Zapomniałam hasła na fb - kod sms nie przychodzi

Zasygnalizuj
Data rejestracji
poniedziałek 30 marzec 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020
-
 Dominjka -
Witam,
Wie ktoś z Was jak skontaktować sie z facebookiem? Pisałam wczoraj przez formularz zgłoszeniowy i nie dostałam odpowiedzi.

Chodzi o to, że nie pamietam hasła na facebooka, mialam wlaczone uwierzytelnienie dwuetapowe, problem w tym że nie przychodzi mi zaden sms z kodem od wczoraj.

Na e maila tez nie mam zadnej wiadomosci, nawet nie mogę zresetować hasła przez samego e maila.

Mialam zaufane kontakty, podaly mi kod, niby hasło sie zmienilo bo automatycznie wyrzucilo mnie z messengera, ale dalej nie moge sie zalogowac. Znowu gdy próbuję przez zaufane kontakty to pojawia sie komunikat, że spam i spróbuj później. Nie chcialabym aby zablokowali mi konto.

Jak moge skontaktować sie z facebookiem? Moge wyslac nawet swoj dowód, że to ja, tylko abym mogla odzyskać konto.

Mam nawet 8 cyfrowy kod do odzyskiwania konta, ale jak wpisuje to jie wchodzi bo potrzebny jest 6.

11 odpowiedzi

Słuchaj jutro Ci podam wskazówki bo niestety idę w kimke ale miałem ten sam problem przez około 1 miesiąca nie mogłem wejść na fejsa i messengera a też miałem weryfikację dwuetapowa założone a dziś w końcu się udało.
11
Dziękujemy

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1342

Ja mam ten sam problem nie przychodzi mi nic na telefon
Przez sam formularz zgłoszeniowy jest ciężko się przebić , podaj linka z tym formularzem tutaj abym mniej więcej wiedział jak on wygląda.Dziwne bo przez samego emaila możesz zrestartować hasło (wiem bo sam to przerabiałem) sprawdź skrzynkę spam i doczytam o tym emailu dokładnie bo z tego co się orientuje wiele osób miało z tym problem.Wyrzuciło Cię z sesji jak niby zmieniłaś hasło i co dalej się ukazało? To ,że pojawia się spam to oznacza ,że już system Ci blokuje kolejne próby czyli za dużo razy próbowałaś.Jeżeli zablokowali by Ci konto zostałabyś o tym poinformowana i przy okazji potrzebowałaś byś przesłać skan dowodu itp.Skontaktowanie się z facebookiem to wbrew pozorom nie jest taka łatwa sprawa i nie ma niestety na to złotego środka.Strasznie dziwne jest to ,że nawet kod odzyskiwania nie chcę Ci wskoczyć bo po to on jest abyś te konto odzyskała - nie mam pojęcia czemu CI nie wchodzi.
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020

https://m.facebook.com/help/contact/357439354283890 przez to zgłaszałam do nich problem, niestety odpowiedzi brak.
W skrzynce spam nic nie mam.
Mam włączone uwierzytelnienie dwuskładnikowe, więc podejrzewam, że wcale nie będzie tak łatwo odzyskać. Probowalam z fikcyjnego konta, gdszie nie mam żadnych zabezpieczeń, tylko e-mail podany i byla opcja, że wyślą mi kod na e-mail. Przy moim prawdziwym koncie takiej opcji nie ma, jest pusto. Smsy nie dochodzą z kodem z facebooka. Kontaktowałam sie dzis z operatorem (Play) to powiedzieli, że nie mam zablokowanych smsow specjalnych.
Wczoraj wpisywalam kilkanaście razy haslo, więc wydaje mi się, że uznali to za spam i zablokowali mi możliwość (ciekawe na ile godzin?).
Probowalam odzyskac dostęp do konta przez kontakty zaufane i automatycznie wylogowało mnie z konta na messengerze - to tak, jakby haslo zostało zmienione lub została nałożona blokada na iles czasu? Szkoda, że nie można dodawać tutaj zdjęć, pokazałabym o co chodzi i jakie komunikaty były.
Hej!
Od wczoraj mam problem z zalogowaniem się na fb, próbuję odzyskać hasło przez zaufane kontakty ale niestety nie dostaję emaila na żaden z podawanych danych.
Zależy mi na odzyskaniu dostępu do konta...
1.Wchodzi na stronę facebook'a i logujesz się na drugie konto ,które zrobiłaś

https://pics.tinypic.pl/i/01001/2yg5fv6zb9cw.jpg

2.Klikasz ten ptaszek po prawej stronie i wtedy klikasz przycisk "Ustawienia"

https://pics.tinypic.pl/i/01001/u7cqoyb6w0jl.jpg

3.Wtedy klikasz po lewej stronie zakładkę "Telefon" i wtedy klikasz "+Dodaj inny numer telefonu"

