Zablokowane konto na fb

[Zamknięty]
Zasygnalizuj
-
 Nieznajoma -
Dzień dobry,
Od tygodnia mam zablokowane konto na fb. Przed zablokowaniem ktoś próbował się zalogować z innego urządzenia. Nagle miałam zmienione zdjęcie profilowe. Zmienilam hasło. Po ponownej próbie zalogowania się konto zostało zablokowana bez żadnej wcześniejszej weryfikacji. Przyslalam im wyciąg z konta. Potwierdzili ich przesłanie i czekam na weryfikację. Co mogę w tej sytuacji zrobić aby przyspieszyć proces? Nie mam żadnego email a od fb tylko ciągle wyświetla się komunikat, że konto zablokowane trwa weryfikacja. Ile to może trwać?

16 odpowiedzi

znalazlem jakies 2 linki, wypelnilem i czekam na odzew, podsylam:

https://www.facebook.com/help/contact/2061665240770586

https://www.facebook.com/help/contact/540977946302970
4
Dziękujemy

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1106

Daj znać jak to coś pomoże.
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
środa 28 lipiec 2021
550
Dzień dobry, myślę, że nie da się przyspieszyć tego procesu. Facebook to wielka maszyna ...
> GiWera
Ja tak samo. Nic więcej nie można zrobić. Pisałam jeszcze odwołanie do ministerstwa cyfryzacji.
> Klaudia
Znalazlam na zagranicznym blogu info ze przez Covid sprawa moze byc rozpatrywna do 20 dni roboczych takze jeszcze ‘tylko’ 3 tygodnie. Braki kadrowe...
> GiWera
Przynajmniej wiadomo ile czekać, już czekam 9 dni ????
> Klaudia
Ja czekam czwarty miesiąc, ciekawe czy Tobie już odblokowali.
> GiWera
Mnie właśnie dziś zablokowali . Nawet nie wiem dlaczego . Jak mają braki pracowników z powodu Covid to niech nie blokują kont skoro nie radzą sobie z odblokowywaniem.
Jakies wiesci?
> Klaudia
Odzyskałeś dostęp?
Ja czekam dwa miesiące i nic
> Mosso
Ja tez dwa i nic ????????????
Ja czekam na weryfikacje od lipca i nic. Czy u Was coś się zmieniło?
> Mosso
Od czerwca nic :/
???????????? mam powoli dosc, nowe konto nie dziala na apkach fb/insta/messenger i a tego co wygrzebalam w odmetach netu sprawa po stronie serwerow fb... a na zgloszenie problemu dostaje sie info: nie jestesmy w stanie odpowiedziec na kazde pytanie ale na pewno pokoze nam w doskonaleniu serwisu... chore to
Ja jak się loguje to mam weryfikacja Twoich danych może potrwać dłużej niż zwykle, dziękujemy za wyrozumiałość xd nawet żadnego email a nic nie mam
Data rejestracji
poniedziałek 23 listopad 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
11 maj 2021
> Klaudia
U mnie tak samo pisze ciągle muszę im wysyłać dowód tożsamości już mam dość
Też mam dokładnie taką samą sytuację ale czekam 2 dni. Daj znać jak coś się zmieniło, jestem ciekawa ile to może potrwać :(
Mam to samo od tygodnia gdzieś a dziś mi przyszły jakieś opłaty za reklamy bo było konto bodajże PayPal powiazane. Konto nie aktywne a reklamy zostały jakieś włączone i pobralo z konta PayPal kase
Coś ktoś wie? U mnie dalej to samo, tylko powiadomienia w panelu pomocy dochodzą, a i tak nie mogę ich otworzyć, bo wyskakuje checkpoint...
U mnie to samo, nic nie ruszyło od 14 sierpnia...
> Alicja
U mnie od 22 lipca założyłam nowego fb ale nie mogę się zalogować przez apke na Google normalnie nie wiem o co chodzi
Komuś może w końcu odblokowali konto? Ja czekam już 3 tygodnie, bez efektu.
Ja ponad miesiąc to jakiś żart
i jak? ktos cos?
