Konto na Facebooku zostało skradzione [Rozwiązany]

Zasygnalizuj
-
 Marzena -
Dzień dobry,
Dnia 5.11 br moje konto na Facebooku zostało przejęte przez nieznaną mi osobę. Nawet nie mogę wejść na swój profil. Nie mam także dostępu do poczty, messengera.
Proszę o wskazówki co robić w takiej sytuacji.
Pozdrawiam
Jolanta

Konfiguracja: Android / Chrome 65.0.3325.109
Zobacz również:

3 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 11 marzec 2020
3 317
Wejdź na stronę na FB i zgłoś włamanie. Poproszą Cię o weryfikację i pomogą odzyskać konto:

https://www.facebook.com/hacked
1
Dziękujemy

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1688

Mam ten sam problem. Wchodzę na podany link, wysyłam infobo sprawie, lecz bez odpowiedzi. Trwa juz to miesiąc. Może jest jakieś inne rozwiązanie?
Jakiś gość z Francji zmienił mi profil , hasło na FB i poczcie. I mam taki sam problem jak TY wchodzę na link wysyłam im zgłoszenia i już od trzech tygodni nic.Założyłam sobie nowe konto na FB i nową pocztę i to konto od razu też zablokowane. Czy ja już nigdy nie będę mogła być na FB.
Ja mam to samo identyczna sytuacja.A Facebook nic mi nie odpisuje.
ten co skradł moje konto też był chyba z Francji (przynajmniej za takiego się podawał, w moich danych pozmieniał po francusku). Wymyślił sobie imię Tomas i moje nazwisko. Potwór! Ja jeszcze nie założyłam nowego konta fb
Właśnie i ja zostałam ofiarą takiego oszusta. Też podawał się że był z Francji, konto na FB udało mi się odzyskać bo nie zmienił hasła do poczty (hasła na FB i poczcie były inne). W moim przypadku zmienił imię i nazwisko na Charlie Ponchon i pisał wiadomości do kobiet. Czy sprawę zglaszaliscie gdzieś dalej niż Facebook?