Zapomniałam hasła na fb - kod sms nie przychodzi

Zamknięty
Desajre Posty 11 Data rejestracji poniedziałek 30 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 14 kwiecień 2020 - 30 mar 2020 o 11:07
 Lu - 12 lis 2022 o 20:19
Witam,
Wie ktoś z Was jak skontaktować sie z facebookiem? Pisałam wczoraj przez formularz zgłoszeniowy i nie dostałam odpowiedzi.

Chodzi o to, że nie pamietam hasła na facebooka, mialam wlaczone uwierzytelnienie dwuetapowe, problem w tym że nie przychodzi mi zaden sms z kodem od wczoraj.

Na e maila tez nie mam zadnej wiadomosci, nawet nie mogę zresetować hasła przez samego e maila.

Mialam zaufane kontakty, podaly mi kod, niby hasło sie zmienilo bo automatycznie wyrzucilo mnie z messengera, ale dalej nie moge sie zalogowac. Znowu gdy próbuję przez zaufane kontakty to pojawia sie komunikat, że spam i spróbuj później. Nie chcialabym aby zablokowali mi konto.

Jak moge skontaktować sie z facebookiem? Moge wyslac nawet swoj dowód, że to ja, tylko abym mogla odzyskać konto.

Mam nawet 8 cyfrowy kod do odzyskiwania konta, ale jak wpisuje to jie wchodzi bo potrzebny jest 6.

17 odpowiedzi

Słuchaj jutro Ci podam wskazówki bo niestety idę w kimke ale miałem ten sam problem przez około 1 miesiąca nie mogłem wejść na fejsa i messengera a też miałem weryfikację dwuetapowa założone a dziś w końcu się udało.
144
Ja mam ten sam problem nie przychodzi mi nic na telefon
4
Można podpowiedź
4