> Alicja
Ja na weryfikacje czekam od 10 sierpnia. Nie mam fb., messengera, instagrama. Ktos? Cos?
> Lola
Ja też już założyłam nowe konto i nie powiązałam insta z fb
Data rejestracji
poniedziałek 23 listopad 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
11 maj 2021
> Lola
Ja też nie mam instagrama i facebooka
> Lola
Ja tez czekam od 10 sierpnia jakiś zbieg okoliczności. Też konto osobiste i firmowe na Instagram i Facebook. Cały czas jest ze trwa weryfikacja, a przy próbie wylogowania komunikat jest ze za 1 dzień twoje konto zostanie nieodwracalnie zablokowane
> A.J
Mam pytanie czy usunęli ci konto, tak jak napisali, Ja też przypadkiem zablokowałam sobie konto, to jest chamskie, że to robią a potem żadnego odzewu, Ja czekam od 07.04.2021, zmieniłam sobie rok urodzenia na 2021.
mam to samo i czekam juz 4 miesiące i nic...
dostalem informacje ze jezeli nie zweryfikuja mojego konta, to jutro nieodwracalnie dostanie zdezaktywowane
A od kiedy masz zablokowane konto ?
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
środa 28 lipiec 2021
550
Cześć! Możesz tylko czekać. Mówią, że mogą odpowiedzieć w ciągu miesiąca.
W ciągu miesiąca od dzisiaj? Czy jak? Dużo osób czeka od czerwca lipca itp :(
Nie chce was martwic, ale ja juz czekam od sierpnia i mam mysli samobojcze - co za gowno
Ja czekam 2 miesiące i od tygodnia piszą mi że mam 1 dzień na weryfikacje konta bo mi je wyłączą ale nie mam jak weryfikować bo zablokowane.
> Arek
Mam tak samo. Konto zablokowane od 2 października i cały czas nic... weryfikują moja tożsamość podobno i dziękują za wyrozumiałość - tyle ze ja wcale nie jestem wyrozumiała po takim czasie...
> Gonia
Czyli dostałaś jakąś odpowiedź z FB? Ja od 16 października żadnej! A jak oni weryfikują tą tożsamość? Przecież się wysyła dokument, tam wszystko jest napisane.
Ja czekam od 16 października... masakra. Co za olewka swoich klientów.
Ja czekam od 16 października, bo ktoś mi się włamał i zmienił maila do logowania. No i oczywiście kody dochodzą na tego nowego maila, do którego nie mam dostępu.
Ja mialam niedawno identycznie. Czy teraz podczas covid to jakaś plaga??? ja już konta nie odzyskalam. Jak ktoś zmieni maila, to kody beda szly na nowy. I jest po koncie. Ale ono już w ogole nie działa.
> Karola
No właśnie chodzi o to żeby zlikwidowali podwójne zabezpieczenie. Bo ja hasło znam, nikt mi nie zmienił, nie przychodzą tylko kody. I zgłaszam to już 4 miesiące. Olewają.

U mnie podobnie ktoś na mojego e-maila założył konto na nazwisko Stefan Polak a do mojego konta zmienił email
I co z waszymi kontami?czytam, że niektórzy od sierpnia się męczą... Coś ruszyło czy nadal nic?
Ja czekam od 16 października, masakra, nie odpisali na ani jedno zgłoszenie, ani jednego słowa. Czy jest możliwe, że w ogóle oleją i nie odpiszą? Czy to jest aż tak beznadziejna firma?
Mam dokładnie to samo. Ktoś włamał się na konto, zmienił imię i nazwisko i zdjęcie. Kody przychodzą na maila ale przez tydzień zwyczajnie nie działały.
Wtem, nie stąd ni zowąd kod zadziałał, zmieniłam hasło ale już 3 razy wysłałam swój dowód tożsamości i nic. Za kilka dni moje konto, jak pisze na stronie logowania, zostanie wyłączony.
Po jaką cholerę zbierają dowody tożsamości jak nikt tego nie sprawdza. To niepojęte jak bardzo mają w dxxx obsługę klienta.