https://images.tinypic.pl/i/01001/fe7pissb33y5.jpg

4.Teraz podajesz STARY numer telefonu ,który miałaś podany na swoim pierwszym koncie do którego chcesz uzyskać dostęp i wtedy najlepiej wybierz opcję "Zadzwoń do mnie" i klikasz "Kontynuuj" wtedy będzie do Ciebie dzwonić numer zagraniczny tzw. automat i najpierw będzie Cię prosił po angielsku o wciśniecie klawisza na telefonie i po tym będzie Ci po angielsku podawał kod ,który będziesz musiała wpisać w pole , ten kod będzie CI podawał dwukrotnie abyś poprawnie oraz zdążyła go wpisać.Jeżeli nie czujesz się na siłach z angielskim tu wybierz opcję "Wysłanie mi wiadomości SMS" jeżeli kod SMS nie będzie CI dalej przychodził próbuj co kilka godzin ponawiać próbę wysłania aż Ci przyjdzie.Jeżeli uda CI się dodać STARY numer telefonu do tego konta to wtedy się z niego wylogowujesz i logujesz się w tym momencie na STARE konto i powinno w tym momencie się wszystko zgrać i Cię zalogować.

https://images.tinypic.pl/i/01001/9tw7ggl9kjh6.jpg

Te linki to są zdjęcia skopiuj je w przeglądarkę i będziesz wiedziała jak to zrobić i próbuj te czynności wykonywać na komputerze.
Data rejestracji
piątek 5 czerwiec 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 5 czerwiec 2020
> Damian
Ok dziekuje za pomoc.
>
Data rejestracji
piątek 5 czerwiec 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 5 czerwiec 2020

Mam nadzieję ,że w końcu się uda bo niestety nie ma prostego odzyskania dostępu do konta.

Powodzenia Sandruś!
Data rejestracji
piątek 5 czerwiec 2020
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 5 czerwiec 2020

8msc temu straciłam dostęp do fc mialam włączone uwierzytelnianie. Numer telefonu straciłam probowałam zrobić tak jak pisałeś ale nie ma opcji zadzwoń. Czy jest jakaś inna możliwość?
W taki sposób jak tu opisałeś po dodaniu nr.tel w ustawieniach
Skojarzony zostaje z nowym kontem i wtedy dopiero jest problem.
Po wpisaniu do logowania tego nr.tel odnajduje nowe konto i Facebook kojaży je z tym nowym kontem
Wydaje mi się że wprowadzasz ludzi w błąd że już nie odzyskają swojego konta całkowicie.
> Gol
Nie podajesz tego numeru telefonu w polach logowania tylko swój "stary" login i hasło i dopiero przy weryfikacji dwuetapowej klikasz wyślij kod SMS i tyle.W inny sposób będzie Ci właśnie wiązało z nowym kontem.
To spróbuj sposobu z tym numerem telefonu ,aż dziwne ,że emaile Ci nie przychodzą.
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020

Teraz wpisałam na swoim telefonie numer siostry na messengera, że zapomniałam hasla i jest ikonka, wyślij sms (u mnie jak wpisuje swój numer pokazuje moje konto ale nie ma tej możliwości) i przyszedł jej sms. Jestem już taka zła, tyle lat konto, na e mail nic nie przychodzi, smsy to samo. Nawet nie ma opcji takiej, a na innych kontach jest.
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020

Można do dwóch kont użyć tego samego nr tel? :)
https://pl-pl.facebook.com/help/192017664168043?helpref=uf_permalink

Sprawdź jeszcze w folderze "Społecznosci" czy coś postaraj się przeszukać pocztę całą .

https://pl-pl.facebook.com/help/215543298568604?helpref=faq_content

Z tego co wyczytałem musisz odczekać 24h po zmianie hasła od kontaktów zaufanych.

Z kodem SMS miałem podobny problem mam w sieci Virgin Mobile korzystają z nadajników Play'a i też twierdzili ,że wina nie leży po ich stronie ,a więc tak postaraj się na tym drugi koncie ,które masz fikcyjne dodać numer telefonu ,którego używałaś na starym koncie może Ci kod potwierdzenia w ogóle nie przychodzić ja tak miałem około miesiąca i sam miałem zablokowane próby czasowo.Próbuj co kilka godzin ponawiać próbę najlepiej z różnych urządzeń m.in telefon , laptop, tablet.

