Dostęp do konta na LinkedIn - pomocy!

Rozwiązany/Zamknięty
AniaZZZ Posty 4 Data rejestracji poniedziałek 11 czerwiec 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 13 czerwiec 2018 - Zmodyfikowany dnia 11 cze 2018 o 21:36
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 13 cze 2018 o 11:05
Dzien dobry
bardzo proszę o pomoc, ponieważ mam ogromny problem z kontem firmowym na linkedin
Otóż moja koleżanka z pracy stworzyła konto firmowe na linkedin i była przez jakiś czas administratorem tego konta firmowego. Po zaprzestaniu pracy w naszej firmie napisała do centrum pomocy na linkedin prośbę o odpięcie jej jako administratora ponieważ przestała być naszym pracownikiem .Linkedin odpiął ją i potwierdził to mailowo. Teraz ja jako nowy pracownik firmy chce zarządzać kontem formowym , niestety nie mogę się tam dostać - w moim podejrzeniu konto firmowe nie ma administratora. Nie wiem jak odzyskać dostęp do konta firmowego. Mam lekko nóż na gardle bo szef ciśnie... zaznaczam że przewertowałam centrum pomocy w linkedin i nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie. Napisałam również na helpdesk ale bez odpowiedzi. BARDZO proszę o pomoc

2 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
11 cze 2018 o 21:55
Czy profil firmy jest widoczny na LinkdeIn? To oznacza, że profil musi mieć administratora. Jeśli Twoja koleżanka już nim nie jest, jest nim na pewno ktoś, kto profil zakładał, bo ta osoba z automatu ma uprawnienia admina. Może jest to Twój szef? Jeśli jest administratorem, ma guzik zarządzania stroną, gdy wejdzie na profil firmowy. Stań mu nad głową i poproś o otwarcie strony.

Tylko poprzez połączenie 1. stopnia z administratorem strony możesz uzyskać dostęp do strony.

Jeżeli nie możesz znaleźć adminstratora, LinkedIn radzi utworzenie nowej strony, bo oni nie dodają ani nie usuwają administratorów (czytaj tuta).

Powodzenia i daj znać, jak poszło!
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

2
AniaZZZ Posty 4 Data rejestracji poniedziałek 11 czerwiec 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 13 czerwiec 2018
12 cze 2018 o 14:25
Dziękuje za odpowiedź
Tak, profil firmy widoczny jest w linkedin. Jestem absolutnie pewna ze ona profil zakładała i z automatu miała funkcje admina. Tez znalazłam informację, że linkedin nie usuwa administratorów ale poniżej załączam korespondencję jaką przeprowadziła owa koleżanka w 2013 roku, kiedy to napisała do linkedina prośbę o usunięcie jej jako administratora naszego konta firmowego


Ani szef ani nikt inny nie jest administatorem, niestety choc zdaje sobie sprawę ze ktoś nim chyba musi być . Tylko jak sie dowiedziec, kto...
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
12 cze 2018 o 19:30
W pomocy LinkedIn podkreśla, że to po stronie firmy leży kontrola tego, kto jest administratorem jej strony. Niestety, nie udzielą Ci żadnej informacji w tej sprawie, ani nie pomogą w odzyskaniu strony, choć uważam, że zawsze warto spróbować i do nich napisać.

Czy to oznacza, że od 2013 roku na profilu firmowym nic się nie dzieje? Jeżeli tak, może to jest dobra okazja, aby założyć nowy profil, a przy okazji wypracować wewnętrzny dokument, który np. będzie zawierał aktualne dane administratorów stron firmowych w mediach społecznościowych i ktoś będzie za niego odpowiedzialny.

Jeśli masz kontakt z koleżanką, możesz ją zapytać, czy poza nią ktoś jeszcze miał dostęp. Może się okazać, że jakiś pracownik działu IT pomagał konto zakładać i jest administratorem. Jeśli firma nie jest duża, możesz się przejść wśród pracowników, o których wiesz, że pracowali w 2013 roku i sprawdzić, czy nie mają tego upragnionego guzika do edycji profilu.

W sumie poza sprytem i dobrą wolą LinkedIn nic więcej poradzić Ci nie mogę, bo sytuacja wygląda na patową.
0
AniaZZZ Posty 4 Data rejestracji poniedziałek 11 czerwiec 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 13 czerwiec 2018
12 cze 2018 o 21:16
dzięki za pomoc, napisałam do nich poraz kolejny i chyba się uda.... :)
czeka mnie spora procedura weryfikacji i przydzielą mi rolę admina. Najwazniejsze że ktoś chce pomóc i jest ze mną w kontakcie
Ale dziękuję bardzo za pomoc . Bardzo bardzo !!!!
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
13 cze 2018 o 06:56
Nie ma za co. Daj znać, czy i jak uda Ci się rozwiązać ten problem.
0
AniaZZZ Posty 4 Data rejestracji poniedziałek 11 czerwiec 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 13 czerwiec 2018
13 cze 2018 o 07:46
Problem rozwiązany - linkedin dopiął mnie jako administratora gdyż po odpieciu kolezanki strona administratora jednak nie miała. Teraz ja mam dostęp do naszej strony
ufff
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
13 cze 2018 o 11:05
Świetne wieści! Cieszę się, że Ci się udało. Powodzenia z prowadzeniem strony!
0
Dołącz do nas!