Zhakowane konto na Facebooku

- - Ostatnia odpowiedź:  Kasia - 22 paź 2019 o 08:35
25.12.2018 zorientowałam się, że zostałam wylogowana z aplikacji Facebooka i Messengera na swoim iPhonie. Gdy chciałam zalogować się na swoją skrzynkę pocztową, okazało się, że i tam hasło zostało zmienione.
Następnego dnia zaczęłam dostawać wiadomości od znajomych, „co się stało?”. Dostają ode mnie wiadomości z prośbą o pożyczkę np. 20zł, z prośbą o przelew na wskazane konto. Propozycje pracy.
Dostęp do skrzynki pocztowej odzyskałam po dwóch dniach, ale dostępu do Facebooka i Messengera nie udało mi się odzyskać. Ktoś w moim imieniu zmienił login i hasło i nadal rozsyła fałszywe prośby i ogłoszenia.
Facebook nie reaguje. Na moje wielokrotne zgłoszenia dostaję odpowiedz jak z automatu i linki do zabezpieczenia konta, do którego nie mam dostępu.
I co z tym zrobić?
Zobacz więcej 

2 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
piątek 18 październik 2019
2428
0
Dziękujemy
Witaj Halina,

Prawdopodobnie to dostęp do skrzynki pocztowej umożliwił reset hasła na Facebooku. Pomyśl o innych usługach, dla których zakładałaś konto na ten adres e-mail i natychmiast je zmień.

Jeśli chodzi o Facebooka, odwiedź stronę: https://www.facebook.com/hacked

Przeczytaj także nasze porady:
Ktoś włamał się na moje konto na portalu Facebook - co robić?
Jak stworzyć mocne hasło
Skomentuj post Anna Dobrzyńska
0
Dziękujemy
Dziękuję, ale już wypróbowałam te wszystkie linki. Wysyłam zgłoszenie do Facebooka, dostaję za każdym razem taką samą odpowiedz, która odsyła mnie do tych samych linków i tak w kółko.
to odpowiedz od Facebooka:
"Witaj Halina,

Dziękujemy za odpowiedź. Przykro nam, że nadal masz problemy z dostępem do swojego konta. Aby uzyskać natychmiastową pomoc, odwiedź stronę:

https://www.facebook.com/hacked

Pamiętaj, że w tym miejscu nie możemy udzielać odpowiedzi na żadne dodatkowe pytania.

Wyświetl aktualizacje z panelu pomocy: https://fb.me/29A7dmDibQCvMKv

Dziękujemy

Dziękujemy za kontakt z serwisem Facebook,"

Nie mogę zalogować się na konto, a próby otrzymania kodu dostępu na nowy adres email też się nie powiodły. Ktoś, kto korzysta z mojego konta jest cały czas zalogowany i podejrzewam, że przechwytuje kody. Rozsyła fałszywe wiadomości, a ja nic nie mogę zrobić.
Mam ten sam problem. Co robić dalej?
Witam, mam identyczny problem jak powyżej. Nie mam dostępu konta na Facebooku, do messengera i do poczty. Wszędzie pozamieniane hasła. Zgłosiłam to na Facebooku ale obawiam się że mogę nie dostać odpowiedzi. Czy ktoś to jakoś rozwiązał? Dodatkowo nie wiem czy moje konto jeszcze istnieje. Z konta męża próbuje się wyszukać ale tak jakby konto nie istnieje, aczkolwiek na Messenger widać zmienione zdjęcie profilowe i tak jakby jestem oznaczona jako użytkownik. Być może ten ktoś ustawił mnie na niewidocznym. Co robić?
Do onetu gdzie miałam pocztę wysłałam już prośbę o wymuszenie zmiany hasła bo inaczej odzyskać go nie mogę. Skurczybyk zmienił mi tam chyba w ustawieniach nr telefonu bo żaden kod resetujący hasło nie działa. Nie rozumiem tylko zamiarów tej osoby. Ja naprawdę nie miałam na tym Facebooku nic interesującego wiec po co to komu? Nie upubliczniałam dużo zdjęć i nie byłam zbytnio aktywna. Jedynie wkurza mnie że ma dostęp do messengera gdzie były wysyłane zdjecia mojego dziecka.
Witaj Ula czy udało Ci się uzyskać dostęp gdziekolwiek? Jestem w identycznej sytuacji i też miałam pocztę na Onecie.
Ula, mam identyczna sytuację Nic nie moge zrobić:(( Nastąpił tez atak na maila i wszystko jest pozmieniane. Czy komuś udało się cos z tym zrobić?
Skomentuj post Halina