Jak odblokować/odzyskać konto Messenger? [Rozwiązany]

- 14 gru 2017 o 21:34 - Ostatnia odpowiedź:  Mama
- 15 lis 2018 o 22:44
Witam.
Po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu messengera nie mogę się zalogować.
Problem polega na tym że mam sam messenger bez fb i przy logowaniu wyświetla się mój nr tel i zdjęcie a potem jest pobierz klucz z konta Google i napis "Na tym koncie nie ma zapisanego klucza".
Po kilku próbach pojawił się napis ''Wygląda na to że zbyt często próbowałeś używać tej funkcji. Zablokowano Ci możliwość korzystania z niej''
Co teraz zrobić??? tam są moje dane zdjęcia i nie mam dostępu...
Przeszukałem moje konto na Google ale nic nie znalazłem.
Proszę o pomoc bo strasznie mi zależy na tym koncie, a na tym nr telefonu już nie mogę założyć drugiego konta.
Z góry dzięki.
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

34 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
- 15 gru 2017 o 13:31
42
Dziękujemy
Ta blokada jest tymczasowa. Gdy miną 24 godziny, możesz ponownie spróbować zalogować się na konto Messenger.

Logowanie do Messengera odbywa się jedynie za pomocą numeru telefonu. Nie trzeba podawać klucza dostępu Google. Nie klikaj opcji Pobierz klucz.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

W przypadku nie posiadania konta Facebook (masz tylko konto Messengera) należy postępować następująco:
1.Logować się przez mam konto facebook i na dole dać nie pamiętam hasła do facebooka
2.Podać nowe hasło (tzw. reset)
wszystko gotowe mamy dostęp do messengera :)
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
piątek 16 listopad 2018
> L - 3 paź 2018 o 07:55
Oooo, czyżby udało ci się znaleźć rozwiązanie problemu, z którym mierzy się tak wiele osób?
Udało się!!!
Dziękuję serdecznie za pomocną radę w odzyskaniu messengera.
Niestety się nie mogę zgodzić z tym postem ponieważ czekałem już trzy dni i jeszcze mam zablokowany numer. Nie wiem co mam robić. Cały czas mnie blokuje nawet już sprawdzałem centrum pomocy Facebook.
Proszę nich mi ktoś powie co mam zrobić w takiej sytuacji. Z góry dziękuję.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
> polak - 1 lis 2018 o 21:01
Jaki masz komunikat przy próbie logowania?
Skomentuj post Anna Dobrzyńska
17
Dziękujemy
Czy możecie mi pomóc - nie mam fb ale mam messengera, do którego logowałam się za pomocą nr tel który został mi skradziony. zainstalowałam messengera na ipadzie chciałam się zalogować a on ze zaloguj się przez nr telefonu i kod został wysłany na nr telefonu. Jak inaczej moge się zalogować na moj stary messenger?
Witam mam problem z Messenger nie mogę sie zalogowac nie moge odzyskac hasla aplikacja na numer telefonu bez facebook pomocy
Wpisuję numer telefonu i nie pamietam hasla przysylaja mi kod weryfikacyjny wpisuje go niby zmieniam haslo a potem nie moge sie zaligowac bo bledne haslo nie wiem juz co robic
Kama > Ewela - 2 lis 2018 o 19:42
U mnie ten sam problem.
Kama > Ewela - 2 lis 2018 o 20:09
No i w końcu udało Ci się zalogowac? Jeśli tak to jak? Bo mnie zablokowali. Spróbuję jutro
Ja z kolei mam taki problem.Moje konto bez zadnej wcześniejszej informacji zostalo DEZAKTYWOWANE. Czy oznacza to że nigdy juz nie odzyskam swojego konta które miałam ponad 8 lat ?
Skomentuj post Karolina
- 4 lis 2018 o 10:47
3
Dziękujemy
Nie mogę się zalogować do Messenger
Ja mam to samo przesyłają Mi kod z nowym hasłem wpisuje go i dalej mi nie działa wyskakuje że nie poprawne hasło jakąś kpina i tak od tygodnia
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
> Syndykat3 - 6 lis 2018 o 13:16
SMS przychodzi i od razu jest wczytywany do aplikacji Messenger. Niczego nie trzeba nawet przepisywać.
Dorota >
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Moderator
Ostatnio zalogowany
15 listopad 2018
- 6 lis 2018 o 13:47
Nie zawsze wczytuje się od razu, też musiałam sama go wpisywać parę razy. Mam to samo.
Max > Syndykat3 - 15 lis 2018 o 14:50
I udało Ci się?
Obłęd córka miała całą videoteke i tylko kody które nie wchodzą tak od 6 listopada.Masakra.Nie wiem jak jej pomóc.Ważne zdjęcia i filmiki.Pomóżcie proszę
Skomentuj post Annadziedzicka