Nie dostałem kodu bezpieczeństwa na FB co robić? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 9 grudzień 2019
-
Witam

sprawa jest taka. Usunąłem pliki cookies z przeglądarki, więc się włączyła weryfikacja dwuetapowa. Znam hasło, ale...sms z kodem bezpieczeństwa nie dochodzi na komórkę. Korzystam tylko z desktopa, co robić?

7 odpowiedzi

Zrób sobie przmusowy detoks od Facebooka ;)
A poważnie - skontaktuj się z nimi i uruchom procedurę uwierzytelniania.
21
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1342

Data rejestracji
poniedziałek 10 listopad 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 27 wrzesień 2017
57
tylko pamiętaj, że trzeba im wysłać kopię dowodu, to jest bez sensu, bo ma być widoczna data urodzenia i imię i nazwisko, więc jak masz fb pod pseudonimem to ....kaplica ogólnie.
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 9 grudzień 2019
286 >
Data rejestracji
poniedziałek 10 listopad 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 27 wrzesień 2017

serio??? to zaraz zmieniam dane!
Odczekaj 24 godziny, czasami się blokują, z winy operatora. Jak masz na innych kontach też dwuetapową weryfikację (np gmail) to sprawdź czy dochodzą smsy.
Możesz się też skontaktować z operatorem, żeby sprawdzić czy nie blokują niektórych bramek itd..
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 9 listopad 2015
25
to jak się otwiera pole do wprowadzenia hasła to tam potem można wybrać opcje pomocy i jest też opcja Zgłoś do Facebooka, otwiera się taki formularz i musisz wysłać jakiś dowód tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty) tak żeby mogli potwierdzić twoją tożsamość i wted Ci to odblokują.
spróbuj z innej przeglądarki, mnie pomogło. Na FF nie działało, a na Chrome kod doszedł.
jesli logowałeś się z innego miejsca, telefon, inna przeglądarka i są zapisane ciasteczka to wejdź przez nie i wyłącz dwueatpowe na zawsze
tak zrobię, chociaż w końcu udało mi się zalogować z innej przeglądarki, dzięki Wam za porady wszystkie
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 12 październik 2016
49
nie masz wydrukowanych kodów bezpieczeństwa?
nie pomyślałem o tym, a sms nie doszedł...