Zhakowane konto fb

Zamknięty
artur_pl
Data rejestracji
środa 5 maj 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 5 maj 2021
- 5 maj 2021 o 08:19
 Monia - 25 cze 2022 o 11:51
Witam szanownych kolegów :)

Mam pytanie, wczoraj wylogowało mnie z telefonu (komputera nie używałem) z kont messenger i facebook - tak nagle. Zmieniony został e-mail i skasowany nr telefonu. Aktualnie widnieje inny mail (z domeny hotmail.com) zamiast mojego. Niestety próby pomocy z witryny facebook nie przynoszą rezultatu. Jest jakaś szansa na odzyskanie dostępu?
Zobacz również:

5 odpowiedzi

Макс Вега
Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
23 czerwiec 2022
804
6 maj 2021 o 22:27
Cześć! Te porady będą pomocne:

Co robić po włamaniu na konto Facebook
2
Mam dokładnie taka samą sytuację , przytafila mi się ona wczoraj + haker opublikował moje prywatne zdjęcie na stories.
Jak sobie poradziłaś z tym problemem?
0
Witam, mam ten sam problem, zgłosiłam z nowego konta że konto zostało zhakowane, niestety nie przyniosło to rezultatów, ponieważ nie chce ryzykować i wysyłać im zdjęcia dowodu że względu na to że oprócz zhakowania mojego konta może stać się coś Jeszcze. Macie jakieś rozwiązanie?
0
Witam , mam ten sam problem od wczoraj niestety proby kontaktu przez fb sa nikłe.. nie moge nawet wyslac formularza zgloszenia o podszywane konto. Czy udalo Ci sie jakos rozwiazac ta sytuacje nie wiem co zrobic ?:(
0
Miałem podobny problem. Wysłałem im zdjęcie dowodu wrażliwe dane zakryłem. Potrzebne im jest chyba tylko zdjęcia i imię i nazwisko. Bardzo szybko chyba w ciągu 48h dostałem link do nadania nowego hasła i e-mail chyba. Wiadomość przysłali mi na maila oczywiście który podałem przy zgłoszeniu. Od razu usunąłem e-mail hakera w ustawieniach i jestem szczęśliwy że wszystko się udało
0
Gdzie dokładnie znalazłeś kontakt by wysłać zdjęcie i odzyskać konto? ja nie moge tego znaleźć...
1
Mnie wczoraj ktoś przejął konto, zmienił maila i nr tel . Zgłosiłam do FB kradzież konta, wysłałam dokument potwierdzający tożsamość i czekam na jakakolwiek odpowiedz, co dziwne otrzymuje jakieś dziwne odp niby od FB ale UWAGA w języku chińskim z linkami!!! Nie wiem ci się dzieje i o co chodzi. Moje konto już zostało zablokowane, nie istnieje ale nie otrzymałam żadnej odp od FB i póki co nie odzyskałam konta
0
Podaj linka
0
Monia > Aga
25 cze 2022 o 11:51
Też się z chęcią dowiem bo mam tą samą sytuację
0

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukasz?

Zadaj pytanie
U mnie haker założył te randki Facebook i wysłała wiadomości aby pisać do niego na Whatsapp, porąbana sytuacja.
Tak wogóle jego e-mail: ***@***
A numery Whatsapp które wysyłał do innych:
+44 7761739692
+44 7597195323
Jakby ktoś wiedział cel takiego działania był bym wdzięczny za wyjaśnienie
0
a l e k s e e v a k a r i n a 4 6 5 2 5 @ m a i l . r u
0