Zablokowane konto na fb

Zasygnalizuj
-
 Alicja -
Dzień dobry,
Od tygodnia mam zablokowane konto na fb. Przed zablokowaniem ktoś próbował się zalogować z innego urządzenia. Nagle miałam zmienione zdjęcie profilowe. Zmienilam hasło. Po ponownej próbie zalogowania się konto zostało zablokowana bez żadnej wcześniejszej weryfikacji. Przyslalam im wyciąg z konta. Potwierdzili ich przesłanie i czekam na weryfikację. Co mogę w tej sytuacji zrobić aby przyspieszyć proces? Nie mam żadnego email a od fb tylko ciągle wyświetla się komunikat, że konto zablokowane trwa weryfikacja. Ile to może trwać?

7 odpowiedzi

Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
piątek 28 sierpień 2020
48
Dzień dobry, myślę, że nie da się przyspieszyć tego procesu. Facebook to wielka maszyna ...
Mam dokladnie te sama sytuacje, blokada od tygodnia, zmienione profilowe i proba zmiany hasla, czekam na weryfikacje ????
> GiWera
Ja tak samo. Nic więcej nie można zrobić. Pisałam jeszcze odwołanie do ministerstwa cyfryzacji.
> Klaudia
Znalazlam na zagranicznym blogu info ze przez Covid sprawa moze byc rozpatrywna do 20 dni roboczych takze jeszcze ‘tylko’ 3 tygodnie. Braki kadrowe...
> GiWera
Przynajmniej wiadomo ile czekać, już czekam 9 dni ????
Jakies wiesci?
Niestety dalej tak samo bez zmian
Ja mam tak samo i też jakos od 28lipca :(
> Pako69
Daj znać jak coś się zmieni
> Klaudia
Odzyskałeś dostęp?
???????????? mam powoli dosc, nowe konto nie dziala na apkach fb/insta/messenger i a tego co wygrzebalam w odmetach netu sprawa po stronie serwerow fb... a na zgloszenie problemu dostaje sie info: nie jestesmy w stanie odpowiedziec na kazde pytanie ale na pewno pokoze nam w doskonaleniu serwisu... chore to
Ja jak się loguje to mam weryfikacja Twoich danych może potrwać dłużej niż zwykle, dziękujemy za wyrozumiałość xd nawet żadnego email a nic nie mam
Też mam dokładnie taką samą sytuację ale czekam 2 dni. Daj znać jak coś się zmieniło, jestem ciekawa ile to może potrwać :(
Mam to samo od tygodnia gdzieś a dziś mi przyszły jakieś opłaty za reklamy bo było konto bodajże PayPal powiazane. Konto nie aktywne a reklamy zostały jakieś włączone i pobralo z konta PayPal kase
Coś ktoś wie? U mnie dalej to samo, tylko powiadomienia w panelu pomocy dochodzą, a i tak nie mogę ich otworzyć, bo wyskakuje checkpoint...
U mnie to samo, nic nie ruszyło od 14 sierpnia...
> Alicja
U mnie od 22 lipca założyłam nowego fb ale nie mogę się zalogować przez apke na Google normalnie nie wiem o co chodzi
Komuś może w końcu odblokowali konto? Ja czekam już 3 tygodnie, bez efektu.
Ja ponad miesiąc to jakiś żart
znalazlem jakies 2 linki, wypelnilem i czekam na odzew, podsylam:

https://www.facebook.com/help/contact/2061665240770586

https://www.facebook.com/help/contact/540977946302970
Daj znać jak to coś pomoże.