Mesenger- włamanie na konto

Zamknięty
Sylwia - 9 gru 2019 o 13:40
Trisza Posty 208 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 - 9 gru 2019 o 22:01
Dzień dobry,
Moje pytanie dotyczy włamania się i podszycia. Jak to jest możliwe,że wpisując przy zakładaniu mój numer telefonu,moje imię i nazwisko, wyskoczyłam mi jakaś obca osoba? trzeba wpisać przy logowaniu numer aktywacyjny ,wpisałam go,dopiero jak dopisałam swój adres mailowy to wyskoczył mi komunikat ,że dostaję kod do resetacji. Kiedyś moja koleżanka grzebała mi niestety bez pozwolenia w telefonie i ku mojemu zaskoczeniu to własnie jej zdjęcie wraz z jej imieniem i nazwiskiem ujrzałam po zalogowaniu...Proszę o poradę czy ona mogła z mojego telefonu założyć z moim numerem te konto? czy wystarczyło ze wpisała swój adres mailowy do mojego numeru telefonu to mogła odczytywać moje wiadomosci z messengera?


Konfiguracja: Windows / Chrome 78.0.3904.108
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Trisza Posty 208 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 367
9 gru 2019 o 22:01
Cześć,

A to nie jest tak, że ona po prostu zalogowała się na swoje konto na twoim telefonie?
8