Nie mogę zalogować się na messenger

Zasygnalizuj
-
 Oliwia -
Dzień dobry, od 2 miesięcy nie mogę zalogować się na messenger. Jak się loguję to wyskakuje okienko logowanie po chwili nawet nie zdąży mnie zalogować wyskakuje okienko wylogowywanie a zaraz po nim "Wystąpił niezidentyfikowany problem prosimy spróbować później" zmiana hasła nic nie pomaga, mam zainstalowaną najnowszą wersję.

Konfiguracja: Android / Chrome 77.0.3865.92

5 odpowiedzi

Jedyne co zrobiłam to zaczęłam korzystać z Messengera Lite, co jest dość niewygodne
3
Dziękujemy

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 2418

Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 3 maj 2021
409
Tak, jedynym sposobem rozwiązania problemu - korzystać z Messengera Lite. Możesz także spróbować utworzyć nowe konta na Facebooku i Messengerze.
Data rejestracji
wtorek 17 listopad 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 25 styczeń 2021
1 >
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 3 maj 2021

Skąd wiesz że to jedyna opcja naprawdę nie da się tego naprawić trzeba zakładać nowe konto
Mam tak samo, na żadnym urządzeniu z androidem nie działa. Ewidentnie problem po stronie Facebooka, bo na inne konta normalnie się loguję.
> StJimmy
No u mnie dokładnie tak samo

Miałem ten sam problem iii pomogło zainstalowanie starszej wersji z linku z yt w razie potrzeby mogę podesłać link
Proszę o podesłanie linka
mam identyczny problem i nie mam pojęcia co mam zrobić:(( Znalazłaś może rozwiązanie?
Niestety nie znalazłam, już nie wiem co mam zrobić ????
> Oliwia
Ja również:( od miesiąca męczę się z tą wersją lite. W ogóle, tak nagle Ci się tak stało? Czy zrobiłaś coś co mogło to spowodować?
> Roksana
Kupiłam nowy telefon pobrałam aplikacje Messenger i od tamtej pory nie mogę się zalogować na żadnym telefonie na Messengera również muszę korzystać z wersji lite
Ktoś już może znalazł rozwiązanie?
Spróbuj odinstalować Messengera.
Na internecie znaleźć starszą wersję messengera z 2018/2019 i ją zainstalować.
Tam powinno udać się zalogować.
Po zalogowaniu Sklep Play automatycznie wykryje zainstalowanego messengera i go zainstaluje.
Mi pomogło :D
Mam ten sam problem, pisałam już wiele razy do Facebooka, ale to nic nie pomaga.