Messenger - nie można się zalogować

Rozwiązany/Zamknięty
Julitta - 18 paź 2018 o 15:16
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 30 paź 2018 o 14:41
Posiadam konto na messengerze bez konta na fb. Kiedy chcę się zalogować wyskakuje mi że hasło jest niepoprawne (a przecież jest). Kiedy wybieram opcje 'Nie pamiętam hasła' wpisuje mój numer telefonu, wyświetla się moje zdjęcie, imie i nazwisko i klikam kontynuuj pokazuje się komunikat 'User is performing too many actions' Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
30 paź 2018 o 14:41
Po pierwsze, niepoprawne hasło.

Przy zakładaniu konta Messneger nie prosi o powtórzenie hasła. Hasło na ekranie pojawia się ukryte, czyli widać kropki. Smartfony mają to do siebie, że są małe, a my robimy literówki. Jeśli aplikacja mówi, że hasło jest nieprawidłowe, to jest nieprawidłowe, bo musimy wziąć pod uwagę błąd człowieka, a warunki są ku temu sprzyjające. Należy skorzystać z opcji odzyskania hasła.

Po drugie, zbyt dużo prób zalogowania się. Należy odczekać co najmniej 24 godziny, a być może i więcej i dokonać kolejnej próby zalogowania się. Liczy się każda próba - na swoim smartfonie, na smartfonie znajomej osoby etc. Należy zaprzestać prób logowania się do czasu, aż blokada zostanie usunięta.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

9