Czy ktoś może zobaczyć moje inne konta na instagramie?

Zamknięty
fiehusz856 - 2 sie 2022 o 01:15
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 3 sie 2022 o 06:56

Mam pytanie czy jest taka możliwość, że będąc zalogowanym na parę kont na aplikacji instagrama na telefonie i przelączając się miedzy tymi kontami ktoś może odnalezc nasze wszystkie konta znając tylko jedno nasze konto? mój ziomek twierdzi, ze te konta są ze sobą powiązane i że dał radę wejść i zobaczyć moje wszystkie inne konta mimo ze nikt o nich nie wiedział bo slużyly do stalkowania ale byłem na nich zalogowany na aplikacji, czy to serio możliwe a jeśli tak to jak to zrobic?

Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 695
3 sie 2022 o 06:56

Witam! Inni użytkownicy Instagrama mogą znaleźć Twoje inne konta, jeśli śledzą konta o podobnej treści i stylu. Aby wyłączyć tę funkcję, przejdź do Instagrama w przeglądarce na komputerze.

Tutaj kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz opcję "Edytuj profil”. Znajdziesz tutaj pole, które powinieneś odznaczyć - zapobiegnie to wyświetlaniu Twojego konta w podobnych wynikach dotyczących konta. Na koniec kliknij przycisk "Prześlij”.

1
Dołącz do nas!