Endomondo problem z publikacją treningów

Rozwiązany/Zamknięty
Edzia - Zmodyfikowany dnia 28 gru 2018 o 17:55
 Irek - 22 lip 2017 o 14:14
Dzień dobry,
Mam problem z aplikacją emnomondo. Od jakiegoś czasu nie publikuje moich treningów na osi czasu na FB. A wcześniej wszystko było ok.
Konta mam razem skonfigurowane. A jak klikam w endomondo na udostepnij trening na fb to pokazuje mi się komunikat trening został już udostępniony.

Usunięcie konta i rejestracja na nowo nic nie pomogły :-(

Proszę poradźcie coś.

Dodam tylko ze w zastępstwie korzystam z aplikacji runtastic i tam wszystko działa bez zarzutu.
Pozdrawiam

3 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
13 lip 2017 o 11:19
Być może Twój problem bierze się stąd, że Endomondo zmieniło ostatnio zasady udostępniania treningów w serwisach społecznościowych - teraz nie udostępnia się już mapki, tylko wyniki z Endomondo zapisane na wybranym zdjęciu. Aby poznać tą opcję wejdź w zapisany trening i skorzystaj z opcji Publikuj lub ikony udostępniania w prawym, górnym rogu. Potem wybierasz zdjęcie, wygląd i serwis, w którym chcesz to wszystko opublikować np. Instagram lub Facebook.

Sprawdź, może działa u Ciebie ta metoda.
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

13
A czy jest mozliwosc powrotu do starej wersji udostępniania z mapka itd. A nie jakieś durne foto
0
Niestety też nie pomogło, ja już nie mam siły na to endomondo ;-(
Usunęłam je z aplikacji z facebooka i dodałam ponownie i też nie pomogło.
Czy to możliwe że mam gdzieś na facebooku jakąś blokadę czy coś?
3
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
4 lip 2017 o 14:22
Wejdź na Facebooka > Ustawienia > Aplikacje. Tam jest lista aplikacji, którym udostępniasz swoje dane. Powinno tam być Endomondo. Jak nie ma, trzeba ponownie zsynchronizować konta.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
20 cze 2017 o 13:22
Możesz spróbowac zrobić to, co jest opisane tutaj:
https://pl.ccm.net/faq/8958-endomondo-usuniety-trening-z-facebooka

Albo usunąć Endomondo z Facebooka (z listy zsynchronizowanych aplikacji) a potem dodać jeszcze raz.
-1
Dołącz do nas!