Facebook - brak możliwości zalogowania, error

- 7 lip 2018 o 18:43 - Ostatnia odpowiedź:  Austenit
- 17 paź 2018 o 17:26
Witam,
Od dwóch miesięcy nie mogę zalogować się do swojego konta na facebooku. Konto nie jest zablokowane a przynajmniej nie ma takiej informacji. Przy próbie logowania pojawia się error i komunikat:
"Sorry, something went wrong.
We're working on getting this fixed as soon as we can."
Dwukrotnie zmieniałem hasło i nic to nie daje. Nie wiem gdzie w ogóle można zgłosić ten problem. Byłem na jakiejś stronie z pomocą facebooka ale aby coś napisać trzeba było się zalogować czyli znowu error.

Jakieś porady?
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

17 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
- 9 lip 2018 o 09:42
0
Dziękujemy
Czytałam nieco o tym błędzie. Zwykle znika po kilku dniach, ale widzę, że u Ciebie problem trwa dłużej.

Radą jest aktualizacja przeglądarki, usunięcie cache przeglądarki lub próba logowania z poziomu innej przeglądarki.

Czy masz aplikację Facebook w telefonie? Czy możesz się tam zalogować?
Skomentuj post Anna Dobrzyńska
0
Dziękujemy
Próba logowania na innej przeglądarce daje ten sam efekt czyli error.
Jeśli próbuje się logować z poziomu telefonu to również jest to niemożliwe, przy czym nie wyskakuje error a komunikat że zalogowanie nie jest możliwe i aby wszedł na komputerze na stronę facebook.com i postępował zgodnie z (jakimiś) instrukcjami.
Edit,
Logowałem się z poziomu przeglądarki do wersji mobilnej facebooka. Po ściągnięciu i zainstalowaniu aplikacji w telefonie tez nie mogę się zalogować - komentarz: "konto tymczasowo niedostępne"
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
- 10 lip 2018 o 08:44
Wygląda to zatem na problem po stronie Facebooka a nie przeglądarki. Czy próbowałaś/eś kontaktu ze wsparciem Fb?
Poproszę o podanie jakiegoś namiaru - maila bo nie mam zielonego pojęcia jak się skontaktować z tym "wsparciem" które chyba jest jedynie tworem wirtualnym nie tylko z tytułu egzystencji w sieci. Jak wspominałem wcześniej byłem na facebook/help ale aby cokolwiek tam napisać , trzeba się zalogować a wówczas już wiesz co się stanie.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
- 10 lip 2018 o 09:44
Hm, to jest rzeczywiście trudniejsze w przypadku niemożności zalogowania.

Na tej stronie Facebook wymienia, co robić, gdy nie można się zalogować. Zacznij od wejścia na tę stronę: facebook.com/login/identify

Spróbuj zmienić hasło.
Znam te porady, na tej stronie też byłem. Ogólnie hasło zmieniałem 2 razy nie ma to żadnego pozytywnego wpływu. Czyli generalnie wychodzi na to, że problem jest nieznany i niemożliwy do zgłoszenia - zajebisty ten facebook.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
- 10 lip 2018 o 19:13
Usuń cache przeglądarek, gdzie logowałeś/aś się do Facebooka. Usuń aplikację z telefonu. Spróbuj zalogować się w jednym miejscu, najlepiej na komputerze ze zaktualizowaną przeglądarką.
Skomentuj post Austenit
0
Dziękujemy
Czyszczenie już robiłem wcześniej. ERROR , ERROR i jeszcze raz k...a ERROR!

Próbowałem się zalogować nawet na laptopie w pracy (na którym nigdy nie wchodziłem na facebooka). I co? ERROR
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
- 4 paź 2018 o 21:10
Wciąż nie możesz się zalogować?
Jasne, że nie. Ostatnio znalazłem w sieci jakieś adresy , gdzie można niby napisać w przypadku problemów. Wybrałem "***@***" zakładając, że można tam zgłaszać problemy z logowaniem. Opisałem jak sytuacja wygląda ale myślisz, że ktoś odpisał?
login(małpa)facebook.com
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
- 15 paź 2018 o 17:37
Racja, nie słyszałam, aby ktoś dostał odpowiedź na zapytanie lub zgłoszenie wysłane do supportu Facebooka, Instagrama lub Snapchata. Ale mimo braku odpowiedzi, użytkownicy po krótszym lub dłuższym czasie oczekiwania otrzymują odpowiedź.

Czy komunikat, o którym piszesz na początku, nadal się pojawia?
Skomentuj post Austenit