Messenger - jak odzyskać hasło [Rozwiązany/Zamknięty ]

-
Dzień dobry,
Nie mogę się zalogować na Messenger, ponieważ mam hasło, ale nie pamiętam jakie jest. Jak je odzyskać?
Zobacz więcej 

8 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
sprawdzona przez: Karolina Świdrak , 10 kwi 2019
46
Dziękujemy
Trzeba kliknąć po tym jak się wpisze hasło z sms wyloguj mnie na wszystkich urządzeniach fb

Powiedz "dziękuję" 46

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1020

Skomentuj post EmkA
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
12 październik 2019
2087
19
Dziękujemy
Wpisz login, czyli mail albo numer telefonu, nie wpisuj hasła i kliknij w Kontynuuj a potem wybierz opcję Nie pamiętam hasła. Zostaniesz przekierowana do formularza odzyskiwania hasła na Facebooku.
Ja mam ten sam problem. Nie pamiętam hasła do messengera, klikam że nie pamiętam i nie otrzymuje kodu. Wpisuję +48 przed i nic:/ sprawdzałam że nie mam blokady na numery specjalne, próbowałam też zalogować się jako nowy użytkownik z tym samym numerem ale to też nic nie dało, bo przekierowuje do starego konta i proszą o hasło, którego nie pamiętam.. Proszę o jakieś wskazówki, jak to naprawić.
10
Dziękujemy
Mam ten sam problem zmienię hasło ale i tak nie mogę się zalogować
Dokładnie tak samo po odzyskaniu hasla czyli sms dostaje kod wpisuje go i odrazu pyta o nowe haslo wpisuje nowe i za chwile chce sie zalogowac i nie moge. Mimo odczekania jakiegos czasu i wielu prób nic... a i wpisuje +48 i nic to nie daje
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
12 wrzesień 2019
2364 > Sabi32 -
Przez ostatnie dni Messenger miał wiele problemów. Użytkownicy zgłaszali, że nie mają dostępu do aplikacji lub że dostają wiadomości sprzed lat. Problem wygląda na zażegnany. Czy możesz się już zalogować?
ja mam ze niepamietam haslo i robie dalej i pisze utworz nowe haslo w pisuje nowe haslo i niemoge kliknoc dalelej co mam z tym zrobic ?>
andruidka
Data rejestracji
czwartek 5 marzec 2015
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
7 luty 2019
72 -
Co to znaczy, że nie możesz kliknąć dalej? Nie ma przycisku? Pojawia się jakiś komunikat?
Ja mam tak, że wpisuje numer z +48, klikam nie pamiętam hasła, kliknę kontynuuj i jest user is performing too many actions...
Skomentuj post Wojtk
5
Dziękujemy
Zapomniałam hasła to zmieniłam i dalej nic;/ Nie wiem czemu mi tak się robi. Wpisuję poprawne hasło nawet po zmianie i delej nic a na messengere mam dużo kontaktów ;/niechciała bym abym straciła konto np. przy kupnie nowego telefonu lub naprawie ;/ proszę powiecie mi co się dzieje z messengerem?
Skomentuj post AgataOsowska
4
Dziękujemy
tak,ja mam dokładnie tak samo co zmiana telefonu lub jakaś naprawa i reinstalacja to nigdy nie mogę się zalgowac tylko zakładam nowe konto,zresztą to chyba juz 4 w przeciągu 2-3 lat !!!!
Ja to już piąte konto będę zakładał. DO wszystkiego potrzebują hasła cuda na kiju. A wystarczy że będziesz pisał o dostawach broni czy narkotyków. Nawet poprzez sms i zaraz masz czarnych na chacie. Tyle powiem jeśli chodzi o te ich blokady.
Skomentuj post DANUTAKUACH
1
Dziękujemy
mam ten sam problem. hasło zmienione, ale nie da się zalogować - nieprawdziwe. skoro tak to usuwam to i koniec. są inne, lepsze komunikatory :)
Miałem to samo, ale po dopisaniu numeru kierunkowego (w moim przypadku +48) przypadku logowaniu problem został rozwiązany!
> nevty11 -
Dziękuję pomogło!!! A już straciłam nadzieję!!!
Skomentuj post miki
0
Dziękujemy
nie mogę się zalogować. zmieniłam hasło i dalej nie mogę się zalogować.
Markus1989
Data rejestracji
sobota 27 październik 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
27 październik 2018
-
Ja rowniez i zapomnialem hasla do gmaila nie posiadam starego numeru i nie pisiadam hasla wciaz jak odzyskac jest mozliwosc
Różniez mam ten problem
Nie przychodzi SMS z kodem po utracie hasła co zrobić?
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
12 wrzesień 2019
2364 -
Sprawdź, czy:
- nie masz zablokowanych numerów specjalnych
- dobrze wpisujesz numer
- wpisujesz numer, na który zarejestrowano konto na Messengerze.
Ja mam ten sam problem. Dosteje SMS z kodem przekierowuje mnie do wpisania nowego hasła i mimo wpisywania różnych haseł nadal pokazuje komunikat że hasło nie prawidłowe.