Zapomniałam hasła na fb - kod sms nie przychodzi

Zamknięty
Desajre
Data rejestracji
poniedziałek 30 marzec 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020
- 30 mar 2020 o 11:07
 Zablokowana - 4 wrz 2022 o 18:27
Witam,
Wie ktoś z Was jak skontaktować sie z facebookiem? Pisałam wczoraj przez formularz zgłoszeniowy i nie dostałam odpowiedzi.

Chodzi o to, że nie pamietam hasła na facebooka, mialam wlaczone uwierzytelnienie dwuetapowe, problem w tym że nie przychodzi mi zaden sms z kodem od wczoraj.

Na e maila tez nie mam zadnej wiadomosci, nawet nie mogę zresetować hasła przez samego e maila.

Mialam zaufane kontakty, podaly mi kod, niby hasło sie zmienilo bo automatycznie wyrzucilo mnie z messengera, ale dalej nie moge sie zalogowac. Znowu gdy próbuję przez zaufane kontakty to pojawia sie komunikat, że spam i spróbuj później. Nie chcialabym aby zablokowali mi konto.

Jak moge skontaktować sie z facebookiem? Moge wyslac nawet swoj dowód, że to ja, tylko abym mogla odzyskać konto.

Mam nawet 8 cyfrowy kod do odzyskiwania konta, ale jak wpisuje to jie wchodzi bo potrzebny jest 6.

17 odpowiedzi

Słuchaj jutro Ci podam wskazówki bo niestety idę w kimke ale miałem ten sam problem przez około 1 miesiąca nie mogłem wejść na fejsa i messengera a też miałem weryfikację dwuetapowa założone a dziś w końcu się udało.
136
Ja mam ten sam problem nie przychodzi mi nic na telefon
0
Można podpowiedź
3
Vivien23
Data rejestracji
niedziela 21 luty 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
21 luty 2021

21 lut 2021 o 14:33
Czy można Pana prosić o informację jak to naprawić ponieważ mam taką samą sytuację.
0
Patka > Vivien23
Data rejestracji
niedziela 21 luty 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
21 luty 2021

21 lut 2021 o 14:42
Też bym chciała się dowiedzieć....
0
Witam, czy moglbys mi moze cos podpowiedzieć o ile sie orientujesz jak pomoc bo juz załamuje rece.. zapomnialam hasla, aby je odzyskac musze wpisac kod- kod za kazdym razem przychodzil na maila ten sam,nie dzialal :( wkoncu dostalam info,ze "wpisalam kod za wiele razy" i mam sprobowac ponownie, po 12h nadal to samo.Potem zaufane kontakty musialy podac mi kody, podali i jest info "ten adres mail jest juz uzywane przez inne konto na fb" wtf??? przeciez jestem wylogowana ze wszystkich sesji.Czuje,ze mam zwiazane rece. Moglabym zalozyc nowe, ale chcialabymw takim razie zeby to stare gdzie sa informacje,zdjecia zostalo skasowane. Juz stracilam nadzieje, nie moge tego ogarnac. Nic nie moge zrobic,kody nadal przychodza te same,nie dzialaja, a i ciagle to info o adresie mail,ktory jest juz uzywany. Czy ktos mi potrafi pomoc?
0