Zablokowany Messenger [Rozwiązany/Zamknięty ]

-
Dzień dobry,

Mam Messengera ale bez konta na FB po zmianie telefonu chciałem sobie go zainstalować i wejśc na swoje konto tylko po kilku smsach z kodem dostępu wyskoczył mi taki komunikat Wygląda na to, że próbowałeś(aś) zbyt często używać tej funkcji. Zablokowano ci możliwość korzystania z niej.
Zostałem zablokowany na zawsze czy tymczasowo ? Ile to potrwa ? Proszę o pomoc w tym problemie .

Zobacz więcej 

8 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
sprawdzona przez: Karolina Świdrak , 13 sie 2018
160
Dziękujemy
Witam miałem ten sam problem blokady odinstalowalem Messengera i poczekałem pięć dni jest już ok

Powiedz "dziękuję" 160

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1010

Witam. Ja tez mam ten problem i nie mam fb tylko messenger prpbowalam wczoraj tez po zmianie telefonu to oni automatycznie wysylali mi ten kod sms. Gdzie mam to zglosic ?? I ile czekac ?? Od dzis nie probowalam, bo czytalam, ze to wydluza czas blokady mess
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
12 wrzesień 2019
2365 > Andzia -
Messenger miał problemy z logowaniem. Spróbuj teraz się zalogować.
12
Dziękujemy
witam mam ten sam problem że nie moge po zmianie telefonu zalogować w Messengera co robić odinstalować i poczekać kilka dni?
Robiłam to i nic nie pomogło....dalej mam zablokowany. Próbowałam przez laptopa bez rezultatu.
> Ulla -
Codziennie wpisujesz kod z smsa? Jak bedziwsz wpisywqx ciagle to tylko przedluzy blokade
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
12 październik 2019
2088
6
Dziękujemy
Na pewno jest to blokada tymczasowa, chociaż trudno powiedzieć, ile potrwa, prawdopodobnie kilka dni.
Czy możesz zalogować się do messengera przez stronę internetową?
Karolina Świdrak
Data rejestracji
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
12 październik 2019
2088 -
Możesz podesłać zrzut ekranu ze stroną logowania?
> Karolina Świdrak
Data rejestracji
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
12 październik 2019
-
Ja 72juz nie moge sie zalogowax wpisalam kod zbyt wiele razy? Co zrobic ? Czekac? Ile?
Ja nie mogę tego znalesc:/ jak to zrobić?
Karolina Świdrak
Data rejestracji
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
12 październik 2019
2088 > Ulla -
Ulla, o co dokładnie pytasz?
72 godz mialo byc
2
Dziękujemy
Witaj, czy odblokowano Ci dostep??? Mam identycznà sytuację
Witaj i jak odzyskała Pani dostęp do mesengera? Bo mam identyczną sytuację
Dramat po co te posrany blokady mam to saómozero wsparcia
Ja mam identycznie. Ile trzeba czekac ?? Nie mam konta fb i nie ma gdzie tego zglosic ani nic.. ile dni trzeba czekac .?? Nie chcialam wpisywac tego kodu ale ciagle automatycznie mi to dawali.
> Andzia -
Hej! Już masz mess? Ile to trwało? Plis!
Witam!
Mam ten sam porvem
Stalo to się dzisiaj
Ale mess potrzebuje już...
Czy jest jakis sposób, który na 100 %zadziała?
<ola</bold></ital>
2
Dziękujemy
Muszę skorygować gmail
Skomentuj post TomaszKolodziejczak
0
Dziękujemy
Witam zmieniłem telefon i zacząłem instalować mesengera bez FB z numerem tel.tak jak wcześniej miałem zainstalowanego w poprzednim tel.starego mesengera odinstalowalem.wykonalem zbyt wiele prób instalacji i otrzymałem komunikat że zbyt często korzystałem z możliwości instalacji mesengera.czy jest mozliwosc odzyskania odinstalowanego mesengera?
markuspololo
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 12 sierpień 2019
109 -
Cześć, jeśli widzisz komunikat o zbyt częstych próbach reinstalacji, musisz odczekać jakiś czas i na nowo próbować instalować aplikację, Zwykle jest to 48 godzin, ale może być trochę dłużej.

Historii konwersacji - jeśli rejestrowałeś się tylko na numer telefonu - nie odzyskasz.
A jeśli mnie wywaliło bo próbowałam się zalogować na innym urządzeniu też nie odzyskam konwersacji i zdjęć?
Skomentuj post TomaszKolodziejczak
0
Dziękujemy
Czy ktoś wie dokładnie ile to potrwa? Znajomym pokazuje że ich zablokowała. Boję się utraty konta
Paulaaaa8282
Data rejestracji
piątek 1 marzec 2019
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
3 marzec 2019
-
Odblokowali?? Po jakim czasie??
Skomentuj post Natalia
0
Dziękujemy
Też tak mam
Paulaaaa8282
Data rejestracji
piątek 1 marzec 2019
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
3 marzec 2019
-
Odblokowali Pani/Panu to nieszczesne konto? Po jakim czasie? Mam to samo od kilku dni.
Mam ten sam problem, niestety mija już tydzień a messenger dalej nie odpowiada. Co mam zrobić? Może jest jakiś sposób, żeby ominąć tę blokadę?
Skomentuj post Anonimmanaimie