Nie mogę zalogować się na messenger

Zasygnalizuj
-
 Oliwia -
Dzień dobry, od 2 miesięcy nie mogę zalogować się na messenger. Jak się loguję to wyskakuje okienko logowanie po chwili nawet nie zdąży mnie zalogować wyskakuje okienko wylogowywanie a zaraz po nim "Wystąpił niezidentyfikowany problem prosimy spróbować później" zmiana hasła nic nie pomaga, mam zainstalowaną najnowszą wersję.

Konfiguracja: Android / Chrome 77.0.3865.92

2 odpowiedzi

mam identyczny problem i nie mam pojęcia co mam zrobić:(( Znalazłaś może rozwiązanie?
Niestety nie znalazłam, już nie wiem co mam zrobić ????
> Oliwia
Ja również:( od miesiąca męczę się z tą wersją lite. W ogóle, tak nagle Ci się tak stało? Czy zrobiłaś coś co mogło to spowodować?
> Roksana
Kupiłam nowy telefon pobrałam aplikacje Messenger i od tamtej pory nie mogę się zalogować na żadnym telefonie na Messengera również muszę korzystać z wersji lite
Jedyne co zrobiłam to zaczęłam korzystać z Messengera Lite, co jest dość niewygodne
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
środa 18 listopad 2020
151
Tak, jedynym sposobem rozwiązania problemu - korzystać z Messengera Lite. Możesz także spróbować utworzyć nowe konta na Facebooku i Messengerze.
Data rejestracji
wtorek 17 listopad 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
19 listopad 2020
>
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
środa 18 listopad 2020

Skąd wiesz że to jedyna opcja naprawdę nie da się tego naprawić trzeba zakładać nowe konto
Mam tak samo, na żadnym urządzeniu z androidem nie działa. Ewidentnie problem po stronie Facebooka, bo na inne konta normalnie się loguję.
> StJimmy
No u mnie dokładnie tak samo