Messenger- problem z restartem hasła i logowaniem [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
Data rejestracji
sobota 13 październik 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
13 październik 2018
-
 adam1709 -
Problem wygląda tak: dziś rano przy otwieraniu Messengera (bez FB) wyświetlił mi się komunikat, że nie jest już obsługiwana stara wersja i potrzebna jest aktualizacja. Nie miałem na telefonie wystarczająco miejsca, więc zabrałem się za zgrywanie danych na komputer. Zgrałem, zainstalowałem aktualizację, ale Messenger 2 sekundy po otwarciu zamykał się wyświetlając błąd aplikacji. Doszedłem do wniosku, że musiałem omyłkowo usunąć z telefonu jeden z plików cząstkowych Messengera. Zainstalowałem ponownie aplikację i wyświetlił mi się ekran logowania. Wpisałem numer telefonu i wybrałem opcję "nie pamiętam hasła". Dostałem sms z kodem weryfikacyjnymi ustawiłem nowe hasło. Po powrocie do ekranu logowania wypisuje, że hasło jest błędne. Próbowałem kilka razy nowe hasło, jednak problem wciąż się powtarza. Proszę o pomoc.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 listopad 2019
3041
Witaj,

najlepszym rozwiązaniem jest reset hasła Messengera bez Facebooka. Zwróć uwagę na naszą radę, aby koniecznie sprawdzić, jakie dokładnie znaki kryją się pod kropkami. Łatwo tu o pomyłkę, a Messenger nie prosi o ponownie wprowadzenie hasła i częstym błędem jest to, że wpisując hasło robimy literówkę.
1
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1096

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
środa 11 grudzień 2019
2386
Rozumiem, że stare hasło też nie pasuje?
Czy możesz skorzystać z opcji "nie pamiętam hasła" jeszcze raz?
markuspololo
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 12 sierpień 2019
113
Może spróbuj wpisać swój numer telefonu z +48 na początku?
Czasami pomaga.
zulu5
Data rejestracji
czwartek 2 kwiecień 2015
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 listopad 2019
39
Cześć, poradziłeś sobie z tym problemem?
Mam to samo co robić ?