Zablokowane konto na fb

Zamknięty
Klaudia - 29 lip 2020 o 08:51
 Monia00 - 22 gru 2021 o 20:56
Dzień dobry,
Od tygodnia mam zablokowane konto na fb. Przed zablokowaniem ktoś próbował się zalogować z innego urządzenia. Nagle miałam zmienione zdjęcie profilowe. Zmienilam hasło. Po ponownej próbie zalogowania się konto zostało zablokowana bez żadnej wcześniejszej weryfikacji. Przyslalam im wyciąg z konta. Potwierdzili ich przesłanie i czekam na weryfikację. Co mogę w tej sytuacji zrobić aby przyspieszyć proces? Nie mam żadnego email a od fb tylko ciągle wyświetla się komunikat, że konto zablokowane trwa weryfikacja. Ile to może trwać?
Zobacz również:

16 odpowiedzi

znalazlem jakies 2 linki, wypelnilem i czekam na odzew, podsylam:

https://www.facebook.com/help/contact/2061665240770586

https://www.facebook.com/help/contact/540977946302970
7
Daj znać jak to coś pomoże.
0
Макс Вега
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
środa 25 maj 2022
806
30 lip 2020 o 18:54
Dzień dobry, myślę, że nie da się przyspieszyć tego procesu. Facebook to wielka maszyna ...
4
Mam dokladnie te sama sytuacje, blokada od tygodnia, zmienione profilowe i proba zmiany hasla, czekam na weryfikacje ????
0
Klaudia > GiWera
31 lip 2020 o 12:45
Ja tak samo. Nic więcej nie można zrobić. Pisałam jeszcze odwołanie do ministerstwa cyfryzacji.
0
GiWera > Klaudia
31 lip 2020 o 13:23
Znalazlam na zagranicznym blogu info ze przez Covid sprawa moze byc rozpatrywna do 20 dni roboczych takze jeszcze ‘tylko’ 3 tygodnie. Braki kadrowe...
0
Klaudia > GiWera
31 lip 2020 o 13:31
Przynajmniej wiadomo ile czekać, już czekam 9 dni ????
0
Iwona > Klaudia
7 lut 2021 o 17:28
Ja czekam czwarty miesiąc, ciekawe czy Tobie już odblokowali.
0
???????????? mam powoli dosc, nowe konto nie dziala na apkach fb/insta/messenger i a tego co wygrzebalam w odmetach netu sprawa po stronie serwerow fb... a na zgloszenie problemu dostaje sie info: nie jestesmy w stanie odpowiedziec na kazde pytanie ale na pewno pokoze nam w doskonaleniu serwisu... chore to
2
Ja jak się loguje to mam weryfikacja Twoich danych może potrwać dłużej niż zwykle, dziękujemy za wyrozumiałość xd nawet żadnego email a nic nie mam
0
marlena11
Data rejestracji
poniedziałek 23 listopad 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
11 maj 2021
> Klaudia
20 gru 2020 o 18:58
U mnie tak samo pisze ciągle muszę im wysyłać dowód tożsamości już mam dość
0
mam to samo i czekam juz 4 miesiące i nic...
2

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukasz?

