Pytanie o Messenger - odzyskanie usuniętych wiadomości [Rozwiązany]

killoff 1 Posty poniedziałek 11 wrzesień 2017Data rejestracji poniedziałek 11 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 11 wrz 2017 o 18:44 - Ostatnia odpowiedź:  Smutna
- 16 maj 2018 o 09:59
witam mam pytanie jak w tytule o Messengera a mianowicie czy da się,czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania usuniętych wiadomości z tego komunikatora których nigdzie nie ma ani w zarchiwizowanych ani w kopiizapasowej facebooka. Zciągnąłem całą historię z facebooka ale tych konkretnych wiadomości tam nie ma, dodam że osobę z którą pisałem nie miałem nigdzie zapisanej w kontaktach, zależy mi bardzo na odzyskaniu tych wiadomości a już nie mam pojęcia gdzie ich szukać i czy w ogóle da się je jakoś odzyskać. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Zobacz więcej 

Votre réponse

12 odpowiedzi

Karolllla 2897 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 7 maj 2018 Ostatnio zalogowany - 3 paź 2017 o 13:19
0
Przydatny
A jeśli żaden z opisanych sposób nie podziałał, to raczej nic nie da się zrobić. Z resztą Facebook sam zaznacza, że to metody nie są 100% pewne.
Skomentuj post Karolllla
0
Przydatny
Jesli bedzie ltos mial pomysl na rozwiazanie takiej sytuacji bardzo prosze o przedstawienie w klarowny sposob.Z gory dziekuje
Skomentuj post Smutna
michvl 40 Posty poniedziałek 26 wrzesień 2016Data rejestracji 6 luty 2018 Ostatnio zalogowany - 12 wrz 2017 o 09:32
-1
Przydatny
Jedyny sposób, jaki jest podawany wszędzie to odzyskanie konwersacji właśnie z kopii zapasowej.

Jeśli rozmowy odbyły się niedawno, to można spróbować pobrać kopię zapasową za kilka dni - być może wtedy te konwersacji się pojawią.
Ja na swoim telefonie nie moge znaleźć w ustawieniach fb żadnej kopi zapasowej. Nie wiem gdzie tego szukać. Mam huawei p9 mini
Karolllla 2897 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 7 maj 2018 Ostatnio zalogowany > olcia56 - 15 lut 2018 o 11:07
Instrukcję robienia kopii zapasowej znajdziesz tutaj:
http://pl.ccm.net/faq/9576-jak-skutecznie-odzyskac-skasowane-wiadomosci-na-facebooku

Ale operację trzeba robić na komputerze, nie na telefonie.
Aanniiaa 1 Posty środa 14 luty 2018Data rejestracji środa 14 luty 2018 Ostatnio zalogowany - 14 lut 2018 o 14:44
A czy informatyk może przywrócić lub odzyskać skasowaną konwersację?
Skomentuj post michvl
Potter007 - 13 gru 2017 o 21:36
-1
Przydatny
Czy da się zobaczyć więcej wiadomości niż w archiwum?
W archiwum mam tylko około 2-3k wiadomości a chciałbym zobaczyć wszystkie tylko nwm czy jest taka możliwość?
Krzychu 41 Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji 22 luty 2018 Ostatnio zalogowany - 14 gru 2017 o 14:12
W archiwum, czyli jak scrollujesz wiadomości czy po pobraniu kopii zapasowej?

Kopia zapasowa to jedyny sposób odzyskania wiadomości archiwalnych i skasowanych. Jeśli czegoś tam nie ma, to nie bardzo masz możliwość odzyskania takich wiadomości.
Ogólnie po głębszym przyjrzenia się wiadomością z kopi danych zorientowałem się ze nie ma tam żadnych usuniętych wiadomości, tylko te które mam w normalnej konwersacji
Krzychu 41 Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji 22 luty 2018 Ostatnio zalogowany - 15 gru 2017 o 13:21
Czyli wychodzi na to, że w kopii zapasowej nie masz nic poza tym, co widzisz w aplikacji.
Ta metoda z kopią zapasową jest chyba mało skuteczna, ale sam Facebook w swojej pomocy pisze, że to nie jest metoda pewna.
Skomentuj post Potter007
Floreo 1560 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus środa 16 maj 2018 Ostatnio zalogowany - 19 wrz 2017 o 09:10
-2
Przydatny
Wiadomości zarchiwizowane odzyskuje się w ten sposób.

Wiadomości usunięte odzyskuje się w ten sposób. W kopii zapasowej są poukładane czasami chaotycznie, niekoniecznie chronologicznie i ciężko jest się przekopać przez wszystkie wiadomości. Warto szukać za pomocą Ctrl + F i wpisać np. datę, konkretne, rzadko używane słowo.
Mam problem podobny odzyskałam archiwum rozmow jednak nie ma tych na ktorych mi zalezy. Ta osobe z ktora pisalam usunelam ze znajomych i messengera czy ktos mial podobny problem i go rozwiazal. Bardzo prosze o pomoc.Zastanawiam sie jeszcze na przywroceniu tej osoby do listy znajomych i ponownym pobraniu archiwum moze wtedy ?
Skomentuj post Floreo