Problem z nagrywaniem filmików na Snapchatcie

Zamknięty
Justyna - 2 mar 2019 o 18:11
michvl Posty 109 Data rejestracji poniedziałek 26 wrzesień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 listopad 2019 - 6 mar 2019 o 08:07
Dzień dobry,

Mam takie problem, że po nagraniu filmiku na snapchatcie, gdy włącza się odtwarzanie tego filmiku i funkcje do edycji to po ok. 5 sekundach obraz zacina się i do końca jest ukazany ten moment, na którym filmik się zaciął. Dźwięk natomiast od początku do końca jest prawidłowy. Dodam, iż miałam ten problem na wcześniejszym telefonie (Huawei p9 lite mini), a teraz znowu mam ten problem pomimo nowego, lepszego telefonu (Honor 8x). Macie pomysły co może być nie tak? Napisałam już do Snapchata, ale wolę się jeszcze zapytać tutaj. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Konfiguracja: Android / Opera Next 50.2.2426.136249

1 odpowiedzi

michvl Posty 109 Data rejestracji poniedziałek 26 wrzesień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 listopad 2019 211
6 mar 2019 o 08:07
Cześć,

Ciężko będzie pomóc, bo całe to forum jest usiane zgłoszeniami podobnego typu. Niestety, Snapchat to chimeryczna aplikacja.

Rozumiem, że nie pomogły rzeczy takie, jak: aktualizowanie aplikacji, czyszczenie danych aplikacji itp.?

Najlepszym sposobem zatem jest zgłoszenie błędu do Snapchata, choć oni nie zawsze reagują na takie zgłoszenia szybko.
0
Dołącz do nas!