Instagram nie wyświetla profilu

Zamknięty
Karolina - Zmodyfikowany dnia 4 sty 2019 o 22:50
 Karolina - 5 sty 2019 o 07:02
Dzień dobry,

Mam problem z wyświetleniem jednego profilu, ma on status publiczny. Przed zalogowaniem się na instagram moge zobaczyć ten profil wraz z zawartością. Po zalogowaniu się pokazuje mi, że taki profil nie istnieje. Gdy wchodzę w link do profilu pojawia mi sie komunikat o błędzie. Kiedy znalazłam odnośnik do profilu i po wejściu w niego wyświetla się pusta strona. Problem ten mam na telefonie jak i na komputerze. Nie pomogła aktualizacja i ponowne zainstalowanie aplikacji. Czy komus moze zdarzyła sie podoba sytuacja?
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Helena1099 Posty 216 Data rejestracji środa 21 maj 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 4 styczeń 2019 75
4 sty 2019 o 22:52
Cześć,

Jedyne, co przychodzi mi do głowy to to, że ktoś cię zablokował, konkretnie twój profil. Dlatego po zalogowaniu nie widzisz treści a jako anonim już tak.

Czy jest taka możliwość?
7
Niestety wątpię, żeby ktoś zablokował akurat mój profil. Jest to profil ogólnodostępny, który obserwuje dużo osób. Parę dni temu byl jeszcze prywatny i mogłam go wyszukać, po zmianie na publiczny nie moge go juz wyświetlić.
2
Dołącz do nas!