Zablokowane konto na FB [Rozwiązany/Zamknięty ]

-
Dzień dobry,

Facebook zablokował mi konto, wydaje mi się że ze to że wysłalam kilka takich samych postów na kilka grup i potraktowali mnie pewnie za spamera. Wysłałam odwołanie od decyzji o zablokowaniu i tak czekam już kilka dni, nic mi nie odpisują, chociaż było napisane że ktoś z obsługi fb się odezwie.

Czy to wysłanie odwołania w ogóle coś daje ?
Gdzie jeszcze można napisać aby mi to odblokowali ?

A może jest tu ktoś komu odblokowali konto po jakimś czasie?
Zobacz więcej 

1 odpowiedź

Najlepsza odpowiedź
sprawdzona przez: Karolina Świdrak , 8 sty 2019
Data rejestracji
poniedziałek 9 maj 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 4 listopad 2019
35
12
Dziękujemy
Zwykle Facebook odblokowuje konto w ciągu kilkudziesięciu godzin.

Co było w postach, które publikowałeś? Polityka?

Powiedz "dziękuję" 12

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1141

Ewelinalina
Data rejestracji
piątek 23 marzec 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 23 marzec 2018
-
witam szukam pomocy w dniu dziesiejszym opublikowalam posta na pewnej grupie prez przypadek po 10 min zostalam wylogowana i wyskoczylo potwierdzenie tozsamosci wyslalam wiec swoje zdjecie i napisali ze nie moge sie teraz zalogowac na swoje konto ale jest wyloguj jakby a wejsc sie nie da i nigdzie odnalezc konta nie moge , napisalam odwolanie ale nie przeszlo bo wysietlila sie informacja ze moje konto nie jest zablokowane.... maskra pomocy to pilne
Ewelinalina
Data rejestracji
piątek 23 marzec 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 23 marzec 2018
-
"Nie możesz teraz skorzystać z Facebooka
Sprawdzamy zdjęcie przesłane przez Ciebie 23 marca.

Stale czuwamy nad Twoim bezpieczeństwem. Do tego czasu nie będziesz mieć możliwości korzystania z Facebooka. "

takiw cos mi sie wyswietla jak probuje sie zalogowac
Musisz poczekać aż zweryfikują twoje zdjęcie. trwa to kilka dni
> kubson -
Nie wiem co oni robią też kazali mi przesłać zdjęcie...chodzę na kurs z unii europerskiej sprzedaż internetowa
i trzeba mieć konto na fb zakładałem już dwa razy jedno usuneli a drugie właśnie z tym zdjęciem profilowym i czekam nic się nie dzieje próbowałem na kilka sposobów i reset hasła i dalej to samo nie wiem o co tak k....wa chodzi po kiego im zdjęcie przecież i tak potem można to zdjęcie wyp.....osobiste dane też można zmieniać inni mają konta pozakładane bez żadnych zdjęć i u nich działa...Zobaczę co jutro zrobi nasz kursant na kursie jak połowe grupy pozakładało fałszywe konta tzn inne nazwiska itp bo to tylko potrzebne na kurs....
Powiem tak ja osobiście nie lubię tego popapranego fb miałem kiedyś ze 3 razy zakładałem i usuwałem bo to k....o zjadacz czasu.....