Co do Kodów odzyskiwania z tego co wyczytałem zdają się one tylko sprawdzać jeżeli nie masz dostępu do telefonu.Najlepiej je próbować wpisywać je na przeglądarce na komputerze.

https://pl-pl.facebook.com/help/148104135383285

NA CHWILĘ OBECNĄ PROPONOWAŁBYM CI ODCZEKAĆ 24H OD MOMENTU PODOBNO "zmiany hasła od kontaktów zaufanych"

Mi się w końcu udało po takim czasie i na chwilę obecną wyłączyłem weryfikację dwuetapową bo za dużo nerwów mnie to kosztowało ;D
>
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020

Na szczęście doszedł SMS bo nawet nie miałem ustawionych kontaktów zaufanych w ogóle. Uzbroj się w cierpliwość i się na pewno uda ;)
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020
> Damian
Nie zmieniałeś nic w ustawieniach? Tak po prostu po miesiacu spróbowałeś i doszedł? Mam nadzieję, że nie zablokuje sobie konta i odzyskam w końcu. :)
>
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020

Po prostu stworzyłem drugie konto "obojętnie" z jaką nazwą i klikasz "ustawienia" potem "informacje osobiste" ,a potem "numer telefonu" i masz tam pod spodem "Dodaj numer telefonu" i wtedy dodajesz ten stary numer potem wysyłają Ci kod SMS i go podajesz.Wylogowujesz się i logujesz się na swoje stare konto i powinno zatrybić.

TYLKO PAMIĘTAJ!

Ten kod do mnie nie przychodził przez około 1 miesiąca i próbowałem codziennie 2-3 razy ponowić próbę wysłania aż w końcu załapało ;)
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020
> Damian
Wczoraj probowalam przez zaufane osoby i myslalam, że już pójdzie, było napisane ze potwierdziłam swoją tożsamość i że na e mail dostane wiadomosc z dalszym etapem, a nie dostałam zadnej wiadomosci, e mail caly przejrzany, spam, wszystko. Nie wiem o co chodzi :/
Po założeniu drugiego konta, po dodaniu numeru telefonu z starego konta przy ponownym logowaniu loguje mnie na to nowe konto...
Właśnie o to chodzi, że musisz użyć aby Ci zadziało, tak można i najlepiej wrzuć zdjęcia czy coś to będzie łatwiej mi Ci pomóc.
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020

Dzięki, zrobiłam tak jak piszesz, kod dostałam, ale gdzie ja mam go wpisać?
Na komputerze - wylogowałam się z NOWEGO konta i jak chcę logować się na STARE to wpisuję adres e-mail, byle jakie hasło, później "nie pamiętasz hasła" i mam takie coś:

https://images.tinypic.pl/i/01001/0p3djx4r6nex.png

Tutaj wpisuję z kolei nowy adres e-mail, następnie mam

https://tinypic.pl/hw73i2t2jm73

Wpisuję kod jaki dostałam od nich i mam informację:

"Gratulacje. Potwierdziłeś swoją tożsamość, wiadomość e mail została wysłana na adres xxxxxx@wp.pl .
Kliknij link zawarty w wiadomości e-mail aby przejść do kolejnego etapu odzyskiwania konta.

Jesli nie otrzymałeś wiadomości e-mail w ciągu 30min, zapoznaj się ze stroną Centrum Pomocy"

I problem jest taki, że robiłam to kilka dni temu z innym e-mailem, nie dostałam tego e-maila, teraz zrobiłam to jeszcze raz, e-maila też nie otrzymałam.

Próbowałam teraz zrobić tak jak mówisz z tym kodem i dostałam kod, ale gdzie mam go wpisać?

W aplikacji Facebooka na telefonie klikam "znajdź swoje konto" , wpisuje numer telefonu , jest pokazane moje konto, klikam KONTYNUUJ, jest wprowadź kod i wpisuję ten co przyszedł mi wcześniej ale jest napisany "nieprawidłowy kod".

A jak klikam "wyślij sms ponownie" to żaden kod nie przychodzi...
Hej. Mam identyczny problem, 2x podawlam email rozny i na żaden nie przychodzi wiadomość od faceboka. Udało się to ogarnąć?
Ten kod wprowadzasz w prawym górnym rogu na drugim koncie (choć po takim czasie może być już nie ważny)

https://images.tinypic.pl/i/01001/fe7pissb33y5.jpg

Potem się wylogowujesz i próbujesz się logować na stare konto.
Hej jak sytuacja bo jeżeli nie masz obaw możesz mi podać login i hasło do drugiego konta i numer telefonu wtedy postaram Ci to ogarnąć czy coś.Bo odzyskanie konta na fejsie jest faktycznie dość irytujące ;)
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 kwiecień 2020

Hej, sprawa dalej stoi w miejscu, jakbyś miał czas i ochotę mi pomóc, to podaję mojego nowego fb. https://www.facebook.com/profile.php?id=100049389105837
Mogłabym przesłać zdjęcia co mi wyskakuje i całą resztę. :) Wydaje mi się, że moje stare konto ma jakąś blokadę, bo wczesniej było napisane, że jest tymczasowo niedostępne, tylko nie wiem na ile dni. Pewnie przez ten spam, że kilkanaście razy źle wpisywalam haslo i przy pomocy zaufanych znajomych zmienialam.
ja miałam taki sam problem jak koleżanka i po dodaniu numeru tel do nowego kona przy próbie odzyskania hasła- mam info że ten numer telefonu jest używany przez inne konto...
Można podpowiedź bo wogole nie mogę wejść na fb zapomniałam.hasla kod nie dochodzi SMS nic ale to nic nie mogę zrobić