Messenger - jak odzyskać hasło

Rozwiązany/Zamknięty
LidiaSobtka-Wernik - Zmodyfikowany dnia 12 gru 2018 o 20:10
 Jola - 27 gru 2019 o 01:05
Dzień dobry,
Nie mogę się zalogować na Messenger, ponieważ mam hasło, ale nie pamiętam jakie jest. Jak je odzyskać?

8 odpowiedzi

Trzeba kliknąć po tym jak się wpisze hasło z sms wyloguj mnie na wszystkich urządzeniach fb
120
Kupiłam nowy telefon i też nie pamiętam hasła, więc zamiast zaloguj zrobiłam nie pamiętam hasła, wpisałam numer telefonu oczywiście z kierunkiem 48 otrzymałam kod, który niby sam się automatycznie wpisuje w odpowiednie pola , podałam nowe hasło, niby szło wszystko tak jak powinno do momentu, kiedy w zamian za zalogowanie otrzymałam komunikat następującej treści: Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe. Spróbuj ponownie.Czy błąd jest w haśle? Przecież to ja mam je ustalić, więc nie rozumiem komunikatu, że hasło jest nieprawidłowe . I co dalej ? Próbowałam kilka razy i nic się nie zmienia, a nie chcę zakładać nowego konta, nawet nie wiem, czy na ten sam numer pójdzie założyć nowe konto. Nie chcę także po wpisaniu kodu, wylogować się z innych sesji, bo nawet na starym telefonie nie będę miała dostępu do swojego konta. Co robić ???
0
AgataOsowska
5 cze 2019 o 09:06
Zapomniałam hasła to zmieniłam i dalej nic;/ Nie wiem czemu mi tak się robi. Wpisuję poprawne hasło nawet po zmianie i delej nic a na messengere mam dużo kontaktów ;/niechciała bym abym straciła konto np. przy kupnie nowego telefonu lub naprawie ;/ proszę powiecie mi co się dzieje z messengerem?
113
Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
5 grudzień 2021
8 999
25 lip 2018 o 10:50
Wpisz login, czyli mail albo numer telefonu, nie wpisuj hasła i kliknij w Kontynuuj a potem wybierz opcję Nie pamiętam hasła. Zostaniesz przekierowana do formularza odzyskiwania hasła na Facebooku.
55
Ja mam ten sam problem. Nie pamiętam hasła do messengera, klikam że nie pamiętam i nie otrzymuje kodu. Wpisuję +48 przed i nic:/ sprawdzałam że nie mam blokady na numery specjalne, próbowałam też zalogować się jako nowy użytkownik z tym samym numerem ale to też nic nie dało, bo przekierowuje do starego konta i proszą o hasło, którego nie pamiętam.. Proszę o jakieś wskazówki, jak to naprawić.
0
nie mogę się zalogować. zmieniłam hasło i dalej nie mogę się zalogować.
35
Markus1989
Data rejestracji
sobota 27 październik 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
27 październik 2018

27 paź 2018 o 12:01
Ja rowniez i zapomnialem hasla do gmaila nie posiadam starego numeru i nie pisiadam hasla wciaz jak odzyskac jest mozliwosc
0
Różniez mam ten problem
0

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukasz?

Zadaj pytanie
Mam ten sam problem zmienię hasło ale i tak nie mogę się zalogować
26
Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
5 grudzień 2021
8 999
5 lis 2018 o 07:51
A wpisujesz numer z +48 na początku?
0
Dokładnie tak samo po odzyskaniu hasla czyli sms dostaje kod wpisuje go i odrazu pyta o nowe haslo wpisuje nowe i za chwile chce sie zalogowac i nie moge. Mimo odczekania jakiegos czasu i wielu prób nic... a i wpisuje +48 i nic to nie daje
0
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
19 grudzień 2021
13 520 > Sabi32
30 lis 2018 o 16:57
Przez ostatnie dni Messenger miał wiele problemów. Użytkownicy zgłaszali, że nie mają dostępu do aplikacji lub że dostają wiadomości sprzed lat. Problem wygląda na zażegnany. Czy możesz się już zalogować?
0
ja mam ze niepamietam haslo i robie dalej i pisze utworz nowe haslo w pisuje nowe haslo i niemoge kliknoc dalelej co mam z tym zrobic ?>
0
Pisuje hasło ale wyskakuje że złe co mam zrobić
0
DANUTAKUACH
24 mar 2019 o 08:21
tak,ja mam dokładnie tak samo co zmiana telefonu lub jakaś naprawa i reinstalacja to nigdy nie mogę się zalgowac tylko zakładam nowe konto,zresztą to chyba juz 4 w przeciągu 2-3 lat !!!!
23
Ja to już piąte konto będę zakładał. DO wszystkiego potrzebują hasła cuda na kiju. A wystarczy że będziesz pisał o dostawach broni czy narkotyków. Nawet poprzez sms i zaraz masz czarnych na chacie. Tyle powiem jeśli chodzi o te ich blokady.
0
mam ten sam problem. hasło zmienione, ale nie da się zalogować - nieprawdziwe. skoro tak to usuwam to i koniec. są inne, lepsze komunikatory :)
22
Miałem to samo, ale po dopisaniu numeru kierunkowego (w moim przypadku +48) przypadku logowaniu problem został rozwiązany!
0
Katiaa > nevty11
17 sie 2019 o 23:08
Dziękuję pomogło!!! A już straciłam nadzieję!!!
0
U mnie tez pomogło. Dzięki.
1
.
6
Nie przychodzi SMS z kodem po utracie hasła co zrobić?
0
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
19 grudzień 2021
13 520
7 gru 2018 o 20:07
Sprawdź, czy:
- nie masz zablokowanych numerów specjalnych
- dobrze wpisujesz numer
- wpisujesz numer, na który zarejestrowano konto na Messengerze.
0
Ja mam ten sam problem. Dosteje SMS z kodem przekierowuje mnie do wpisania nowego hasła i mimo wpisywania różnych haseł nadal pokazuje komunikat że hasło nie prawidłowe.
0