Facebook - brak możliwości zalogowania, error [Rozwiązany/Zamknięty ]

- - Ostatnia odpowiedź:  Austenit - 10 sty 2019 o 03:40
Witam,
Od dwóch miesięcy nie mogę zalogować się do swojego konta na facebooku. Konto nie jest zablokowane a przynajmniej nie ma takiej informacji. Przy próbie logowania pojawia się error i komunikat:
"Sorry, something went wrong.
We're working on getting this fixed as soon as we can."
Dwukrotnie zmieniałem hasło i nic to nie daje. Nie wiem gdzie w ogóle można zgłosić ten problem. Byłem na jakiejś stronie z pomocą facebooka ale aby coś napisać trzeba było się zalogować czyli znowu error.

Jakieś porady?
Zobacz więcej 

5 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
sprawdzona przez: Karolina Świdrak , 21 mar 2019
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2374
1
Dziękujemy
Czytałam nieco o tym błędzie. Zwykle znika po kilku dniach, ale widzę, że u Ciebie problem trwa dłużej.

Radą jest aktualizacja przeglądarki, usunięcie cache przeglądarki lub próba logowania z poziomu innej przeglądarki.

Czy masz aplikację Facebook w telefonie? Czy możesz się tam zalogować?
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

0
Dziękujemy
Próba logowania na innej przeglądarce daje ten sam efekt czyli error.
Jeśli próbuje się logować z poziomu telefonu to również jest to niemożliwe, przy czym nie wyskakuje error a komunikat że zalogowanie nie jest możliwe i aby wszedł na komputerze na stronę facebook.com i postępował zgodnie z (jakimiś) instrukcjami.
Edit,
Logowałem się z poziomu przeglądarki do wersji mobilnej facebooka. Po ściągnięciu i zainstalowaniu aplikacji w telefonie tez nie mogę się zalogować - komentarz: "konto tymczasowo niedostępne"
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2374 -
Wygląda to zatem na problem po stronie Facebooka a nie przeglądarki. Czy próbowałaś/eś kontaktu ze wsparciem Fb?
Poproszę o podanie jakiegoś namiaru - maila bo nie mam zielonego pojęcia jak się skontaktować z tym "wsparciem" które chyba jest jedynie tworem wirtualnym nie tylko z tytułu egzystencji w sieci. Jak wspominałem wcześniej byłem na facebook/help ale aby cokolwiek tam napisać , trzeba się zalogować a wówczas już wiesz co się stanie.
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2374 -
Hm, to jest rzeczywiście trudniejsze w przypadku niemożności zalogowania.

Na tej stronie Facebook wymienia, co robić, gdy nie można się zalogować. Zacznij od wejścia na tę stronę: facebook.com/login/identify

Spróbuj zmienić hasło.
Znam te porady, na tej stronie też byłem. Ogólnie hasło zmieniałem 2 razy nie ma to żadnego pozytywnego wpływu. Czyli generalnie wychodzi na to, że problem jest nieznany i niemożliwy do zgłoszenia - zajebisty ten facebook.
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2374 -
Usuń cache przeglądarek, gdzie logowałeś/aś się do Facebooka. Usuń aplikację z telefonu. Spróbuj zalogować się w jednym miejscu, najlepiej na komputerze ze zaktualizowaną przeglądarką.
0
Dziękujemy
Czyszczenie już robiłem wcześniej. ERROR , ERROR i jeszcze raz k...a ERROR!

Próbowałem się zalogować nawet na laptopie w pracy (na którym nigdy nie wchodziłem na facebooka). I co? ERROR
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2374 -
Racja, nie słyszałam, aby ktoś dostał odpowiedź na zapytanie lub zgłoszenie wysłane do supportu Facebooka, Instagrama lub Snapchata. Ale mimo braku odpowiedzi, użytkownicy po krótszym lub dłuższym czasie oczekiwania otrzymują odpowiedź.

Czy komunikat, o którym piszesz na początku, nadal się pojawia?
Tak, ten sam.
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2374 -
Czy error przestał się pojawiać?
Nie, nic się nie zmieniło.
michvl
Data rejestracji
poniedziałek 26 wrzesień 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 16 wrzesień 2019
53 -
Czytałem, że niedługo ma powstać punkt obsługi w języku polskim, może będzie łatwiej zgłaszać takie błędy.
0
Dziękujemy
czy zalogował sie pan w koncu do konta
Nie zalogowałem się i nie będę już raczej mógł tego uczynić skoro trwa to od maja....
Skomentuj post rozyczka
0
Dziękujemy
A z innej beczki. Mogę w tej sytuacji założyć nowe konto? Da się z tymi samymi danymi?
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2374 -
Proszę spróbować jeszcze wejść na stronę: https://www.facebook.com/hacked i w ten sposób spróbować odzyskać dostęp.
Po podaniu stosownych danych wyskoczył stary dobrze znany error :) Ale bardzo dziękuję za pomoc.
Skomentuj post Austenit