Logowanie facebook/messenger weryfikacja dwuskładnikowa - generator kodów

Zamknięty
patryksz163 Posty 1 Data rejestracji poniedziałek 2 sierpień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 2 sierpień 2021 - 2 sie 2021 o 18:30
 Zk - 27 mar 2022 o 13:49
Dzień dobry,

Zostałem wylogowany ze swojego facebooka , po wpisaniu swoich danych logowania wyskakuje mi strona z wymaganym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym w wyniku czego mam podać kod z generatora kodów. Problem polega na tym że nigdy nie włączałem tej opcji i takiego kodu po prostu nie posiadam. Nie mam pojęcia jak to obejść abym mógł się normalnie zalogować. Czy jest możliwość kontaktu z facebookiem? Próbowałem wielu rzeczy ,trochę czytałem i nic. Oczywiście przy okienku z tym uwierzytelnianiem jest opcja wyboru sposobu innego uwierzytelniania , poprzez zeskanowanie swojego dowodu tożsamości, wykonywałem to kilkukrotnie a jedyną informacje zwrotną jaką otrzymałem na maila brzmi :

Witaj,

Nie możemy udzielić Ci dostępu do konta ani zajmować się dłużej Twoim wnioskiem, ponieważ nie otrzymaliśmy od Ciebie dowodu tożsamości w zadowalający sposób potwierdzającego informacje podane w Twoim profilu.

W Centrum pomocy znajdziesz więcej informacji o rodzajach dokumentów tożsamości, jakie akceptujemy.

Czy ktoś wie w jaki sposób odzyskać konto? Byłbym mega wdzięczny za pomoc. Szczerze mówiąc już nie wiem do końca już co z tym zrobić.

Pozdrawiam wszystkich.

Konfiguracja: Windows / Chrome 92.0.4515.107
Zobacz również:

3 odpowiedzi

Hej, udało się odzyskać dostęp do konta? mam ten sam komunikat...
6
Udało się odzyskać? Mam to samo.
5