Messenger- problem z restartem hasła i logowaniem [Rozwiązany/Zamknięty ]

Data rejestracji
sobota 13 październik 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
13 październik 2018
-
Problem wygląda tak: dziś rano przy otwieraniu Messengera (bez FB) wyświetlił mi się komunikat, że nie jest już obsługiwana stara wersja i potrzebna jest aktualizacja. Nie miałem na telefonie wystarczająco miejsca, więc zabrałem się za zgrywanie danych na komputer. Zgrałem, zainstalowałem aktualizację, ale Messenger 2 sekundy po otwarciu zamykał się wyświetlając błąd aplikacji. Doszedłem do wniosku, że musiałem omyłkowo usunąć z telefonu jeden z plików cząstkowych Messengera. Zainstalowałem ponownie aplikację i wyświetlił mi się ekran logowania. Wpisałem numer telefonu i wybrałem opcję "nie pamiętam hasła". Dostałem sms z kodem weryfikacyjnymi ustawiłem nowe hasło. Po powrocie do ekranu logowania wypisuje, że hasło jest błędne. Próbowałem kilka razy nowe hasło, jednak problem wciąż się powtarza. Proszę o pomoc.
Zobacz więcej 

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2374
1
Dziękujemy
Witaj,

najlepszym rozwiązaniem jest reset hasła Messengera bez Facebooka. Zwróć uwagę na naszą radę, aby koniecznie sprawdzić, jakie dokładnie znaki kryją się pod kropkami. Łatwo tu o pomyłkę, a Messenger nie prosi o ponownie wprowadzenie hasła i częstym błędem jest to, że wpisując hasło robimy literówkę.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2092
0
Dziękujemy
Rozumiem, że stare hasło też nie pasuje?
Czy możesz skorzystać z opcji "nie pamiętam hasła" jeszcze raz?
markuspololo
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 12 sierpień 2019
109 -
Może spróbuj wpisać swój numer telefonu z +48 na początku?
Czasami pomaga.
zulu5
Data rejestracji
czwartek 2 kwiecień 2015
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 9 sierpień 2019
31 -
Cześć, poradziłeś sobie z tym problemem?
Mam to samo co robić ?