Nie przychodzi SMS z kodem na FB [Rozwiązany]

- 11 paź 2018 o 20:00 - Ostatnia odpowiedź:
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
środa 21 listopad 2018
- 8 lis 2018 o 08:47
Dzień dobry,

Mam problem, poniewaz zmienialam wczoraj haslo na facebooku, wylogowalam sie ze wszystkich urzadzen, wyczyscilam historie. Korzystam z uwierzytelniania, dwuetapowej weryfikacji. Chcac zalogowac sie na telefonie na fb, mial przyjsc sms z kodem, ktory nie przyszedl od 2 dni. Chcac zalogowac sie w przegladarce, musze skorzystac z generatora kodow, ktory otwiera sie w aplikacji na telefonie tylko w momencie gdy jestem zalogowana. HELP!!! Pisalam do fb w tej sprawie ale zero odezwu, dzwonilam do operatora i z ich strony wszystko ok. Dodam tez ze mail przypisany do konta na fb zostal usuniety 2 miesiace temu, nie mam drugiego poza mailem do reklam. Co mam zrobic? Jak odzyskac konto?
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

2 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
środa 21 listopad 2018
15 paź 2018 o 07:58
0
Dziękujemy
To ewidentnie jest bład po stronie FB, nie operatora.
Czy kody SMS nadal do ciebie nie dochodzą?
Odzyskalam dostep do fb. Kody nie dochodzily dalej ale zalozylam nowe konto z tym samym nr telefonu, gdzie nagle wszystko bylo ok i kody przyszly, po czym udalo mi sie zalogowac na to konto gdzie kody nie przychodzily, a uwierzytelnianie zostalo wylaczone (nie przeze mnie).
Data rejestracji
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
środa 21 listopad 2018
- 29 paź 2018 o 09:57
A podałaś numer telefonu z przedrostkiem +48?
Skomentuj post Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
środa 21 listopad 2018
7 lis 2018 o 13:01
0
Dziękujemy
Czy udało się otrzymać SMS?
Nie, ale odzyskalam dostep
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
środa 21 listopad 2018
> Zalamana - 7 lis 2018 o 21:29
W jaki sposób? Może jeszcze ktoś będzie się borykać z podobnym problemem i dzięki Tobie znajdzie rozwiązanie.
To bylo wlasciwie dziwne bo zalozylam nowego fb, podalam inny nr telefonu, po czym wylogowalam sie i stwierdzilam ze ostatni raz sprobuje sie zalogowac, i wtedy udalo mi sie wejsc na konto na ktore stracilam dostep bo nie przychodzily kody, tylko tym razem po prostu weszlam i nie musialam nic wpisywac.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
środa 21 listopad 2018
> Zalamana - 8 lis 2018 o 08:47
Dzięki za wyjaśnienie tej sytuacji. To może być pomocne dla kogoś innego.

Na przyszłość warto na FB ustawić zaufane kontanty - dzięki nim wprzypadku utraty dostępu do konta, można szybciej odblokować swoje konto. Zaufane kontakty niejako ręczą za Ciebie, że jesteś prawdziwą osoba.
Data rejestracji
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
środa 21 listopad 2018
- 8 lis 2018 o 07:54
Rzeczywiście bardzo dziwne, ale nie jesteś pierwszą osobą, która opisuje dziwne sytuacje podczas pobierania kodu SMS. FB ma z tym jakiś problem.
Skomentuj post Anna Dobrzyńska