Messenger - jak odzyskać archiwum?

-
Dzień dobry,
Mój problem dotyczy messengera. Otóż wczoraj odinstalowałem messengera z telefonu, po czym zainstalowałem to ponownie za jakiś czas ale zniknęła mi cała historia. Pierwotnie logowalem się na numer telefonu, bo nie mam konta fb. Kiedy ponownie instalowalem tym razem lite podczas rejestracji chyba przypadkowo założyłem konto na fb i mój numer został podpięty pod to. Następnie skumalem że tak nie chcę i odinstalowałem lite i zainstalowałem normalnego. Ale ten już przy rejestracji kojarzył numer z tym kontem i oczywiście żadnych moich archiwalnych wiadomości nie mam. A u znajomych figuruję w tej chwili jako dwie osoby.
Czy jest możliwe w tej sytuacji powrót do pierwotnej sytuacji? Tzn. Ze bym był znowu tym pierwszym gościem z całym archiwum. Gdzie ewentualnie Messenger to zapisuje? Czy to można odzyskać w jakiś sposób?

Konfiguracja: Android / Chrome 71.0.3578.98
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
sprawdzona przez: Karolina Świdrak , 4 Jan 2019
Data rejestracji
czwartek 11 grudzień 2014
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 7 styczeń 2019
24
1
Dziękujemy
Cześć,

jeśli dobrze rozumiem, korzystasz z konta, które nie jest połączone z kontem na FB, tak?
W takiej sytuacji nie ma możliwości odzyskania archiwum.

Powiedz "dziękuję" 1

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 814

Skomentuj post moto-rowy
0
Dziękujemy
Tak dokładnie byłem zalogowany bez konta fb. Naprawdę nie ma możliwości odzyskania tego? Czyli to wszystko zniknęło wraz z deinstalacją? Myślałem że to gdzieś wszystko jest I po ponownym zainstalowaniu i zalogowaniu na konkretny numer wróci.... to niedobrze☹
moto-rowy
Data rejestracji
czwartek 11 grudzień 2014
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 7 styczeń 2019
24 -
Kopię zapasową można odzyskać tylko wtedy, gdy konto w aplikacji Messenger jest połączone z profilem na FB. To Facebook rejestruje całą naszą aktywność, w tym rozmowy. W przeciwnym razie odzyskanie nie jest możliwe. Przykro mi.
Skomentuj post Kuba