Zadaj pytanie
dostalem informacje ze jezeli nie zweryfikuja mojego konta, to jutro nieodwracalnie dostanie zdezaktywowane
2
A od kiedy masz zablokowane konto ?
0
Jakies wiesci?
1
Niestety dalej tak samo bez zmian
0
Ja mam tak samo i też jakos od 28lipca :(
0
Klaudia > Pako69
14 sie 2020 o 23:04
Daj znać jak coś się zmieni
0
Klaudia > Klaudia
26 sie 2020 o 21:42
Odzyskałeś dostęp?
0
Ja czekam dwa miesiące i nic
0
Też mam dokładnie taką samą sytuację ale czekam 2 dni. Daj znać jak coś się zmieniło, jestem ciekawa ile to może potrwać :(
1
Mam to samo od tygodnia gdzieś a dziś mi przyszły jakieś opłaty za reklamy bo było konto bodajże PayPal powiazane. Konto nie aktywne a reklamy zostały jakieś włączone i pobralo z konta PayPal kase
0
Coś ktoś wie? U mnie dalej to samo, tylko powiadomienia w panelu pomocy dochodzą, a i tak nie mogę ich otworzyć, bo wyskakuje checkpoint...
0
U mnie to samo, nic nie ruszyło od 14 sierpnia...
0
Klaudia > Alicja
26 sie 2020 o 18:39
U mnie od 22 lipca założyłam nowego fb ale nie mogę się zalogować przez apke na Google normalnie nie wiem o co chodzi
0
Komuś może w końcu odblokowali konto? Ja czekam już 3 tygodnie, bez efektu.
0
Ja ponad miesiąc to jakiś żart
0
i jak? ktos cos?
0
Ja już nowe konto założyłam
0
Wciąż nic i dalej mam że weryfikacja może potrwać dłużej... Też założyłam nowe ale mam nadzieję.
0
U mnie też bez zmian. Komunikat cały czas ten sam. Czytałam , że u niektórych była to kwestia wirusa na kompie dlatego czyszczenie i zmiana przeglądarki pomogła. Niestety nie u mnie.
0
Lola > Alicja
12 paź 2020 o 16:16
Ja na weryfikacje czekam od 10 sierpnia. Nie mam fb., messengera, instagrama. Ktos? Cos?
0
Klaudia > Lola
17 paź 2020 o 08:35
Ja też już założyłam nowe konto i nie powiązałam insta z fb
0
28 czerwiec
0
Макс Вега
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
środa 25 maj 2022
806
2 gru 2020 o 11:51
Cześć! Możesz tylko czekać. Mówią, że mogą odpowiedzieć w ciągu miesiąca.
0
W ciągu miesiąca od dzisiaj? Czy jak? Dużo osób czeka od czerwca lipca itp :(
0
Nie chce was martwic, ale ja juz czekam od sierpnia i mam mysli samobojcze - co za gowno
0
Ja czekam 2 miesiące i od tygodnia piszą mi że mam 1 dzień na weryfikacje konta bo mi je wyłączą ale nie mam jak weryfikować bo zablokowane.
0
Gonia > Arek
28 sty 2021 o 21:43
Mam tak samo. Konto zablokowane od 2 października i cały czas nic... weryfikują moja tożsamość podobno i dziękują za wyrozumiałość - tyle ze ja wcale nie jestem wyrozumiała po takim czasie...
0
Iwona > Gonia
6 lut 2021 o 14:17
Czyli dostałaś jakąś odpowiedź z FB? Ja od 16 października żadnej! A jak oni weryfikują tą tożsamość? Przecież się wysyła dokument, tam wszystko jest napisane.
0
Ja czekam od 16 października... masakra. Co za olewka swoich klientów.
0
Ja czekam od 16 października, bo ktoś mi się włamał i zmienił maila do logowania. No i oczywiście kody dochodzą na tego nowego maila, do którego nie mam dostępu.
0
Ja mialam niedawno identycznie. Czy teraz podczas covid to jakaś plaga??? ja już konta nie odzyskalam. Jak ktoś zmieni maila, to kody beda szly na nowy. I jest po koncie. Ale ono już w ogole nie działa.
0
Iwona > Karola
10 lut 2021 o 20:10
No właśnie chodzi o to żeby zlikwidowali podwójne zabezpieczenie. Bo ja hasło znam, nikt mi nie zmienił, nie przychodzą tylko kody. I zgłaszam to już 4 miesiące. Olewają.
0
Nieznajoma
30 cze 2021 o 06:59
U mnie podobnie ktoś na mojego e-maila założył konto na nazwisko Stefan Polak a do mojego konta zmienił email
0
I co z waszymi kontami?czytam, że niektórzy od sierpnia się męczą... Coś ruszyło czy nadal nic?
0
Ja czekam od 16 października, masakra, nie odpisali na ani jedno zgłoszenie, ani jednego słowa. Czy jest możliwe, że w ogóle oleją i nie odpiszą? Czy to jest aż tak beznadziejna firma?
0
Mam dokładnie to samo. Ktoś włamał się na konto, zmienił imię i nazwisko i zdjęcie. Kody przychodzą na maila ale przez tydzień zwyczajnie nie działały.
Wtem, nie stąd ni zowąd kod zadziałał, zmieniłam hasło ale już 3 razy wysłałam swój dowód tożsamości i nic. Za kilka dni moje konto, jak pisze na stronie logowania, zostanie wyłączony.
Po jaką cholerę zbierają dowody tożsamości jak nikt tego nie sprawdza. To niepojęte jak bardzo mają w dxxx obsługę klienta.
0
Czy odzyskaliście te konta?
0
Witaj, także mam zablokowane konto. Z mojej strony kontakt był na wszystkie możliwe sposoby, ale zero odpowiedzi. Ktoś Cie prosił o przesłanie zdjęcia dowodu? W żadnym formularzu się z tym nie spotkałam.
0