poza czekaniem. Instagram rozdziela nowe funkcje wedlug własnego uznania, na pewno nie ma to związku z modelem telefonu. Po prostu jedni mają jeszybciej, inni dużo później.
Skomentuj post Karolllla