Pytanie o Messenger - odzyskanie usuniętych wiadomości [Rozwiązany/Zamknięty ]

Data rejestracji
poniedziałek 11 wrzesień 2017
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 11 wrzesień 2017
-
witam mam pytanie jak w tytule o Messengera a mianowicie czy da się,czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania usuniętych wiadomości z tego komunikatora których nigdzie nie ma ani w zarchiwizowanych ani w kopiizapasowej facebooka. Zciągnąłem całą historię z facebooka ale tych konkretnych wiadomości tam nie ma, dodam że osobę z którą pisałem nie miałem nigdzie zapisanej w kontaktach, zależy mi bardzo na odzyskaniu tych wiadomości a już nie mam pojęcia gdzie ich szukać i czy w ogóle da się je jakoś odzyskać. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Zobacz więcej 

6 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 16 wrzesień 2019
1970
202
Dziękujemy
A jeśli żaden z opisanych sposób nie podziałał, to raczej nic nie da się zrobić. Z resztą Facebook sam zaznacza, że to metody nie są 100% pewne.
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

Data rejestracji
poniedziałek 26 wrzesień 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
49
22
Dziękujemy
Jedyny sposób, jaki jest podawany wszędzie to odzyskanie konwersacji właśnie z kopii zapasowej.

Jeśli rozmowy odbyły się niedawno, to można spróbować pobrać kopię zapasową za kilka dni - być może wtedy te konwersacji się pojawią.
Ja na swoim telefonie nie moge znaleźć w ustawieniach fb żadnej kopi zapasowej. Nie wiem gdzie tego szukać. Mam huawei p9 mini
Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
1970 > olcia56 -
Instrukcję robienia kopii zapasowej znajdziesz tutaj:
http://pl.ccm.net/faq/9576-jak-skutecznie-odzyskac-skasowane-wiadomosci-na-facebooku

Ale operację trzeba robić na komputerze, nie na telefonie.
Aanniiaa
Data rejestracji
środa 14 luty 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 14 luty 2018
-
A czy informatyk może przywrócić lub odzyskać skasowaną konwersację?
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
12 wrzesień 2019
2079
5
Dziękujemy
Wiadomości zarchiwizowane odzyskuje się w ten sposób.

Wiadomości usunięte odzyskuje się w ten sposób. W kopii zapasowej są poukładane czasami chaotycznie, niekoniecznie chronologicznie i ciężko jest się przekopać przez wszystkie wiadomości. Warto szukać za pomocą Ctrl + F i wpisać np. datę, konkretne, rzadko używane słowo.
Mam problem podobny odzyskałam archiwum rozmow jednak nie ma tych na ktorych mi zalezy. Ta osobe z ktora pisalam usunelam ze znajomych i messengera czy ktos mial podobny problem i go rozwiazal. Bardzo prosze o pomoc.Zastanawiam sie jeszcze na przywroceniu tej osoby do listy znajomych i ponownym pobraniu archiwum moze wtedy ?
5
Dziękujemy
Czy da się zobaczyć więcej wiadomości niż w archiwum?
W archiwum mam tylko około 2-3k wiadomości a chciałbym zobaczyć wszystkie tylko nwm czy jest taka możliwość?
Krzychu
Data rejestracji
poniedziałek 9 maj 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
17 -
W archiwum, czyli jak scrollujesz wiadomości czy po pobraniu kopii zapasowej?

Kopia zapasowa to jedyny sposób odzyskania wiadomości archiwalnych i skasowanych. Jeśli czegoś tam nie ma, to nie bardzo masz możliwość odzyskania takich wiadomości.
Ogólnie po głębszym przyjrzenia się wiadomością z kopi danych zorientowałem się ze nie ma tam żadnych usuniętych wiadomości, tylko te które mam w normalnej konwersacji
Krzychu
Data rejestracji
poniedziałek 9 maj 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
17 -
Czyli wychodzi na to, że w kopii zapasowej nie masz nic poza tym, co widzisz w aplikacji.
Ta metoda z kopią zapasową jest chyba mało skuteczna, ale sam Facebook w swojej pomocy pisze, że to nie jest metoda pewna.
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
12 wrzesień 2019
2079 > Krzychu
Data rejestracji
poniedziałek 9 maj 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
-
Dokładnie tak jest. Można spróbować, ale nie można liczyć, że na pewno się uda.
4
Dziękujemy
Jesli bedzie ltos mial pomysl na rozwiazanie takiej sytuacji bardzo prosze o przedstawienie w klarowny sposob.Z gory dziekuje
Data rejestracji
piątek 11 maj 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
18 sierpień 2018
1
1
Dziękujemy
Dobry temat