Messenger - jak odzyskać hasło

Rozwiązany
LidiaSobtka-Wernik - Zmodyfikowany dnia 12 gru 2018 o 20:10
 Jola - 27 gru 2019 o 01:05
Dzień dobry,
Nie mogę się zalogować na Messenger, ponieważ mam hasło, ale nie pamiętam jakie jest. Jak je odzyskać?

8 odpowiedzi

Trzeba kliknąć po tym jak się wpisze hasło z sms wyloguj mnie na wszystkich urządzeniach fb
120
Kupiłam nowy telefon i też nie pamiętam hasła, więc zamiast zaloguj zrobiłam nie pamiętam hasła, wpisałam numer telefonu oczywiście z kierunkiem 48 otrzymałam kod, który niby sam się automatycznie wpisuje w odpowiednie pola , podałam nowe hasło, niby szło wszystko tak jak powinno do momentu, kiedy w zamian za zalogowanie otrzymałam komunikat następującej treści: Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe. Spróbuj ponownie.Czy błąd jest w haśle? Przecież to ja mam je ustalić, więc nie rozumiem komunikatu, że hasło jest nieprawidłowe . I co dalej ? Próbowałam kilka razy i nic się nie zmienia, a nie chcę zakładać nowego konta, nawet nie wiem, czy na ten sam numer pójdzie założyć nowe konto. Nie chcę także po wpisaniu kodu, wylogować się z innych sesji, bo nawet na starym telefonie nie będę miała dostępu do swojego konta. Co robić ???
0