Pomocy! Jak odzyskać dostęp do Messengera bez FB? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
 Teresa -
Dzień dobry, zmieniłam telefon i po zainstalowaniu messengera chciałam się zalogować ale prawdopodobnie zapomniałam hasła. Dodam że rejestrowalam messengera na nr telefonu bez Facebooka.
Po wybraniu opcji - nie pamietam hasła, miał przyjść do mnie SMS, ale nie przychodził prawie godzinę. W tym czasie próbowałam go wysłać chyba jeszcze kilka razy, teraz wiem że niepotrzebnie. SMS z 6cio cyfrowym kodem przyszedł po godzinie ale już nie miałam dostępu do panelu w którym można by było go wpisać. Teraz gdy próbuję ponownie wysłać SMS by otrzymać kod to nie mogę - pojawia się informacja "User is performing to many actions". I tak już od 2 dni, czyli ponad 24 godz. Proszę o pomoc. Co robić? Zależy mi na odzyskaniu tego konta.

Konfiguracja: Android / Chrome 70.0.3538.80

2 odpowiedzi

Ok. Dzięki. Czyli jeśli poczekam kilka dni i w tym czasie nie będę próbowała wysyłać SMS to powinno pomóc. Za tydzień dam znać czy się udało.
21
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1342

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
12 wrzesień 2020
4 821
Ten komunikat oznacza, że musisz cierpliwie czekać. Im więcej razy wymuszasz wysłanie SMSa, tym bardziej messenger traktuje cię jak spamera.