Messenger- problem z restartem hasła i logowaniem

Rozwiązany/Zamknięty
AdasPa Posty 1 Data rejestracji sobota 13 październik 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 13 październik 2018 - Zmodyfikowany dnia 12 gru 2018 o 19:52
 adam1709 - 17 gru 2018 o 22:47
Problem wygląda tak: dziś rano przy otwieraniu Messengera (bez FB) wyświetlił mi się komunikat, że nie jest już obsługiwana stara wersja i potrzebna jest aktualizacja. Nie miałem na telefonie wystarczająco miejsca, więc zabrałem się za zgrywanie danych na komputer. Zgrałem, zainstalowałem aktualizację, ale Messenger 2 sekundy po otwarciu zamykał się wyświetlając błąd aplikacji. Doszedłem do wniosku, że musiałem omyłkowo usunąć z telefonu jeden z plików cząstkowych Messengera. Zainstalowałem ponownie aplikację i wyświetlił mi się ekran logowania. Wpisałem numer telefonu i wybrałem opcję "nie pamiętam hasła". Dostałem sms z kodem weryfikacyjnymi ustawiłem nowe hasło. Po powrocie do ekranu logowania wypisuje, że hasło jest błędne. Próbowałem kilka razy nowe hasło, jednak problem wciąż się powtarza. Proszę o pomoc.

2 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
12 gru 2018 o 19:54
Witaj,

najlepszym rozwiązaniem jest reset hasła Messengera bez Facebooka. Zwróć uwagę na naszą radę, aby koniecznie sprawdzić, jakie dokładnie znaki kryją się pod kropkami. Łatwo tu o pomyłkę, a Messenger nie prosi o ponownie wprowadzenie hasła i częstym błędem jest to, że wpisując hasło robimy literówkę.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

3
Dołącz do nas!